Чому одружений коханець ревнує до інших чоловіків і що робити

Чому одружений коханець ревнує до інших чоловіків і що робити

Чоловікові, який, крім сім'ї будує стосунки на стороні, доводиться постійно балансувати між двома жінками. Якщо просідає одна область, починає порушуватися баланс, що впливає на всіх учасників системи. Наявність двох жінок завжди енерговитратна.

Чоловікові треба приділяти обом увагу, виконувати домовленості (обов'язки), бути щедрим, дбайливим, обережним. І все це за подвійним тарифом. Також і ревнощі, вони здатні виникати не тільки до законної дружини, але і до коханки.

На чому ґрунтуються стосунки з коханкою

Чому одружений коханець ревнує до інших чоловіків і що робити

Фото автора cottonbro: Pexels

Ревнощі, здебільшого, побудовані на страху, втратити. Проте людина, яка ревнує, не завжди боїться втратити партнера. Буває й отже замішаний страх втрати емоцій, які так подобаються людині чи небажання втратити звичний спосіб життя.

Але невже чоловік має страх втратити коханку? Якщо замислитися, вона поки що недостатньо близька йому, адже він не поспішає йти з сім'ї. Давай спробуємо розібратися, звідки береться ревнощі щодо жінки, яку чоловік вибрав для проведення дозвілля та отримання приємних емоцій.

Для цього варто зрозуміти, в чому полягає основа спілки:

 • Емоційне наповнення.

Чоловік отримує від своєї обраниці те, що не може отримати від дружини. Дружина більше занурена у сімейні турботи, вирішення побутових завдань. Коханці ж не доводиться витрачати енергію на прання, готування та прибирання за всією сім'єю. Вона здатна витрачати більше часу на себе.

Чоловікові подобається, що коханка не втомлюється і завжди у приємному настрої. Виникає певна емоційна прив'язка. Він починає певною мірою залежати від своїх відчуттів поруч із коханкою. Він відчуває поруч із нею себе самцем, бажаним, привабливим та привабливим.

 • Мало претензій та вимог.

Коханка намагається не обтяжувати чоловіка. Чоловік сприймає це як неймовірний плюс своєї обраниці. Однак, якщо розібратися в цьому глибше, коханка намагається лише заробити на цьому додаткові бали. Вона грає на контрасті із поведінкою дружини.

Коханка виглядає такою незалежною, не вимогливою, самостійною та легкою. Чоловіка це приваблює ще сильніше, адже йому хочеться її завоювати та підкорити.

 • Пристрасть.

Звичайно, пристрасть, душевне хвилювання та потяг – основа стосунків із коханкою. Іноді почуття настільки сильні, що розум чоловіка наповнений лише думками про неї. До того ж приправлена ризикованість і гострота відчуттів від того, що відносини відбуваються потай. Весь цей коктейль пробуджує бажання якнайчастіше відчувати подібне.

Чому одружений коханець ревнує до інших чоловіків і що робити

Як реагувати на ревнощі?

 • Відсутність зобов'язань.

Це вдома, у сім'ї чоловік несе тягар відповідальності. Він старанно намагається допомагати та виконувати свої обов'язки. А з коханкою він може бути легковажним і витрачати себе лише на задоволення.

То звідки ж тоді береться страх? Звичайно, саме цю безтурботність, легкість і легкість він і не хоче втратити. Саме заради неї він і став ризикувати своїм сімейним щастям, за цю невимушеність він готовий чимось жертвувати.

Чому виникає ревнощі до коханки?

Страх втрати – не ключова причина ревнощів. Страх – це лише слідство. Пояснення криється всередині. Розглянемо основні фактори:

 • Особливість темпераменту.

Чоловік темперамент від природи. Він запальний і легко збудити. Ревнощі супроводжує його завжди: у будь-яких відносинах він не терпимий до спілкування своїх жінок з протилежною статтю. Коханка – не виняток. Він вважає її вже за своїм правом, тому переконаний, що цілком може претендувати на її свободу.

Найголовніше, щоб його ревнощі не переходили межу. Агресивна поведінка, постійно тривожний стан, застосування фізичної сили свідчать про неадекватне сприйняття дійсності.

 • Комплекси та невпевненість у собі.

Невпевненість у собі здатна як привести взагалі чоловіка до побудови стосунків на стороні, так і до дикої ревнощів. Такий обранець постійно шукає доказів того, що він чарівний та досконалий. Хоча робить це завдяки своїм жінкам.

Його невпевненість робить із нього неврівноважену людину, яка постійно намагається знайти докази невірності. Хоча насправді він лише боїться залишитись не долею.

 • Проектує власну поведінку.

Найчастіше люди, які дуже ревниві, готові піти на невірність. Вони судять оточуючих собою. Тобто, знаючи, як можна легко змінити, думають, що це для всіх однаково просто. Хоча насправді, не кожен здатний виявити швидкоплинну слабкість.

 • Є привід.

Коханка, перебуваючи у стосунках із одруженим чоловіком, може просто ставитися до такого союзу не серйозно. Вона спокійно трапляється з іншими чоловіками. Одружений обранець не готовий спокійно сприймати такий стан справ.

 • Серйозні наміри.

Якщо чоловік закоханий у свою коханку настільки, що готовий піти з сім'ї, він сприйматиме її як свою жінку. Кожен чоловік – власник, тому свою обраницю не бажає ділити з іншими. Він чекає від неї взаємності у цьому питанні.

 • Коханка має чоловік, сім'ю.

Буває й так, що у шлюбі не лише чоловік, а й сама коханка. Тоді чоловік здатний виявляти ревнощі до чоловіка своєї пасії. Він не хоче ділити свою кохану ні з ким, прагне одноосібного володіння нею.

Як поводитися коханці з ревнивим обранцем

Якщо у твоїх стосунках з одруженим чоловіком є ревнощі, це, можливо, говорить про його не байдуже до тебе ставлення. Ревнощі можуть бути приємним доповненням вашим почуттям лише тому випадку, якщо вона нав'язлива і переходить межі допустимого.

Якщо ж він ревнує без приводу, постійно вимагає звіту, де і з ким ти була, варто замислитися над тим, чи має він право претендувати на такі особисті подробиці. Спочатку було заведено так, що він не вільний. То чому він вимагає від тебе бути виключно його?

Як поводитися з ревнивцем?

 • Поговоріть.

Варто обговорити з чоловіком ті моменти, в яких ти відчуваєш дискомфорт. Якщо тобі неприємна його поведінка, варто сказати. Якщо ж ти бажаєш конкретики у стосунках, обговоріть подальшу перспективу.

Допустимо, чоловік ревнує до твоєї дружини. Але ж спочатку ви домовлялися про відсутність претензій з обох боків. Він знав, на що йде, які можуть бути обурення?

 • Змініть формат.

Якщо ваші стосунки стали приносити незручність та дискомфорт, можливо, варто поміняти їхню структуру та формат. Якщо чоловік бажає володіння тобою, йому варто ваші стосунки конкретизувати. З рангу коханців перевести їх у більш серйозну площину.

Тоді йому не доведеться ділити тебе з іншими чоловіками. Тут уже питання до нього: «А чи готовий він взяти на себе відповідальність запропонувати тобі стати чимось більшим, ніж просто парою закоханих, що зустрічаються крадькома?».

 • Домовитеся.

Якщо зміни вам не цікаві, а ревнивець не вщухає, познач йому, що ти не готова жертвувати своєю свободою, тобі важлива твоя автономність. Варто спробувати почути одне одного у цьому питанні. Можливий певний договір, який буде запорукою виконання партнерських обговорень.

 • Уникайте спілкування, якщо ревнощі стають нав'язливими станом чоловіка.

Якщо ніякі розмови, домовленості не допомагають, а обранець так і влаштовує сцени ревнощів, можливо, варто почекати з зустрічами. Варто зрозуміти, чи потрібний тобі такий неврівноважений партнер.

Ревнощі не однакові сильним почуттям, особливо, коли вона починає заважати всьому навколо. Хоча насправді й стосунки на стороні, спочатку історія навряд чи про справжнє кохання. Тому стосунки з одруженою людиною передбачають постійне жертвування собою.

Варто розібратися в собі, оцінити та відповісти на запитання: «Чи комфортно тобі в таких відносинах?», «Чи готова ти жити так постійно?» і «Чи ти щаслива у вашому союзі?». Щиро відповівши на всі запитання, ти зрозумієш, чи варто витрачати своє життя на людину, яка начебто поряд, а ніби ні, та ще й моторошний ревнивець.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua