Розшифровка імені Анна. Значення, характер та доля імені Ганна

Ніхто з нас не заперечуватиме проти того, що дитина – одне з найцікавіших явищ, що існують у світі. Тому він є не лише предметом пильної уваги, а й об'єктом вивчення. У всі часи, як і в давнину, так і в наші дні, у різних куточках землі батьки дають своїм чадам ім'я, вірячи в його таємне значення. Вибираючи ім'я, зіставляють його звучання з прізвищем та по батькові, знаком зодіаку, роком народження, часом та днем народження.

Анна – це ім'я для дівчинки православного Біблійного походження. Історія імені Анна досить давня. Її знають усі, адже таким ім'ям звали бабусю Ісуса Христа. Тому православних дівчаток можна не лише назвати таким ім'ям, а й хрестити під ним. Вважається, що дитина з таким ім'ям буде більше захищена вищими силами і благословенна Богом. У православ'ї вважається, що при хрещенні людина очищається духовно, і Бог наділяє її ангелом-охоронцем. Хрещеному церква видає документ – свідоцтво про хрещення (нововведення), дається ім'я небесного покровителя Анна та дата іменин.

Також існує думка, що ім'я Ганна грецьке. Але люди схильні вважати його єврейським.

Варто докладніше дізнатися про розшифровку імені Анна і все інше про нього.

Розшифровка імені Анна. Значення, характер та доля імені Ганна

Нумерологія

За нумерологією в розшифровці імені Анна присутнє число два, що характеризує людину чутливу, вразливу і потребуючу близьких: друзів, подруг, близьке спілкування, яке б її підтримало, незважаючи на всю її лідерську яскраву особливість. Що дуже важливо. Людина-свято, що приносить драйв веселого збудження, приносить почуття радості та позитиву. Всередині, у душі дуже уважна та делікатна до інших. Вміє входити у складні заплутані ситуації та знаходити вихід.

Розшифровка імені Анна. Значення, характер та доля імені Ганна

Оптимістична. Їй підходить творча діяльність. Зберігає легкість спілкування, вірна до близьких, і в будь-якому хаосі вона розуміється на проблемі, не залишаючи на потім. Вміє бути прагматичною та реалістичною, вміє вирішувати фінансові питання.

Яка вона у житті

Життєвий шлях: фінансова частина життя у її самоорганізації, творча людина. Прагне бути фінансово незалежною у житті. Самодостатня. Готова протягнути руку допомоги всім, хто її потребує. Вона як магніт, який притягує до себе людей.

Знаменитості із цим ім'ям

Під ім'ям Ганна народилися:

 • Ганна Герман (співачка).
 • Анна Кошмал (кіноакторка).
 • Анна Хількевич (кіноакторка).
 • Анна Трінчер (співачка).

У літературі та кіно ім'я відоме з твору під назвою “Анна Кареніна” – відомий роман Льва Толстого. Анна з івритської та азербайджанської звучить, як Ханна, з білоруської звучить як Ганна, давньогрецької – Авва.

Розшифровка імені Анна. Значення, характер та доля імені Ганна

Як називають

Часто ім'я Ганна плутають з ім'ям Ганна, але друге ім'я старіше першого і є однією з форм освіти імені, що означає: прихильність, прихильність, благовоління; з давньогрецької Авва. Ім'я Ганна має єврейське походження, по домашньому ще називають Анні, Анночка, Аннушка, Аннуся, Аня, Анюша, Нюта, Аньчик, Анюта, Анічка.

Що означає

Також ім'я Ганна можна розшифрувати так: прихильність із боку Бога, також прихильність із боку людей. Біблійне ім'я Анна у першій книзі Самуїла зустрічається тринадцять разів. Часто зустрічається в біблійних персонажах, і християнських святих:

 • Анна Пророчиця, мати пророка Самуїла у Старому Завіті.
 • Анна Пророчиця в Новому Завіті, як вдова з Єрусалиму, яка була при Стрітенні Господньому.
 • Свята Анна, мама діви Марії.
 • Анна, що жила в Римі одкровиця.
 • Анна Перська (Селевкійська) – свята мучениця;
 • Свята Анна Новгородська – княгиня.
 • Ганна Кашинська – княгиня тверська.
 • Анна Лайн – свята мучениця Римо-Католицької церкви, яка постраждала під час англійської реформації.

Розшифровка імені Анна. Значення, характер та доля імені Ганна

Ганна чи Ганна – відоме красиве елегантне жіноче ім'я. Значення імені: благодать, милість Бога. Значення з івриту: благодать, сила, хоробрість, милість Бога.

Характер

Варто докладніше дізнатися про розшифровку імені Анна, доля якого дуже захоплююча. Вона буде гарною вірною дружиною, майбутній чоловік – щасливчик: дуже любить дітей, вона невгамовно зберігатиме сімейне вогнище: чоловіка, дітей, онуків. За характером уважна, акуратна, натура, що співчуває. Людина, яка схильна до емпатії. Жінка з ім'ям Ганна безкомпромісна, справедлива, стримана. У роботі дивна, любить порядок, відповідальна людина, на яку можна покластися. Справжній трудоголік.

Розшифровка імені Анна. Значення, характер та доля імені Ганна

Їй личать творчі професії: педагог, телеведуча, журналіст, співачка, актриса. За характером дівчина, що має ім'я Ганна – інтроверт, не піддається чужому впливу, на оточуючих має позитивний вплив. Має гарну пам'ять, сильну силу волі, загартований характер, цілеспрямована, вірить та розраховує у свої сили. Схильність до відсічі часто заважає їй у житті. У житті всіх послухає та зробить по-своєму. У школі обговорює з викладачами та однолітками, обстоюючи свою точку зору. У дорослому житті – творчі натури, схильні до саморозвитку. Мають чудовий слух, розвинену інтуїцію. Може передчувати події, у виборі друзів дуже розбірлива. Любить те, що їй належить, за характером вона королева – любить увагу та повагу. Приймає людей, які їй приємні, інших може виставити за двері.

Розшифровка імені Анна. Значення, характер та доля імені Ганна

Красива у спілкуванні, вміє слухати, і красиво розповідати навіть про зовсім просте. Схильна розпочинати все з нуля, навіть якщо попередня робота ще не закінчена. Анни за натурою привабливі та чарівні, дуже їм подобається чоловіча увага, флірт, романтика, залицяння з боку коханої людини. Чоловікам важко встояти перед нею. Рано починає вести інтимне життя і батькам буде складно з його підлітковою закоханістю.

Розшифровка імені Анна. Значення, характер та доля імені Ганна

У виборі коханого чоловіка обережна, розуміє свою закоханість і прихильність, у стосунки входить обережно, придивляючись до обранця. Уразлива, романтична, боязка, рішуча. Найбільше їй підходить чоловік-флегматик, з такою людиною шлюб буде міцний. Має добрий смак.

Значення за сезоном народження

Зимова Ганна з дитинства розумна не по роках, весела. Справедлива, але трохи жорстка у спілкуванні. Лідер. Осіння – товариська, уважна до оточуючих. Компромісна натура. Літня Ганна – добра, співчуваюча. Завжди подасть руку допомоги. Весняна – незмінний романтик, примхлива, трохи самозакохана. У дитинстві спокійна, спритна, мамина помічниця та татова гордість. Завжди буде правою рукою мами та улюбленицею тата.

У школі – буйна, відстоює свою думку і себе, справедлива. За це вчителі шукають у ній опору, діти її поважають. Вона є лідером. Дотепна, може й нахамити. У навчанні успішна. Ганна дуже працьовита, повністю віддається роботі. Пунктуальна. Кмітлива.

Сімейні відносини

Вірна дружина (не допустить зрад зі свого боку), любляча дітей мати (любить проведення часу з дітьми, з сім'єю), відмінна свекруха. Але зраду коханого, зрада, хамство терпітиме, замикаючись у собі. Намагатиметься все згладжувати. Розлучення та розлучення для неї – катастрофа. Може полюбити негідну людину, алкоголіка або хвору людину, і нестиме свій хрест до кінця, не зрікаючись коханої.

Як стежить за домашнім затишком

Варто розшифрувати ім'я Ганна і в сімейних відносинах.

Для дітей – не лише мати, а й друг. Відмінна господиня, любить і вміє готувати, любить рукоділництво: шити, в'язати, пекти випічку, любить займатися будинком: робити ремонт, любить декор у будинку.

Мінімаліст, який не визнає зайве барахло в будинку, намагається його позбутися. Підтримує атмосферу в будинку, любить вечори у родинному колі, відпочинок на природі у колі близьких та друзів. Захоплюється туристичними поїздками до інших країн.

Сумісність імені по батькові: Михайлівна, Сергіївна, Володимирівна та інші.

Які чоловіки підходять

Сумісність із чоловічими іменами: Володимир, Василь, Андрій, Захар, Павло, Костянтин, Михайло. Решта – нейтральні відносини.

Чому ім'я таке важливе

Вибір імені – свого роду таємні знання, ключ до закладення життя людини. Кожен хоче кращої долі, а тим більше рідних батьків, які дають ім'я своїм дітям. У всі часи, як у давнину, так і в наші дні, існували люди, наділені даром знань- особливістю отримувати інформацію про навколишню дійсність незалежно від відстані та часу. Протягом тисячоліть історики невпинно записували знання книги. Але чи насправді можна передбачати майбутнє шляхом імені?

Ім'я у Біблії

Біблія – багато в чому загадкова книга, і, говорячи про православні імена, які вже мають свою історію, можна зробити висновок про Святе ім'я Ганна, історію якого знають багато людей, що відвідують церкву.

Згідно з Біблією, пророки були посередниками між Богом і людьми в давнину. Можливо, таке трактування частково вірна, але в ній, напевно, полягає лише частка істини, лише частина від підводної частини айсберга. Також ім'я Ганна можна зіставляти зі значенням імені батька, його прізвищем, з прізвищем майбутнього чоловіка, з роком, місяцем, датою та народженням. Можна порівняти із циклічним календарем південно-східної Азії. Народжений у певний рік, людина характеризувалася своїм характером та особливостями. Можна зіставити ім'я із нумерологією чи хіромантією. Можна порівняти з генетикою, але однаково ім'я залишиться загадкою людства.

Іменини Анни відзначаються багато разів на рік. Але церква виділяє одну дату, яка відзначається червоною у календарі, а саме 22 грудня.

Стаття розповіла нам про ім'я Ганна, характер його володарки та безліч інших цікавих фактів.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua