Найвдаліші поєднання імені та по батькові для хлопчиків та дівчаток

Ім'я людини — головний талісман, який він носитиме все життя і не зможе зняти, навіть якщо сильно захоче. Звичайно, можна його змінити з настанням повноліття. Але характер людини вже сформується цей період. Тому батьки повинні розуміти, що назвати дитину – це велика відповідальність. Перш ніж прийняти рішення, фахівці рекомендують дізнатися найвдаліші поєднання імені та по батькові.

Найвдаліші поєднання імені та по батькові для хлопчиків та дівчаток

Вчені давно помітили, що енергетика тезок може сильно відрізнятися. Вони дійшли висновку, що у людини накладає відбиток як власне ім'я, а й ім'я батька. По-батькові — це своєрідний оберіг.

Сьогодні модно називати чад, як зірок, політиків, чи навіть просто на честь більш щасливих родичів. Ми ж пропонуємо звернути увагу на поєднання імені та по батькові. Тоді вся любов батька та енергетичний захист буде служити на благо протягом усього життя. Це найкращий подарунок, який можуть зробити люблячі батьки. Далі поговоримо про те, з чого розпочати нелегкий шлях пошуку кращого поєднання імені з по батькові.

Перші кроки

Намагайтеся знайти більше інформації про імена, які вам подобаються. І тому слід вивчити фоносемантичний аналіз. Справа в тому, що кожен звук має своє значення та накладає певний відбиток на характер людини.

Професор Журавльов створив спеціальний алгоритм, відповідно до якого кожен звук оцінюється за 23 шкалами. Тобто у нього з'являється 23 якісні характеристики, що впливають на особистість.

Підбираючи ім'я відповідно до фоносемантичного аналізу, зверніть увагу не тільки на повне його звучання, але і на зменшувально-пестливу форму. Адже саме те, як нас називають у дитинстві та у побуті, надалі відіграє важливу роль. Наприклад, Катя – у побуті, а Катерина Володимирівна – на роботі по-різному впливають на людину. Продумуйте, як ви називатимете малюка вдома.

Підберіть кілька відповідних за характеристиками та семантичного аналізу варіантів. «Приміряйте» значення імені та поєднання імені та по батькові.

За святцями

Православні батьки зазвичай при виборі орієнтуються на святці. Астрологи рекомендують називати дітей відповідно до місячного календаря, дати народження, пори року. За такого вибору існує великий мінус — не враховується значення. Проте плюсом і те, що новонароджений отримує потужний захист святого, на честь якого названо. Який би варіант ви не обрали, не забувайте про грамотне поєднання імені та по батькові.

Вибір згідно з нумерологією

Деякі при виборі імені звертаються до нумерології. За датою народження обчислюють числовий код, під який вибирають оптимальний варіант. Щоб отримати це значення, підсумовують усі цифри в даті народження. Двозначні числа також складають між собою, а потім підсумовують усі наявні дані. На цифру, яка вийде наприкінці обчислень, слід орієнтуватися під час виборів за допомогою нумерології.

Відповідно до цієї науки кожному імені належить певний код. Ідеальний варіант — знайти те, що відповідає за цифрою сумованої дати народження. Якщо число народження буде менше коду імені, то дитина набуде всіх негативних якостей імені. Якщо більше, то малюк буде рости надто честолюбним.

Вибір імені для дитини за по батькові

Фахівці з біоенергетики вважають, що 90% захисту новонародженому дає його ім'я. Ще 10% – по-батькові. Однак це діє тільки у випадку, якщо поєднання імені та по батькові жіночих і чоловічих імен гармонійно.

Уникайте давати дитині ім'я батька чи матері. У такому разі ви втратите ці важливі 10% захисту та залишите незакритим енергетичне вікно. У малюка не буде важливого родового захисту, який дає по батькові.

Тандем ім'я-по-батькові – це два талісмани, які разом дають силу. Якщо вони мають однакове значення, то не множаться, а навпаки, дія одного з них нівелюється. Вони починають працювати як одне слабше джерело.

Серед езотериків також існує думка, що у кожної людини є ангел-охоронець, який починає служити та охороняти господаря імені з народження. Якщо батько і дитина названі тим самим ім'ям, то покровитель переходить у спадок. Ангелу доведеться охороняти одразу двох членів сім'ї, на що йому не завжди вистачає сили.

Якщо ви все ж таки мрієте, щоб батько і син або навіть дочка (у випадку з іменами Саша, Женя тощо) були тезками, то слід вибрати для дитини друге ім'я. У православних віруючих прийнято давати друге ім'я дитині під час хрещення. Його знають лише батьки та хрещені. А також дорослий за бажання може знову пройти обряд хрещення і взяти собі інше ім'я, яке відрізняється від мирського. Таким чином, людина опиниться під захистом власного ангела-охоронця.

Правильні поєднання

При виборі необхідно багато уваги приділяти значенню імені батька. Наприклад, у дитини буде по батькові Володимирович. Кожен Володимир за вдачею має риси дипломата. Він легко сходиться з людьми, знаходить спільні теми, уникає конфліктів, вміє вирішувати проблеми швидко та без втрат.

У цьому випадку можете назвати дитину Віктором. Віті – це переможці. Тобто син зростатиме з характером лідера і одночасно намагатиметься уникати гострих кутів у спілкуванні з людьми. Це зробить шлях до перемоги легким, а натура Віктора – гнучкою. Згладяться негативні риси, такі як бажання отримати бажане за будь-яку ціну і блискавично. Віктор Володимирович — це терпляча, цілеспрямована людина, яку поважають у колективі за гнучкість та розуміння. Його лідерські здібності та бажання увійти в становище кожного співробітника — чудові риси для керівника середньої та високої ланки.

Дівчинку з по-батькові Володимирівна можна назвати Євгеном, що перекладається як «шляхетна». По батькові батька дасть любов до людей, бажання допомагати їм, дипломатичність. Власне ім'я плюс по-батькові дадуть ґрунт для зростання шляхетної леді. Євгенія Володимирівна вміє спілкуватися з людьми, знає підхід до кожної особи та при цьому не порушує особистий простір. Дівчинка матиме задатки прекрасного психолога, педагога, політика, дипломата, працівника соціальної сфери. Дійте при виборі за аналогією, і грамотне поєднання імені та по батькові стануть дороговказом у житті дитини.

Прив'язка до професії

Ваша родина є династією медиків чи акторів? Ви мрієте, щоб дитина продовжила справу роду? Тоді звертайте увагу на значення імені та шукайте в ньому риси, які допоможуть малюкові у майбутньому у професійній діяльності. Наприклад, тим, для яких батьки приготували творчий шлях, підійдуть нестандартні імена:

 • Уляна,
 • Кіра,
 • Ангеліна,
 • Лев,
 • Альберт,
 • Матвій.

Поєднання імені та по батькові, і прізвища

Насамперед зверніть увагу на благозвучність звучання. Прізвище, ім'я та по батькові не повинні різати слух. Тому насамперед не варто робити з батька та сина тезок. А також підбирати ім'я, ідентичне прізвищу. Наприклад, Іванов Іван Іванович чи Андрєєв Андрій Андрійович. Звучить банально, вже давно неоригінально та дивно.

Найвдаліші поєднання імені та по батькові для хлопчиків та дівчаток

Якщо ваша сім'я носить прізвище, яке також належить знаменитості, то не варто називати дитину ще й ім'ям зірки. Це приверне надто багато зайвої уваги до його особи. Над дитиною можуть потішатися і зло жартувати. Шукати в ньому подібність до знаменитого тезки. Дайте дитині проявити себе та привернути увагу власними досягненнями. Ваш син чи дочка самі досягнуть слави та визнання, або як мінімум поваги однокласників, одногрупників чи колег по роботі.

Звертайте увагу не лише значення імені. Поєднання імені та по батькові відіграє велику роль, зокрема легка вимова. Складним вважається варіант з нагромадженням приголосних звуків, а також фоном, що повторюються. Наприклад: Венедикт Всеволодович, Олександр Дмитрович. Останній склад імені не повинен бути аналогічним першому складі по батькові. Наприклад: Степан Антонович, Ганна Назарівна.

Найвдаліші поєднання імені та по батькові для хлопчиків та дівчаток

Якщо вашому сімейству належить несхильне звучне прізвище, то не варто давати крихті ім'я, яке має жіночу та чоловічу варіацію одночасно. Наприклад, Сашко Кротенюк, Женя Бортич. Складно відразу зрозуміти, людині якої статі належить ім'я, тому в школі можуть відбуватися плутанини та непорозуміння. Якщо хочете убезпечити від цієї дитини, то відкидайте такі варіанти.

Під час вибору слухайте власну інтуїцію. Вона також має велике значення. Поєднання імені та по батькові має бути легким, таким, щоб його можна було вимовити наспів. Наприклад: Ганна Леонідівна, Тетяна Єгорівна. Прислухайтеся, яку енергетику несе тандем. Які асоціації викликає поєднання імені та по батькові разом із прізвищем.

Вибираємо ім'я для маленької принцеси

Зверніть увагу на негативні риси в імені батька дівчинки. Вибираючи, як назвати дочку, слід уникати таких характеристик. Наприклад, ви знаєте, що тато страждає на патологічну ревнощі, грубість і недостатньо терплячий. Намагайтеся підібрати ім'я для дівчинки, в якому закладено більше толерантності, м'якості, ніжності, толерантності. Значення імені пом'якшить негативні риси, якими наділено по батькові.

Найвдаліші поєднання імені та по батькові для хлопчиків та дівчаток

Давайте розглянемо, які риси дівчаткам надають найпоширеніші в наших широтах по-батькові:

 • Олександрівна — горда, енергійна та дуже добра.
 • Олексіївна – поступлива, цілеспрямована, безкорислива.
 • Андріївна – це майстриня, яка може уславити свій рід талантами.
 • Валеріївна – самостійна, вольова, рішуча, швидка.
 • Євгенівна – добродушна, чуйна.
 • Дмитрівна — працьовита, добра, але ревнива та вперта.
 • Василівна — витривала, статна, владна, вперта, хитра, сильна.
 • Євгенівна — чуйна, ніжна, любляча людей.
 • Сергіївна – талановита та успішна.
 • Юріївна — любить нав'язувати власну думку оточуючим, владна, рішуча.

Потрібно вибрати поєднання імені та по-батькові для дівчинки з м'яким за звучанням ім'ям батька? Сюди підійдуть імена такі, як:

 • Владислава,
 • Валерія,
 • Антоніна.

Найвдаліші поєднання імені та по батькові для хлопчиків та дівчаток

Варіації чоловічих імен принесуть гармонію характер майбутньої леді. Дочка виросте жіночною, але при цьому досить наполегливою. Якщо ж дівчинці з м'яким по-батькові дати ніжне ім'я, то є ризик виростити надто рафіновану і безпорадну дівчину. Такій жінці буде складно пробиватися у житті. Вона підсвідомо почувається слабкою, вимагає чи чекає на допомогу від оточуючих.

Як назвати справжнього чоловіка?

Хочете, щоб син виріс вольовою людиною, яка знає, чого хоче від життя? Тоді придивіться до імен, у яких переважають дзвінкі парні приголосні:

 • Богдан,
 • Георгій,
 • Гліб,
 • Андрій,
 • Дмитро.

Не забувайте, що поєднання чоловічого імені з по батькові має посилювати позитивні риси та нівелювати негативні. В імені батька багато жорсткості, що хочеться пом'якшити? Або ж ви просто хочете, щоб син ріс спокійним і поступливим? Тоді вибирайте ім'я, в якому більше сонорних звуків: “м”, “р”, “й”, “л”, “н”. Варіанти:

 • Михайло,
 • Роман,
 • Віталій,
 • Олексій,
 • Юрій.

Нейтральні риси мають такі імена, як:

 • Тимофію,
 • В'ячеслав,
 • Павло,
 • Аркадій.

Це люди врівноважені, але досить вольові. Їх спокою можна позаздрити. Вони добре знають, чого хочуть від життя та йдуть до мети спокійно, розмірено та без надривів. Вміють планувати, але не будують повітряних замків.

Найвдаліші поєднання імені та по батькові для хлопчиків та дівчаток

Не забувайте про асоціації, які несуть імена. При вимові кожного з нас у голові виникає певна картинка. Наприклад, Михайло — здоров'я. Добрий, але незграбний. У цьому дуже сильний. На нього завжди можна покластися. Він захист та опора. При цьому ніколи не скривдить слабшого.

Олександр асоціюється із переможцем. Як правило, в голові виникає образ стрункого, статного чоловіка. Спритного, вмілого, гарного, величного, гарного. Олександр живий розум, прекрасні інтелектуальні здібності. Згадайте знаменитих тезок, і зрозумієте, про що мова. Історія назавжди запам'ятає знаменитих Сашів — Невського, Пушкіна, Македонського.

Висновок: як підібрати гарне поєднання імені та по батькові

Підіб'ємо підсумки і виведемо кілька формул, якими слід керуватися:

 • Довге по батькові слід доповнити коротким ім'ям.
 • Якщо прізвище коротке, то ім'я може бути довшим.
 • Відмінне поєднання імені та по батькові для хлопчика вийде, якщо ім'я закінчується на голосну, а по-батькові – на приголосну.
 • Скажіть «ні» нагромадженню голосних і приголосних між ім'ям та по батькові.
 • Орієнтуйтесь на національність дитини та батьків при виборі імені. Дарія Адольфівна, наприклад, звучить комічно.
 • Поєднання імені та по батькові для дівчинки має бути відносно м'яким, тоді в характері не буде перекосу на користь жорстких чоловічих рис.

Найвдаліші поєднання імені та по батькові для хлопчиків та дівчаток

Відмовтеся від ідеї назвати дочку чи сина на честь батька, матері, дядька, тітки, хай і найулюбленіших. Дитина підсвідомо і на енергетичному рівні копіюватиме риси того, на честь кого було названо. Оскільки у кожного є недоліки, то в першу чергу малюк перейме саме негативні риси. А також малюк копіюватиме долю родича. Але ж ваша дитина гідна того, щоб самостійно вибрати життєвий шлях. Це особистість, яка має право на власну долю. Не забувайте про це, вибираючи ім'я дитині.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua