Як зрозуміти, що хлопець змінює на відстані листування з подругою

Як зрозуміти, що хлопець змінює на відстані листування з подругою

У статті розглянемо питання, як зрозуміти, що хлопець тобі зраджує. Але, перш ніж читати її, ухвали рішення, чи дійсно ти хочеш це дізнатися. Буває, що люди не готові до зустрічі із правдою.

Не забувай про те, що якщо збігся один пункт, це не обов'язково є показником зради. Щоб бути впевненою, що тобі зраджує хлопець, має збігатися більше половини чи всі фактори. Май це через.

ТОП-10 ознак невірності чоловіка

Як зрозуміти, що хлопець змінює на відстані листування з подругою

Фото автора Ron Lach: Pexels

 • Різка зміна поведінки

Хлопець може стати як різко холодніше, так і різко гаряче. Але, найчастіше він стає набагато холоднішим до тебе:

 • перестає дзвонити;
 • не пише;
 • не виявляє інтерес до справ;
 • не виходить на розмову.

На твоє запитання: «Що сталося», він відповість, що все гаразд, тобі здалося. Також може відбутися зміна поведінки у більш «гарячий бік»:

 • починає дарувати квіти;
 • робити подарунки;
 • приділяє увагу;
 • цілує.

Все, що він раніше не робив тобі, а зараз раптом почав це робити. Можливо, ці дії хлопець робить через почуття провини і хоче хоч якось її спокутувати.

 • Різка зміна у зовнішності

У хлопця різко змінюється зовнішність, і звичайно ж, не на гірший, а на краще. Він намагається виглядати для іншої дівчини красивою, доглянутою. Йому потрібно на неї справляти враження.

Якщо раніше він міг ходити немитим, непоголеним, в одній футболці по кілька днів, то зараз він одягається з голочки, оновлює гардероб, постійно чисто поголений, надушений, поміняв зачіску, постійно крутиться біля дзеркала.

Але цей пункт не можна оцінювати фактом зради, якщо зміна зовнішності має привід, наприклад, хлопець готується до вечірки, до важливої події.

 • Почали менше часу проводити разом

Ти помітила, що стали час проводити найчастіше окремо, а не разом. Тобто він чи на роботі, чи у відрядженні, чи у лазні, чи на риболовлі. Якщо ти почнеш говорити, що ми не проводимо разом час, то у нього будуть відмовки у вигляді зайнятості, розвитку, роботи. Він не кличе тебе нікуди.

Ніколи не слухай, що каже хлопець. Дивись лише на його дії. Якщо чоловік дійсно любить свою дівчину, то він знайде час на зустрічі, використовуватиме будь-яку нагоду, щоб побачити її, навіть на нетривалий час, хоч на півгодини.

Як зрозуміти, що хлопець змінює на відстані листування з подругою

Як зрозуміти, що чоловік зраджує?

 • Хлопець став потайливим

Ти помітила, що хлопець перестає розповідати про своїх робити так докладно, як це робив раніше, не ділиться про свої емоції. Ти входиш у кімнату, а він згортає свій браузер, на мобільному телефоні та комп'ютері з'явився пароль.

Якщо раніше телефон міг лежати будь-де, то тепер він його завжди носить із собою. Різка скритність виникає через страх, що ти чогось запідозриш. Якщо йому хтось телефонує, то він виходить з кімнати, не хоче, щоб ти чула розмову.

 • Зміни в інтимі

Найчастіше хлопець уникає близькості, вигадуючи різні причини:

 • він втомився;
 • не хоче;
 • дуже зайнятий.

З інтиму зникла прелюдія. Хлопець перестав тебе обіймати, цілувати. Ваш зв'язок начебто відбувається без душі.

Але може бути й інша сторона медалі. Хлопець став гарячішим. В інтимному житті з'явилися нові пози, різноманітність. Якщо ти спитаєш звідки такі зміни, він може послатися на те, що побачив статтю чи щось подивився і вирішив спробувати.

Будь обережна, таке теж може бути. Якщо ти помітила тільки цей пункт, то не варто накручувати себе. Заспокойся, все гаразд.

 • Агресія на запитання

Якщо ти ставиш уточнюючі питання: куди ходив, чому не дзвонив, навіщо поставив на телефон пароль, хто дзвонив тобі, то хлопець відповідатиме агресивно. Коли людині нема чого приховувати, вона спокійно розповість без негативу.

Якщо хлопець щось приховує, то виявляє агресію, стане звинувачувати тебе у відповідь: чому ти запитуєш, чому стала така підозріла, що я повинен звітувати про кожен крок. Таким чином, у нього включається захисна реакція, щоб ти не ставила запитання, і йому не потрібно було вигадувати безглуздих відмовок.

 • Стрибки настрою без причини

Зрозуміти, що тобі зраджує хлопець можна, подивившись не лише на його поведінку, а й настрій. Якщо ти помічаєш безпідставну зміну настрою у всьому, у спілкуванні, у побуті, то «нагостри вушка».

Зміни ти зможеш помітити лише у тому випадку, якщо добре знаєш свого хлопця, його особливості характеру. Якщо по життю він флегматик, то інтрижка на стороні змусить його бути надзвичайно задерикуваним і веселим. Ти помітиш, що він замріявся, щось співає, посміхається.

Якщо ж твій хлопець оптиміст, він може стати грубим, злим, нетерплячим. Ходить постійно у пригніченому настрої, засмучений, хоча для цього немає адекватних причин ні на роботі, ні вдома. Він ніби оговтався і нікого не пускає на свою територію.

Хлопець може спеціально виходити конфлікт, провокувати тебе на скандали, сварки. У такому разі він зможе спокійно піти від тебе. Ти помічаєш скритність, роздратування, невдоволення. Все частіше він критикує, дорікає тобі, вказує на недоліки.

 • Зміна способу життя

У хлопця відбулися різкі зміни гастрономів. Він раптом замість смаженої картоплі та пива звернув увагу на овочевий салат та зелений чай. Записався до тренажерної зали, хоча раніше вечорами проводив час біля комп'ютера.

У нього з'явилося нове захоплення, інтерес до іншого музичного спрямування. Зверни увагу на незвичні йому особливості у зовнішності. Якщо він дорожив своєю бородою, а тут поголився. Або, навпаки, завжди був прихильником голитися, а тут відрощує бороду і ретельно її доглядає.

Якщо хлопець змінює, він змінить спідню білизну. Замість дешевих трусів купить дорожчий варіант. Придбає речі, яких раніше не було потреби: може бути шкіряний ремінь, стильний годинник, недешевий портмоне.

 • Постійна зміна у розкладі

Звісно, у кожного бувають зміни у розкладі. Проте останнім часом хлопець скасовує призначений раніше захід в крайню хвилину. У нього постійний дедлайн, він спізнюється, а то й не приходить на зустріч, то на це є вагомі причини. З'ясуй, з чим вони пов'язані. Якщо він ще й не випускає з рук телефон, тут точно щось не чисто.

 • Чужий запах

Запах чужих парфумів працює лише в тому випадку, якщо ти неодноразово його помічала. Хлопець одразу ж після роботи йде в душ, не підходить до тебе. Він ще не привітався, а вже митися. Якщо раніше цього не помічалося, то можливо він змиває чужий запах.

Поширена історія, коли сторонній запах на чоловікові тобі добре знайомий, бо звучання парфумів на своїй подрузі важко переплутати з чимось іншим. Але не поспішай влаштовувати скандал, отримай пруфи, а вже потім ти зможеш вивести зрадників на чисту воду.

На одязі з'являється чуже волосся, сліди від губної помади. Він може лягти спати у футболці, посилаючись на те, що йому холодно. Можливо, на спині є подряпини, він приховує їх.

Наведені ознаки зради треба враховувати разом. Якщо збігся один або два пункти, то це не є показником того, що тобі хлопець зраджує. Можливо, для цього є інші причини.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua