Ім'я Анісія: значення імені, походження, характеристика, доля

Уперта, незалежна, рішуча – така володарка імені Анісія. Значення імені зацікавить дівчат та жінок, які його носять. Також ці відомості стануть у нагоді мамам та татам, які збираються так назвати свою дочку. Отже, що ж можна розповісти про походження та значення імені, його вплив на характер та долю?

Яке походження та значення імені Анісія

Для початку варто зрозуміти, звідки воно взялося і що означає. Отже, яке ж походження та значення імені Анісія? Дослідники одностайні в тому, що воно має грецьке коріння. Утворилося воно від чоловічого імені Анісіос, яке своєю чергою походить від слова «анісіс». Наша мова це слово перекладається як «виконання», «завершення».

Ім'я Анісія: значення імені, походження, характеристика, доля

Що означає ім'я? Значення імені Анісія – “виконуюча”, “завершальна”. На Русі воно набуло популярності разом із поширенням християнства. Сьогодні ім'я зустрічається дуже рідко.

Астрологія

Планета-покровитель – Марс.

Знаки зодіаку – Скорпіон, Овен.

Камені-талісмани – аметист, яшма.

Сприятливий колір – червоний.

Рослина-талісман – будяко.

Сприятливий день – субота.

Тотемна тварина – вовк.

В дитинстві

Мамам та татам, які планують назвати доньку Анісією, буде корисно дізнатися про те, що означає ім'я для дівчинки. Дитина не завдає особливих турбот дорослим, має поступливий характер. Анісія росте рухливою, активною, позитивною. Вона легко сходиться з іншими дітьми, має велику кількість друзів. Малята тягнуться до неї, залучені її добротою та чуйністю.

Ім'я Анісія: значення імені, походження, характеристика, доля

У Анісії дуже рідко виникають проблеми з навчанням. Працьовита і старанна дівчинка не прогулює школу, серйозно ставиться до виконання домашніх завдань. Чи не з перших років життя володарка імені дивує оточуючих своєю відповідальністю. Батькам не доводиться стежити за її успішністю. Перевагу Анісія надає гуманітарним дисциплінам. Точні науки залучають її менше, хоч і з їх вивченням у неї не виникає особливих проблем.

Що ще можна розповісти про значення імені дівчинки? Власницю його переповнює енергія, яку необхідно знайти безпечний вихід. Чудово, якщо вона відвідуватиме спортивну секцію. Наприклад, її можуть зацікавити танці, мистецька гімнастика.

Доросла

Якою стає у дорослому віці володарка імені Анісія? Значення імені також впливає на неї. Вона залишається такою ж доброзичливою та позитивною, більш вираженою стає потяг до незалежності та самостійності.

Ім'я Анісія: значення імені, походження, характеристика, доля

Анісія – жінка, впевнена у собі. Вона не страждає на комплекси, не сумнівається у своїх можливостях. Конфлікти ця дама не любить, у дрібницях легко поступається. Однак якщо йдеться про речі, які важливі для неї, вона наполягатиме на своєму. Анісія вміє ставити цілі та добиватися їх. Ніщо не може змусити її звернути з обраного шляху. Ця жінка примудряється зберігати спокій навіть у стресових ситуаціях, вражає оточуючих своєю холоднокровністю.

Вибір професії

Як впливає вибір професії значення імені? Ім'я Анісія наділяє свою володарку вмінням подобатися людям. Цей талант вона неодмінно має використовувати у роботі. Анісія зможе досягти успіху як адвокат, менеджер, політик, викладач, психолог і так далі.

Ім'я Анісія: значення імені, походження, характеристика, доля

Ця жінка працьовита, проте її не можна назвати амбітною. Анісія не прагне просування кар'єрними сходами, не мріє про керівні посади. Вона щиро радіє, коли дізнається про досягнення колег, не заздрить успішнішим людям. Анісія – гарний виконавець, лідерських якостей вона не має.

Секс, кохання

Як будуються стосунки володарки жіночого імені Анісія з протилежною статтю? Вона не належить до дівчат, які чекають від своїх шанувальників довгих залицянь. Якщо Анісія відчуває до хлопця потяг, легко погоджується вступити з ним в інтимні відносини. У ліжку вона досить активна, поводиться розкуто. Анісія може брати на себе роль лідера, проте вважає за краще поступатися цією роллю партнеру.

Ім'я Анісія: значення імені, походження, характеристика, доля

Якщо ця жінка закохується, то партнер може не сумніватися у її вірності. Зрада для Анісії категорично неприйнятна. Звичайно ж, вона чекає на відданість і від свого чоловіка.

Шлюб, сім'я

Важко уявити, у якому віці створить сім'ю Анісія. Це може статися як у ранній молодості, так і в зрілості. Чи її увагу приверне самовпевнений мачо. Чоловік Анісії має всі шанси стати спокійним і скромним чоловіком. Власниці імені чужі розпали пристрастей, вона не любить скандали та конфлікти. Вона мріє про спокійне життя.

Анісія багато часу приділяє турботі про свою сім'ю. Бажання чоловіка та дітей вона зазвичай ставить вище, ніж свої власні. Власниці імені нелегко дається розставання з спадкоємцями, що подорослішали. Вона до останнього намагається контролювати їх, втручається у їхнє життя. З Анісії може вийти нестерпна свекруха чи теща.

Власниця імені – гостинна господиня, саме у її будинку люблять збиратися родичі та друзі.

Захоплення, хобі

Що ще можна розповісти про жінку на ім'я Анісія? Характеристика нічого очікувати повної, а то й приділити увагу її захопленням. Змалку вона любить спорт. Спочатку Анісія проводить багато часу на шкільному стадіоні, потім – у фітнес-клубі. Вона може захоплюватись екстремальними видами спорту.

Ім'я Анісія: значення імені, походження, характеристика, доля

Власниця імені веде активне світське життя. Її легко умовити вирушити на спектакль чи концерт, їй подобається відвідувати виставки, вернісажі, презентації. Спокійні домашні розваги також приваблюють Анісію. З перших років життя вона не розлучається із книгами.

Секрет

Яку приховує від оточуючих володарка імені Анісія таємницю? Мало хто знає, що цій жінці далеко не завжди вдається зберігати позитивний настрій. Навколишні звикають бачити її з усмішкою на вустах, свої сльози володарка імені не показує нікому. Це з тим, що Анісія не любить відкривати комусь свою душу.

Доля

Яка чекає власницю імені Анісія? Провидіння рідко підносить цій жінці погані сюрпризи, проте вона все ж таки не схильна повністю йому довіряти. За потреби вона йде проти обставин, завжди прагне добиватися свого. Щасливою її підтримує близьких людей. Однак навіть від своїх домочадців Анісія схильна ховати свої негативні емоції. Вона вміє здаватися задоволеною та щасливою навіть тоді, коли на душі оселилася туга.

Ім'я Анісія: значення імені, походження, характеристика, доля

Анісія здатна роками накопичувати у собі емоції. Звичайно ж, вони вириваються назовні в самий невідповідний момент.

Характеристика літер

Тим, хто хоче знати все про ім'я Анісія, стане в нагоді його характеристика за літерами.

  • “А”. Наявність цієї літери говорить про активність, енергійність. Також це вказує на стійкість, силу духу, самостійність та незалежність.
  • “Н”. Ця буква свідчить про гострий розум, непоступливість, вибірковість, неготовність до компромісу. Також її наявність свідчить про працелюбність, відповідальність, працездатність.
  • “І”. Це знак розвиненої уяви, живого розуму, проникливості. Людина прагне гармонії з навколишнім світом, їй хочеться жити в ладах із самим собою та іншими людьми. Літера «І» в імені також говорить про те, що його володар має прекрасне почуття гумору.
  • “С”. Ця буква свідчить про розвинене логічне мислення. Людина прагне виділятися з юрби, може дозволяти собі екстравагантні вчинки. Йому подобається командувати іншими людьми, керувати ними. Йому хочеться здобути авторитет у своєму оточенні, а також досягти матеріального благополуччя. Примхливість, дратівливість – властиві йому недоліки. Також власник імені може пред'являти надто високі вимоги до другої половини, що створює постійні проблеми в особистому житті.
  • “Я”. Це символ активності, самодостатності, організованості. Людина наділена вираженими якостями лідера, вміє ставити цілі та досягати їх. Він легко завойовує повагу оточуючих, здатний маніпулювати іншими людьми. Іноді він може виявляти надмірну дратівливість, вести себе непередбачувано.
Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua