Красиві імена для хлопців

Вибрати дитині ім'я – справа нелегка. Особливо якщо враховувати, що кожного року популярність того чи іншого змінюється. Все ж таки вважається, що найкраще вибирати імена за святцями. Так можна підібрати не лише красиве та унікальне ім'я, а й заручитися підтримкою святого. Не слід забувати, що цей вибір ви зробите на все життя. Дуже важливо знати, що означає ім'я і як воно вплине на долю дитини. У цій статті розглянемо найпопулярніші імена чоловіків та їх характеристику.

Красиві імена для хлопців

Мужній Андрій

Ви хочете, щоб ваш син виріс відважним та сміливим? Тоді, можливо, слід розглянути це ім'я. Андрій перекладається з давньогрецької як «мужній». І насправді так і є. Він не боїться труднощів і легко з ними справляється. Один із найшанованіших святих у християн – це апостол Андрій Первозванний. Згідно з євангелією, він був одним із учнів Спасителя, і саме він був покликаний Ісусом Христом першим. Тому його і стали називати Первозванним.

Це одне із найкрасивіших чоловічих імен на «А». Воно посідає почесне п'яте місце за популярністю в Україні. Андрій – це справжня душа компанії. Він товариський і веселий. Йому дуже легко знайти мову практично з будь-якою людиною. Він добрий та щедрий. Іноді друзі та знайомі відкрито цим користуються.

Андрій любить жіночу увагу. Завдяки комунікабельності та чарівності у нього багато знайомих жінок, яким він не байдужий. Але Андрій не поспішає заводити сім'ю. Почуття йому дуже важливі. Він обов'язково придивиться до обраниці, а потім зважиться на відповідальний крок.

Андрій – добрий сім'янин, який любить свою дружину та дітей. Але з іншого боку, іноді його зайва товариськість може призводити до скандалів. У Андрія трохи занижено самооцінку і, спілкуючись з іншими, він намагається собі її підняти. Можливо, він навіть не змінюватиме своєї коханої, але ця риса в будь-якому випадку призводитиме до скандалів і конфліктів у сім'ї.

Оберігаючий Олександр

З давньогрецької це ім'я означає «захисник». У деяких джерелах також зустрічається переклад «оберігаючий чоловік». Вважається, що воно утворене від давньогрецького імені Александрос. Одна з частин – “алексо” – перекладається як “захищати”, а інша “андрос” – “чоловік”. Це також одне з наймужніших імен. Олександр прагне у всьому перемагати. Це лідер у будь-якій компанії. Він має свої принципи, яких він дотримується і рідко відступає.

Вже з дитинства Сашко досить самостійний хлопчик. Він швидко всьому навчається, виявляє наполегливість та допитливість. Він намагається бути незалежним і любить показувати свою перевагу над іншими. Незважаючи на всю його силу та мужність, Олександру потрібна надійна супутниця. Він шукає підтримки у матері, сестрі, а потім і в дружині.

Поруч має бути сильна та вольова дівчина. Вона не відкрито командуватиме ним. За правильного підходу Саша почуватиметься сильним і мужнім. Якщо ж жінка відкрито придушуватиме його, він стане звичайнісіньким «маминим синочком».

Красиві імена для хлопців

Є, звісно, Олександр і негативні риси. Він не схильний до сталості, часто може бути конфліктним і навіть трохи агресивним. Сашко може довго і часто ображатися, і пробачити людині йому завдання не з легких.

Спокійний Мирослав

Серед імен хлопців є й такі, що не значаться у святцях. У місяцеслові Російської православної церкви немає таких святих. Проте ім'я користується великою популярністю в Україні та в Україні. Воно означає «мирний», що «славить світ».

І насправді Мирослав спокійний та врівноважений. Він має ангельське терпіння і дуже доброзичливий. З дитинства Мирослав слухняний і тихий. Він може захоплено займатися улюбленою справою, рідко вередує та скандалить. Йому подобається самому досліджувати світ без допомоги оточуючих.

Незважаючи на всю доброзичливість, заслужити довіру Мирослава буває дуже складно. Він впевнено йтиме до своїх цілей і не звертатиме на оточуючих його увагу. Це відповідне ім'я для хлопців, які не люблять галасливих компаній та вечірок.

Негативні риси Мирослава: незговірливість та впертість. Його дуже складно переконати. Якщо він і вчитиметься, то тільки на своїх помилках. Мирослав рідко прислухається до порад і часто чинить так, як вважає за потрібне.

Врівноваженість його проявляється й у любовній сфері. Він не дуже влюбливий і добре розуміється на людях. Можна не сумніватися, що дівчина Мирослава матиме масу переваг. Його практичність не дозволить йому піддатися почуттям і закохатися в дурнушку.

Роман

Говорячи про гарні імена для хлопців, не можна не згадати і про це. У України ім'я Рома досить популярне останнім часом. У святцях є двоє святих, на честь яких можна називати малюка:

  • Святий мученик Роман.
  • Роман Солодкопівець.

Саме ім'я латинське – Romanus. Перекладається воно як “римлянин”. Це веселий та товариський хлопець. Він – душа компанії. У нього багато друзів та знайомих. Рома легкий, товариський, і збоку він здається досить безтурботним. У нього добре серце і гострий розум. З іншого боку, Роман може бути непостійним, імпульсивним, легковажним. Він дуже рухливий та активний. Саме з цієї причини вчитися йому нелегко.

Красиві імена для хлопців

Та й, у принципі, шкільні роки Роми не минають без пригод. Особливо це стосується дітей, яким мало приділяють уваги. Щоб цього хлопця помітили, він починає прогулювати уроки, битися. Все змінюється лише у старшому віці. Тільки коли у Роми з'являється мета, і він розставляє пріоритети – його життя стає справді насиченим.

Завдяки неймовірній чарівності багато хто вважає Рому ловеласом. Іноді так і є. Але до вибору коханої він ставиться досить серйозно. Перш ніж зробити пропозицію, він обов'язково все дізнається про свою дівчину.

Вірний Юрій

Серед гарних імен для хлопців трапляється і це. Ще одна його форма – Георгій. Походить воно від давньогрецького Георгіоса. Вважається, що воно означає “вірний”. Юра цілеспрямований та допитливий. Він дуже любить читати та дивитися пізнавальні передачі. Йому не властиво багато і безглуздо балакати. Не дуже охоче слухає і про проблеми інших. Але навіть якщо співрозмовник і скаржиться йому на життя, Юрко пропускає це все повз себе, не приймаючи близько до серця. Виняток становлять близькі та рідні люди, чиї проблеми справді для нього важливі.

Красиві імена для хлопців

Сімейне життя для Юри не стоїть на першому місці. Він довго і ретельно вибирає собі кохану. Вона має відповідати багатьом вимогам, тому пошуки інколи затягуються надовго. У відносинах він ніжний та лагідний. Юрко дуже любить своїх дітей. Вони справді важливі для нього. Він їх багато балуватиме і завжди їм допомагатиме.

Емоційний Адам

Чоловічі милі імена завжди користуються величезною популярністю. Адам – одна з таких. Це миле та гарне ім'я. Дослівно воно означає «створений із червоної глини». Саме це ім'я мала перша людина, яку створив Господь. Характер у Адама дуже незвичайний. Він дуже емоційний та запальний. І в цьому є як свої переваги, так і недоліки. З одного боку, він вміє співпереживати, завжди готовий вислухати, вникнути в проблему та дати слушну пораду. З іншого боку, він дуже ранимий, образливий і впертий.

Адам дуже прив'язується до людей. Він дуже любить свою дружину і дітей. З іншого боку, він досить ревнивий. Не слід давати йому підстав для сумнівів.

Красиві імена для хлопців

Самостійний Гліб

Розглядаючи красиві чоловічі імена та їх значення, не можна не згадати і про це. Існує кілька версій походження цього імені. По першій, воно прийшло до Росії зі Скандинавії. Має значення «улюбленець богів». З іншого ж, це споконвічно слов'янське ім'я, що має спільне коріння зі словом «брила». На старослов'янській земля називалася «глеба». Можливо, ім'я пов'язане з цим.

Гліб – досить самостійний хлопець. Він вміє швидко та правильно приймати рішення. Йому подобається самому досягати цілей та вирішувати важливі питання. З іншого боку, Гліб не прагне обіймати керівні посади. Він має авторитет у друзів і підлеглих. До його думки завжди дослухаються.

Гліб має спокійну вдачу. Він рідко показує справжні емоції. У серці у нього може все вирувати, але він ніколи цього не покаже оточуючим. Таку ж дружину він хотів би побачити біля себе. Гліба дратують надто імпульсивні та неврівноважені люди.

Володіючий світом Володимир

Якщо вам подобаються чоловічі довгі імена, то саме це буде найбільш підходящим. Воно складається з двох коренів «влад» – володіти, мати – і «світ». Склавши їх можна одержати і значення імені – «який володіє світом». Це дуже спокійні та милі хлопці. Вони справжні дипломати. Володимир завжди прагне справедливості. Він дуже товариський і завжди може знайти підхід до будь-якої людини. Вова дуже любить чистоту та порядок у всьому. У сімейних відносинах він проявляє себе як дбайливий і люблячий чоловік. Є й негативні риси характеру – він не надто любить, коли ним командують. Неохоче він виконує доручення. Якщо ви хочете, щоб він щось зробив, то нехай Вова думає, що це його особиста ініціатива.

Творчий Арсеній

Враховуючи статистичні дані, можна зробити висновок, що складні чоловічі імена стали досить популярними останнім часом. Наприклад, чоловіче ім'я Арсен. Хлопці з таким ім'ям мають досить своєрідний характер. Вони вперті, але водночас мрійливі. Маленькому Арсенію нелегко дається навчання. Він часто відволікається і може слухатися ні батьків, ні вчителя. Ступінь і спокій починають проявлятися вже в пізнішому віці. Але навіть професію Арсен вибирає собі з особливим ентузіазмом. Йому підходять спеціальності, пов'язані з творчістю. Досить важко буде Арсенію, якщо від нього надто багато вимагатимуть.

Красиві імена для хлопців

Здоровий Валерій

Латинські імена чоловіків також поширені в Україні. І хоча їх не надто багато, вибрати підходящі можна. Валерій – ім'я латинського походження, яке перекладається як «бути здоровим та сильним». Корінь «валео» зустрічається у багатьох російських словах. Так, валеологія – наука про розвиток фізичного та морального здоров'я.

Як правило, Валерій – здоровий та міцний хлопець. Він рідко хворіє. Але, крім того, він легко долає будь-які перешкоди. Це лідер із самого народження. Навіть у шкільні роки друзі та приятелі йдуть за ним, беруть із нього приклад.

Валерій дуже любить дітей. Він прагне створити велику та міцну родину. Він не ревнивий, довіряє своїй дружині. У той же час він завжди буде главою сім'ї і навряд чи поступиться цим місцем дружині.

Бездоганний Артем

У перекладі з грецької мови ім'я означає «неушкоджений, з добрим здоров'ям». Згідно з ще однією версією, Артем – «присвячений Артеміді». Серед імен чоловіків грецького походження воно вважається одним із найпопулярніших. У школі хлопчики з цим ім'ям добре навчаються. Вони відповідальні та старанні. Артем із радістю виконує домашні завдання. Він упевнений у собі, товариський і дуже добрий. Більшість його друзів становлять дівчатка. З ними йому найлегше порозумітися. Але при цьому сам він досить ревнивий.

Красиві імена для хлопців

Артему іноді дуже складно визначитися із вибором дівчини, яка йому подобається. Часто він може зустрічатися з кількома одночасно. Артем може довго не одружуватися з тієї ж причини. Але якщо він уже зробив пропозицію коханої, змінювати він їй ніколи не буде.

Справедливий Даниїл

Імена чоловіків біблійного походження завжди були і залишаються популярними. Данило з давньоєврейської перекладається як «справедлива людина», «божий суд», «суддя».

Це порядний і сором'язливий хлопець. Збоку він може здаватися самовпевненим і навіть трохи грубим. Але насправді, всередині ховається маленьке, скромне маля. Він не любить брехню і завжди домагається правди та справедливості.

Це спокійний та врівноважений хлопець. Він не схильний до скандалів та конфліктів. Швидше навіть навпаки. Одна з його негативних рис характеру – скритність та мовчазність. Данило часто ображається і довго тримає все в собі. Найкращий спосіб з ним помиритися – просто дати йому час.

Як правильно вибрати ім'я

Звичайно ж, першим і найважливішим фактором є співзвуччя з прізвищем та по батькові. Крім того, зверніть увагу на популярність імені. Якщо ви не хочете, щоб у класі він був десятим Сашком, краще підібрати більш рідкісне, але при цьому красиве ім'я. Небажано називати малюка та на честь померлих родичів. Існує повір'я, що вони можуть повторити їхню долю. Які чоловічі імена подобаються вам та вашій родині, ті й потрібно розглядати насамперед.

Красиві імена для хлопців

Вважається, що називати дитину потрібно вже після того, як вона народилася. Іноді, просто глянувши на малюка, відразу можна підібрати гарне та співзвучне ім'я. Можна навіть спостерігати за малюком деякий час. І вже, згідно з його вдачею, підібрати йому ім'я.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua