Ім'я Аксель: значення та походження, характеристика особистості

Рідкісне чоловіче ім'я Аксель в Україні зустрічається не часто. Найбільшого поширення воно набуло у країнах Європи, Центральної та Північної Америки. Спочатку ім'я використовувалося в Середньовічній Німеччині серед членів єврейських громад, а потім стало популярним і за її межами.

Що означає ім'я Аксель

Ім'я має скандинавське походження і означає батько світу.

В англійській мові існують такі варіанти цього імені: Ексл, Ексел, а у фінській – Акселі.

Астрологічна та езотерична характеристика:

  • Знак зодіаку – Телець.
  • Планета управитель – Венера.
  • Сприятливий колір – зелений.
  • День тижня – п'ятниця.
  • Камінь-талісман – топаз.
  • Щаслива кількість – 9.

Ім'я Аксель найкраще підійде хлопчику, народженому під знаком Телець чи Козеріг.

Ім'я Аксель: значення та походження, характеристика особистості

Характеристика особистості

Власник цього імені є досить закритою людиною. Усі бажання і цілі Аксель концентрує лише з власної особистості. Він завжди зупиняє вибір тільки на тому, що вигідно для його зростання та вдосконалення. Це віддаляє його від людей, що до певного часу не дуже його турбує — він уміє відсторонюватися від натовпу, і не звертати уваги на думку суспільства.

У молодості Аксель має подвійний характер. Він може суперечити собі і робити нелогічні вчинки. Іноді він стає щедрим і шляхетним на шкоду собі, а потім раптом твердим і невблаганним.

Він не розуміється на стилях, не має естетичного смаку і не вміє одягатися відповідно до обставин. Часто він справляє інших людей враження «сірої миші».

Аксель ретельно продумує усі свої вчинки. Він ніколи не візьметься за справу, якщо не зважить усе за і проти.

Значення імені Аксель наділило свого володаря консерватизмом та практичністю. Мало що може вивести його з себе – він стійкий, витривалий і ґрунтовний. Нові ідеї важко проникають у його свідомість і не впливають.

Чоловік не переносить дріб'язків у людях, а також критики та тиску з боку.

Зі здоров'ям у чоловіка на ім'я Аксель ніколи не виникає проблем. Його можуть послабити лише великі фізичні навантаження та негативні емоції, такі як запальність.

Ім'я Аксель: значення та походження, характеристика особистості

Кохання та сім'я

Аксель любить ідеалізувати жінок. Він дуже закоханий і постійно шукає свій стандарт. Цей чоловік переконаний, що всі люди мають бути досконалими, і переконати його не вдасться. Він може роками шукати свого ідеалу жінки.

Аксель розбірливий і вибагливий у зв'язках. Він ніколи не заведе короткочасної інтрижки. Якщо йому вдається знайти жінку, що відповідає всім його потребам, він повністю розкривається і віддається почуттю любові.

Він ніжний і уважний до своєї партнерки, але дуже ревнивий. Його дружина має назавжди забути навіть про легкий флірт щодо інших чоловіків. Будь-яка підозра в невірності коханої викликає у ньому напади агресії. Він власник і може зводити себе ревнощами буквально до параної.

Чоловік на ім'я Аксель – справжній сім'янин. Він обожнює своїх домочадців, і намагається зробити все можливе для їхнього комфорту. Він однолюбний і готовий все життя присвятити коханій жінці.

Аксель любить комфорт. У його будинку завжди гарний ремонт та якісна побутова техніка. Чоловік не зазнає на своїй території жодного хаосу. Його виводитимуть із себе розкидані речі, поспіхом накритий стіл чи несподіваний приїзд гостей.

Ім'я Аксель: значення та походження, характеристика особистості

Кар'єра та фінанси

Свій матеріальний достаток Аксель створює власноруч, поступово та не відволікаючись на дрібниці. Незважаючи на те, що навчання дається йому важко, Аксель завжди прагне здобути хорошу освіту.

Значення імені Акселя наділило його великою працездатністю. У колективі його цінують за надійність та пунктуальність. Це фанатичний керівник, який віддає всі сили та час своєї професії.

У нього немає матеріальних проблем. Аксель в змозі дозволити собі та своїй родині жити в розкоші та достатку.

Чоловік любить природу, землю, музику та архітектуру. Захоплюється важкою атлетикою та зброєю. Аксель успішно може проявити себе як бізнесмен, фінансист, ювелір, декоратор. Він досягне успіху в тій сфері, де необхідна завзятість і час.

Пошкодити кар'єрі Акселя може його надмірна обережність. Іноді він просто не наважується скористатися сприятливим випадком.

Ім'я Аксель: значення та походження, характеристика особистості

Йому необхідно періодично відпочивати, інакше йому загрожує нервова та фізична перевтома, що спричинить збої в організмі.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua