Ім'я Єрміл: значення, походження, характер, доля

Коли батьки обирають ім'я новонародженому, вони намагаються дізнатися, чи є воно у святцях, які зменшувальні форми. До того ж ім'я має бути гучним та цікавим. Багатьом подобаються імена рідкісні. До таких можна зарахувати чоловіче ім'я Єрміл. Давайте дізнаємося, яку долю та характер воно дарує своєму носію.

Походження та значення

Походження ім'я Єрміл має грецьке і є похідним від імені бога Гермеса. За однією з версій, воно означає «Гермеса, що живе в лісі». Людина, яку назвали таким ім'ям, за своєю натурою оптиміст. Щоправда, поява у житті серйозних проблем може вибити його з колії. Такі риси характеру, як замкнутість і нетовариські, виправдовуються значенням імені Єрміл. Для його носія першому місці стоїть власна особистість. Приймаючи якесь рішення, Єрміл думає передусім у тому, як це вплине у результаті його зростання і вдосконалення.

У цього імені є кілька зменшувальних розмовних варіантів: Єрміша, Єрмілка, Єрмішенька, Єрмішка. Тим не менш, в даний час воно відноситься до дуже рідкісних імен. Їм називають не більше однієї дитини з десяти тисяч народжених.

Святим покровителем Єрмила є мученик Єрміл Сігідонський (Бєлградський), який постраждав за те, що завжди залишався непохитним у своїй вірі. День вшанування пам'яті святого – 26 січня.

Ім'я Єрміл: значення, походження, характер, доля

Значення імені для хлопчика

Якщо ви для своєї дитини, народженої в січні, обрали ім'я Єрміл, то з самого раннього дитинства він буде відрізнятися норовливим характером. Такі якості маленьких хлопчиків, як завзятість і впертість, дозволяють їм завжди добиватися свого, навіть якщо вони неправі. Тому батькам доводиться виявляти максимум терпіння та самовладання, щоб у чомусь їх переконати. Адже син сперечатиметься, доводитиме свою правоту і демонструватиме незалежність. Зате такі діти швидше за своїх однолітків стають самостійними, вчаться долати труднощі, боротися з неприємностями. Щоправда, прагнення здобути авторитет у оточуючих заважає маленькому Єрмішку реалізувати свої здібності. Такий хлопчик легко ображається, у нього досить важко вибачитись. Натомість Єрміл дуже вірний і надійний друг.

Ім'я Єрміл: значення, походження, характер, доля

Число імені

Згідно з наукою нумерології, імені Єрміл заступається число “сім”. Такі люди, як правило, талановиті, часто знаходять себе як у науці, так і в гуманітарній галузі. Здатність до аналізу, планування, вміння зацікавити та захопити інших людей часто допомагають йому керувати групами людей чи організаціями. У своїх рішеннях Єрміл обережний і розважливий, але не боїться іноді ризикнути. У всьому покладається лише на власну думку. При цьому для такої людини цінні такі поняття, як совість, честь та гідність. Носієм усіх цих якостей можна вважати Єрмила Гіріна, героя останньої частини епічної поеми Некрасова «Кому на Русі добре жити». Для реалізації свого потенціалу носію імені буває потрібно усамітнитися. Щоправда, іноді зайва самокритика може призвести до депресії. Але найчастіше Єрміл досягає як поставленої мети, а й громадського визнання.

Ім'я Єрміл: значення, походження, характер, доля

Значення букв імені

У чоловіка на ім'я Єрміл доля також пов'язана зі значенням букв, з яких це ім'я складається:

 • Літера “е” наділяє людину комунікабельністю та проникливістю. Її власники можуть легко привернути до себе оточуючих своєю простотою та чарівністю. Але такі люди ще й егоїстичні, тому що дружба стоїть у них на другому місці після прагнення гарного життя.
 • Літера “р” дає Єрмилу неординарне мислення. Такій людині притаманне почуття відповідальності, на її допомогу можна розраховувати у будь-якій складній ситуації. У суспільстві прагне стати лідером, але у сім'ї надають право рішення своєму партнеру.
 • Літера “м” спочатку створює про людей враження розсіяних та неорганізованих. Насправді вони відповідальні, всю роботу виконують якісно, не забуваючи навіть про дрібниці. Такий керівник завжди дбає про інтереси своїх підлеглих.
 • Літера “і” говорить про тонку душевну організацію, романтичність, доброту і чесність її власника. Чоловіки багато уваги приділяють внутрішнім якостям. Крім того, їм властива господарність та розважливість.
 • Літера “л” наділяє людину артистичністю, винахідливістю, логічним мисленням. Йому легко привернути до себе оточуючих. Дуже рідко вони бувають самозакоханими і навіть зневажливо ставляться до інших людей. Іноді вимагають надто багато уваги.

Ім'я Єрміл: значення, походження, характер, доля

Сумісність імені Єрміл із жіночими іменами

Єрміл прагне стати самодостатньою людиною, а любов і сім'я в нього часто відходять другого план. До того ж носій цього імені вкрай прискіпливий до представниць слабкої статі. Жінка має повністю відповідати його вимогам ідеальної супутниці життя. Якщо Єрмилу вдається знайти жінку, що повністю відповідає його запитам, то він може проявити самозабутні та безоглядні почуття. Іноді для його коханої це стає несподіванкою, оскільки вона звикла сприймати кохану людину закритою та відчуженою. І хоча Єрміл не поспішає зв'язати себе узами шлюбу, з нього виходить чудовий сім'янин, люблячий чоловік і зразковий батько. З роками його кохання стає лише сильнішим. Він ніколи не змінюватиме свою дружину, краще присвятить себе сімейним турботам.

Звичайно, важливо знати, з яким жіночим ім'ям сумісне ім'я Єрміл, з ким він зможе створити щасливу родину. Найбільш відповідними іменами для створення міцного шлюбного союзу з Єрмилом є Дар'я, Марія, Віра, Юлія, Майя, Лілія, Людмила.

Ім'я Єрміл: значення, походження, характер, доля

Особливості імені

Важливо знати, що підходить чоловікові на ім'я Єрміл.

 • Сприятливим знаком зодіаку для нього є Діва.
 • День тижня, коли краще починати справи, – субота.
 • Сприятливим часом доби вважається пізній вечір.
 • Стихія, що сприяє носію цього імені, – вогонь.
 • Покровительственная планета – Венера.
 • Тотемною твариною є лев.
 • Тотемне дерево – платан.
 • Відповідними кольорами вважаються зелений та блакитний.
 • Щасливе сузір'я – Хамелеон.
 • Метал, що приносить удачу, – олово.
 • Камінь-талісман для Єрмила – сердолік.
Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua