Що робити, якщо чоловік постійно влаштовує скандали на порожньому місці

Що робити, якщо чоловік постійно влаштовує скандали на порожньому місці

Ревнощі — це негативно забарвлене почуття розбило вже не одну сім'ю і спричинило «вбивство» багатьох відносин. Одна справа, коли ревнощі є обґрунтованою, і зовсім інша, коли виникає безпідставно і несе в собі деструктивний характер.

Твій особистий психолог «Samka» підкаже, що потрібно робити, якщо чоловік ревнує без приводу, і влаштовує скандали. Погодься, не завжди є фінансова можливість і час звернутися до фахівця. Саме в таких випадках ми завжди прийдемо тобі на допомогу.

  • Жінка сприймається лише як сексуальний об'єкт

Підготування таких відносин полягає в наступному: чоловік не сприймає жінку всерйоз. Для нього вона не більш ніж об'єкт, що задовольняє сексуальні бажання. Але, давай не забуватимемо, що багато хто з чоловіків, є власниками.

І коли ми говоримо про подружні стосунки, незважаючи на те, що чоловік не бачить в дружині цілісну особистість, проте він не готовий ділити її з кимось іншим. Напевно кожна жінка завжди відчуває, коли її не люблять. І багато хто мимоволі починає віддалятися від чоловіків: частіше відмовляє в інтимній близькості, починає проводити час поза домом, і «зміцнює» межі особистого простору.

Чоловік такі зміни сприймає по-своєму – йому починає здаватися, що жінка зраджує.

  • Ревнощі як індикатор заниженої самооцінки

Коли чоловік не впевнений у собі, включається психологічний механізм як безпричинного контролю. Потреба знати те, що робить його дружина, безпосередньо пов'язані з бажанням себе підстрахувати.

Не дай Боже, його жінка вчасно не взяла слухавку, чи ще гірше — затрималася! Повір, така дрібниця спричиняє грандіозний скандал, оскільки чоловік не отримав головне — контроль над ситуацією.

Сюди входить і страх втратити кохану.

  • Чоловік дивиться на жінку через призму власної неохайності

Ти будеш здивована, але коли чоловік сам зраджує, або активно знайомиться з іншими жінками, з метою приємно провести вірт-дозвілля, він починає дико ревнувати дружину. Необов'язково йдеться про його зустрічі у реалі. Дехто вважає, що якщо розмовляю на інтимні теми у віртуальному просторі, то й не зраджую зовсім.

Що робити, якщо чоловік постійно влаштовує скандали на порожньому місці

Ревнощі: причини з яких чоловік ревнує і як правильно реагувати

Навіть такий флірт самого чоловіка, породжує ревнощі та недовіру до дружини

Що робити, якщо чоловік постійно влаштовує скандали через ревнощі

Ось ми підійшли до головного питання теми. Як ти розумієш, без висвітлення причин, на нього неможливо було б дати чіткої та ємної відповіді. У твоїй приватній ситуації слід відштовхуватися від тих факторів, які провокують у чоловіка спалахи ревнощів без приводу.

Спробуй на ситуацію подивитися очима чоловіка. У випадках, коли твоя поведінка зчитується як зухвала, і передбачає елементи флірту, у голові чоловіка можуть формуватися такі стійкі переконання:

  • Вона мене більше не любить
  • Я перестав влаштовувати як чоловік
  • Їй потрібен хтось кращий
  • Флірт з іншими як спроба зробити мені на зло
  • У неї більше немає поваги до мене, якщо дозволяє собі відкрито фліртувати і кокетувати

Як ти й сама могла побачити, чітко простежується зачеплене самолюбство та страх бути відкинутим. Саме ця «парочка» і провокує необґрунтовану ревнощі з елементами агресії та нападок. В даному випадку важливо підвести чоловіка до душевної розмови. Пояснити, що він є тобі коханою і значущою людиною.

Важливо наголошувати саме на цьому, тому що якщо фокус уваги змістиш на себе, включаючи переконання: «Я не фліртую, а просто є такою відкритою і доброзичливою людиною», він не отримає головного:

  • розуміння того, що все ще любимо і дорогий для тебе

Але варто враховувати одну вагому деталь — діалог можливий лише в тому випадку, якщо є підготовлений ґрунт. Зараз пояснимо про що ми.

Що робити, якщо чоловік постійно влаштовує скандали на порожньому місці

Дивися, коли у чоловіка багато комплексів чи є початковий сценарій стосунків із спотвореними ролями чоловіка та жінки, у нас для тебе погана новина — самостійно ти нічого не зможеш зробити, оскільки поведінка чоловіка є наслідком, а причина криється в іншому.

У тих випадках, коли чоловік сприймає дружину тільки як сексуальний об'єкт, а вона, відчуваючи це, віддаляється, як ти розумієш, для жінки важливо знайти точки дотику і йти на зближення. І тут потрібно працювати не з ревнощами чоловіка, а підключати підхід як його закохати в себе.

І виходить простий, але ефективний ланцюжок: дружина сприймається як цілісна цікава особистість. Відчуваючи інтерес з боку чоловіка, вона більше не прагне дистанціюватися, і як закономірний підсумок — немає хибного сприйняття ситуації. Усі задоволені та щасливі.

А от коли у чоловіка, фігурально висловлюючись, рильце в гармату, і він дивиться на дружину через фільтр своєї непорядності, то сімейний союз, як правило, рано чи пізно розпадається. У такій родині немає головного довіри. При цьому ключовою фігурою є чоловік. Тобто, доки він обманюватиме і лицеміритиме, йому здаватиметься, що й дружина робить те саме.

І у нас для тебе не дуже добрі новини: якщо чоловік за природою є полігамним, то 99,9% він продовжить змінювати, а тобі не довірятиме. Погодься, сценарій розвитку відносин, так собі. Тому вибір: залишатися чи розривати подібні стосунки варто виключно за тобою!

Підбиваючи підсумки, хочемо звернути твою увагу ось на що: будь-яка необґрунтована ревнощі, і неважливо, з боку чоловіка чи жінки, не що інше, як індикатор проблеми, навіть не стільки у стосунках, скільки щодо самої людини.

І доти, доки у нього не буде потреби змінити поточний стан справ на краще, інший аж ніяк не зможе вплинути на фінальний результат шляхом умовлянь.

Але, досвід приватної практики показує, людину можна підвести до бажання щось змінити. Інше питання: що саме потрібно зробити в окремому випадку. Тема ревнощів — це тема комплексів, страхів та відчуженості між людьми.

Визначиш, який фактор у ваших відносинах є вирішальним — зможеш діяти точково, а той матеріал, який має «Samka», стане твоїм помічником і порадником!

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua