Чому чоловік не запрошує до себе додому на чай і що робити

Чому чоловік не запрошує до себе додому на чай і що робити

“Жінка починає з відображення натиску чоловіка, а кінчає тим, що відрізає йому шлях до відступу”

Оскар Уайльд

Кожна історія розвитку відносин між чоловіком та жінкою по-своєму унікальна. І водночас ця історія проходить певні етапи, характерні всім відносин.

Ідилія руйнується, пристрасть дещо відступає. З'ясовується, що коханий і кохана не такі вже й ідеальні. На цій стадії приходить розчарування, з'являються претензії одна до одної.

 • Етап прийняття (стабільності).

На цьому етапі відбувається ухвалення свого партнера, знімаються претензії. Конфлікти можуть траплятися, але вони мають конструктивний характер, сприяючи розвитку відносин.

 • Етап усвідомлення власної відповідальності.

На цьому етапі партнери відмовляються від спроб переробити один одного, а також не намагаються встановити лідерство у відносинах. У цьому вся періоді партнер усвідомлено любить іншого, визнаючи його недосконалість. Кожен відповідає за свої вчинки.

 • Згуртування.

У цьому періоді між чоловіком та жінкою формується взаєморозуміння та повага один до одного. Найчастіше цьому етапі партнери починають вести спільне господарство, планують дитини.

Коли жінка вступає у перший етап стосунків, вона відчуває у себе крила за спиною. Вона розквітає поряд із чоловіком, з радістю приходить на зустрічі. Але чомусь зустрічі, у тому числі й інтимні, відбуваються то в готелі, то в неї вдома. Чоловік не запрошує до себе додому, чому це відбувається?

Чому чоловік не запрошує до себе жінку

«Як же неприємно витратити на людину так багато часу лише для того, щоб дізнатися, що вона так і залишилася тобі лише сторонньою»

Кінофільм «Вічне сяйво чистого розуму»

Які ж можуть пояснення такої незрозумілої поведінки чоловіка?

 • У чоловіка є постійна жінка чи дружина.

Найімовірніше, твій обранець невільний. Складається або у шлюбі, або живе у цивільних відносинах з іншою жінкою. І він не має наміру розривати основний зв'язок, при цьому він не цурається любовних стосунків з іншими жінками. Якщо він живе на два фронти, то додому до себе, звичайно, не покличе.

Чому чоловік не запрошує до себе додому на чай і що робити

Як зрозуміти, що йому начхати на тебе?

 • Не хоче показувати свій будинок, який, можливо, не відповідає тому, що він розповідає про себе.

Наприклад, твій чоловік розповідав тобі про те, яку високу посаду він обіймає, про шикарну квартиру, яку він купив і про свій відпочинок, який проводить за кордоном. Але всі ці розмови не мають нічого спільного з реальністю, а говорили задля підвищення власного статусу в твоїх очах.

А насправді він живе в «однушці» з мамою, відпочиває на її городі, а працює сантехніком у найближчому ЖЕУ. Така ситуація може статися, якщо чоловік дуже хоче з тобою зустрічатись, але соромиться свого соціального становища порівняно з твоїм.

 • Коли чоловік живе зі своєю мамою або дитиною, що залишилася після першого шлюбу.

У цій ситуації, можливо, не готовий розповісти тобі про своє становище, оскільки не може припустити, як ти до цього віднесешся. Особливо, якщо йдеться про його дитину.

Або мама в них у сім'ї займає чільне становище і не схвалює жінок, яких наводить її син. Такий «маменький» синок не здатний на швидке прийняття рішень, тягтиме ваші стосунки, побоїться уявити тебе своїй матері.

 • Не бажає довгострокових відносин.

Твій обранець налаштований на стосунки, які надалі його не обтяжуватимуть. Тому йому достатньо зустрічей у готелі чи в тебе вдома. Йому у ваших стосунках цікавий лише секс, а для цього зовсім не обов'язково вести тебе до нього додому.

 • Існування особливих принципів, на кшталт «мій дім — моя територія».

Такий чоловік може вважати, що він має особистий простір, куди жінці немає входу. Місце, де чоловік відпочиває від усіх своїх проблем, і не хоче, щоб жінка порушувала його спокій.

Або це може бути шизоїдний тип особистості чоловіка, який входить у стосунки з жінкою і хоче її кохання, але оберігає свій власний простір йому так комфортніше. І якщо жінка наполягатиме на розвитку відносин, форсуватиме події, то це може закінчитися розривом.

 • Банальний ремонт будинку.

А запрошувати свою жінку туди, де голі стіни та будівельний бруд, нижчі за гідність чоловіка. Деякі чоловіки не покличуть жінку і на квартиру, якщо у них безлад, гора немитого посуду та брудна білизна.

 • Боїться, що жінку потім не виженеш.

Як люблять говорити чоловіки: «Це як із кішкою, запустив її, а вона й оселилася одразу! Дивишся, другого дня вже її фен у ванній з халатиком висять!». Побоювання того, що жінка захоче з ним жити, а він ще не впевнений, що ця жінка йому потрібна.

Пам'ятаєш, як це було у фільмі «Як позбутися чоловіка за десять днів», коли головна героїня, Енді, приносить у квартиру Бена свої речі і розставляє їх по всій квартирі, іграшки та покривало – у спальню, жіноче приладдя – у ванну кімнату. Бен знаходить всі ці речі і просто гарчить від досади.

Як реагувати на таку поведінку чоловіка

«Не витрачай час на людину, яка не прагне провести його з тобою»

Габріель Гарсіа Маркес

Все залежить від ситуації.

 • Якщо у чоловіка вдома ремонт, і це є причиною, через яку він не кличе тебе до себе, то така проблема вирішиться із закінченням ремонту, і, швидше за все, він про це заявить відверто.
 • Якщо в нього вдома живе мама, або його дитина від першого шлюбу, то, найімовірніше, він про це тобі теж розповість. І ви будете спільно вирішувати, де і як продовжувати ваші відносини.
 • А от якщо він невільний, не хоче тривалих стосунків, то, мабуть, він весь час ухилятиметься від відвертої розмови. Постарається зберегти стосунки, але за будь-якого розкладу до себе не покличе.

І тоді тобі доведеться вирішувати, чи потрібні тобі зустрічі, які не обіцяють серйозного продовження.

А якщо у чоловіка серйозні наміри по відношенню до тебе, то, якщо ти не поспішатимеш його, то він і зі своїми родичами тебе познайомить і в свою квартиру приведе, можливо, з надією, що ти в ній залишишся господинею.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua