Ім'я Владлена: тлумачення, значення, походження та доля

Ім'я Владлена ще з середини минулого століття встигло здобути популярність на вітчизняних теренах. Носії даної іменоформи відрізняються енергійністю, хоробрістю, наполегливістю. Це суперечливі натури, які часто змінюють свою думку, систему цінностей можуть піти на компроміс із совістю заради досягнення бажаних цілей. Для таких жінок дуже важливий їхній соціальний та особистий статус, тому вони роблять усе можливе, щоб досягти успіху у всіх сферах: і в особистому житті, і в професійній діяльності.

Ім'я Владлена: тлумачення, значення, походження та доля

Значення та походження

Ім'я Владлена з'явилося ще за радянських часів. Воно є похідним від імені вождя світового пролетаріату: В. І. Леніна («Влад» – перша частина імені плюс «Льон» – перша частина прізвища. У такий же спосіб утворена й інша синонімічна іменоформа – Владилена. Тільки тут ще є літера «і» , яка є першою у по-батькові російського революціонера (Ілліч) Чоловічі варіанти жіночого імені: Владлен і Владилен.

Скорочені форми: Влада, Ада, Олена, Лада. Зменшувально-пестливі звернення: Владленочка, Владленуська, Владленчик, Владленушка, Владленулька, Владочка, Леночка, Ладочка.

Нумерологія

Ім'я Владлена: тлумачення, значення, походження та доля

Отже, ми розібралися з тлумаченням та походженням імені Владлена. Тепер настав час для нумерологічного аналізу. Числом долі володарки імені є трійка, яка асоціюється із творчістю. Дівчина-«трійка» – весела, життєрадісна, неординарна особистість, геть-чисто позбавлена самостійності. Якщо їй не ставити вектор руху, вона не досягне успіху в жодній сфері, незважаючи на те, що природа нагородила її безліччю талантів. Дівчині потрібен хороший порадник чи наставник, який спрямовуватиме її енергію в конструктивне русло.

Значення імені Владлена для дівчинки

Маленька Владлена – дівчинка вперта, норовлива, зі складним характером. Вона звикла домагатися свого, не зважаючи на можливості чи думку батьків. Наприклад, якщо малечі сподобалася іграшка, вона зробить усе можливе, щоб їй її купили: закотить істерику в магазині, буде тижнями ходити за мамою та татом і випрошувати ляльку. У результаті дорослі здаються не в змозі протистояти наполегливій дитині.

Владлена дуже емоційна, мінлива. Сьогодні їй до вподоби одне, а завтра вже інше. Зрозуміти її пріоритети і систему цінностей неможливо. Дуже балакуча, любить пліткувати.

Ім'я Владлена: тлумачення, значення, походження та доля

Юність

Навчання дається носійниці імені Владлена легко, адже вона розумна, кмітлива, має гарну інтуїцію. Завдяки товариськості та комунікабельності має чимало друзів та приятелів. У класі зазвичай стає лідером. Хоче бути першою та найкращою ученицею, проте гарна успішність для неї – лише «спортивний інтерес». Для Владлена важливі саме відмінні оцінки, а не знання, тому шкільну програму вона вивчає поверхово.

У підлітковому віці дівчина має перші серйозні романи. Вона рано пізнає принади інтимного життя. Нерідко зустрічається з одруженими чоловіками набагато старшими за неї. Розуміючи, яким успіхом вона користується протилежної статі, не втрачає можливості маніпулювати чоловіками заради досягнення бажаних цілей.

Доросле життя

Владлена, значення імені якої ми з'ясували, відрізняється діяльністю, енергійністю, цілеспрямованістю. Заради власної вигоди вона готова піти головами. Протистояти такій наполегливій особі надто складно, тому оточуючі просто не вступають із нею в конфронтацію. Носійка імені – натура імпульсивна, емоційна та запальна. Передбачити її таку дію неможливо.

Владлена з легкістю долає будь-які перешкоди на своєму шляху, ніколи не впадає в зневіру або депресію, коли щось не виходить. Це справжній боєць, якого не можуть зламати жодних ударів долі. Жінка має чудову інтуїцію, а тому з легкістю виходить переможцем навіть із найскладніших ситуацій.

Здоров'я

Ім'я Владлена: тлумачення, значення, походження та доля

Мам і тат, які вирішили назвати дочку даною іменоформою, цікавить не тільки значення імені Владлена для дівчинки, а й здоров'я дитини. На жаль, у носительок імені слабкий імунітет, тому в дитинстві вони часто хворіють, застуджуються. Для зміцнення загального тонусу організму батькам необхідно частіше возити дитину на море, гуляти на свіжому повітрі, проводити профілактику простудних захворювань. З віком проблеми зі здоров'ям перестануть бути актуальними.

Любов

Носителька імені Владлена досконало володіє мистецтвом спокушання, тому жоден чоловік не може встояти перед її чарами. Нерідко вона використовує своїх шанувальників з корисливою метою, користується їх ресурсами. Їй нічого не варто розбити чужу родину. Особисте життя та особисте щастя завжди стоїть на першому місці для жінки. Вона робить так, як їй зручно та вигідно, не звертаючи уваги на страждання чи дискомфорт інших людей.

Ім'я Владлена: тлумачення, значення, походження та доля

Шлюб та сім'я

Владлена вибирає собі в чоловіки найгіднішого, найнадійнішого і найвірнішого чоловіка. Будучи жінкою ревнивою, ніколи не залишає чоловіка в жіночому колективі, не знайомить із подругами, контролює кожен крок, ходить з ним на всі світські тусовки та заходи.

Носійка імені – погана господиня, але любить, щоб у будинку було чисто та прибрано. Найчастіше для прибирання та господарювання вона наймає прислугу. Або прилучає всіх домочадців до роботи, а сама займається іншими, найважливішими справами. Жінка прагне розкішного життя, для неї важливе матеріальне благополуччя.

Із родичами чоловіка стосунки складаються непросто, оскільки Владлена не любить пускати чужих людей в особистий простір. Та й взагалі вона не бажає ділити чоловіка зі свекрухою, тому й уникає спілкування. Дітей виховує у суворості. Пред'являє до них дуже багато вимог, але їх життям не цікавиться. Просто жінці ніколи: як завжди, у неї справи важливіші.

Кар'єра та робота

Дівчина на ім'я Владлена віддає перевагу престижній професії, щоб похвалитися нею перед друзями та знайомими. Дуже швидко підіймається кар'єрними сходами, оскільки відразу ставить за мету обійняти керівну посаду. Опинившись у кріслі начальника, різко перетворюється з милої та доброї дівчини на авторитарну та вимогливу даму. Владлена не прислухається до думки колег, вважаючи свою думку єдино правильною. Нерідко це призводить до фіаско у професійній діяльності.

Носителька імені хоче бути на рівних із чоловіками, а тому нерідко обирає чоловічі професії. З неї може вийти добрий політик, оратор, громадський діяч, журналіст, адвокат, юрист, фінансист, науковий співробітник. Також можливі непогані успіхи у сфері мистецтва, культури, спорту. Нерідко Владлена перетворює на професію хобі.

Ім'я Владлена: тлумачення, значення, походження та доля

Талісмани та астрологічні характеристики

До талісманів та астрологічним символам відносяться:

  • планета-покровитель – Сатурн;
  • стихія – Земля;
  • метал – свинець;
  • день тижня – субота;
  • тотемні рослини – рута, сосна, плющ, кипарис;
  • тотемні тварини – верблюд, кріт, удод;
  • відповідні кольори – чорний, оливковий;
  • камінь-талісман – онікс.

На думку астрологів, найбільше носій даної іменоформи відповідає знак зодіаку Козеріг. Саме тому, щоб активізувати найкращі якості характеру, батькам рекомендується називати Владленами малюків, які народилися в період з 22 грудня по 20 січня.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua