Як розпізнати альфонса при знайомстві в житті та на сайті знайомств

Як розпізнати альфонса при знайомстві в житті та на сайті знайомств

При знайомстві в інтернеті можна зіткнутися з будь-ким – альфонсом, кінозіркою або колишнім однокласником. І якщо кінозірка та старі знайомі це приємно, то від людей першої категорії можна серйозно постраждати, якщо не знати, наприклад, як розпізнати альфонса під час знайомства в інтернеті.

Хто такий альфонс

Як розпізнати альфонса при знайомстві в житті та на сайті знайомств

Фото автора Tara Winstead: Pexels

Чоловіків, які воліють жити за рахунок жінки, її грошей, не працювати або ходити на роботу лише для виду, називають альфонсами. Зазвичай вони милі, привабливі. Мають гарні манери, зачаровують гарною мовою.

Часто у своїй вони викликають жалість. Вони, нібито, страждають від того, що пішла дружина, розвалився бізнес, або просто не склалося життя.

При цьому хочеться підтримати їх, підставити їм плече. У своїй слабкості вони виглядають не жалюгідними жебраками, а романтичними героями.

Альфонс на багатьох жінок справляє гарне враження. І вони, зачаровані симпатичним шанувальником, заплющують очі на нібито тимчасові проблеми, необхідність платити за чоловіка у ресторані та навіть оновлювати меблі у його квартирі.

Більшість жінок вважають, що чоловік, який живе за їхній рахунок, робить це тимчасово. Як тільки він знайде роботу, вирішить бізнес-проблеми з партнером, одужає, все стане на свої місця. Він почне заробляти, підтримувати її.

Але в тому й проблема, що альфонс у глибині душі людина, яка завжди буде жити за рахунок інших. Він такий вихований, навіть якщо батьки хотіли виростити з нього справжнього мужика.

Десь дуже багато опіки, турботи, десь потурання слабкостям, надання надто великих сум на кишенькові витрати, і з симпатичного хлопчика виростає альфонс.

До речі, є ті жінки, котрі цілеспрямовано підтримують, підживлюють таких чоловіків. Їм подобаються гарні представники сильної статі, які вкладають душу у свою чарівність та пристрасть.

Вони можуть їх фінансувати, і сам цей факт надихає їх і порушує. Такі жінки почуваються господарками, дамами, до яких чоловік може прийти за допомогу у будь-який час.

Але якщо ти шукаєш звичайного чоловіка, вважаєш за краще, щоб він заробляв і підтримував тебе, альфонс тобі не підійде. У реальному житті ти його можеш швидко розкусити. Але як бути при знайомстві в Інтернеті?

Як розпізнати альфонса при знайомстві в житті та на сайті знайомств

Як розпізнати чоловіка альфонса

Давай розбиратися з тим, як розпізнати альфонса, якщо ти знайомишся із чоловіком у мережі.

Чим себе видає Альфонс

  • Фотографії

Перше, на що звертають увагу під час знайомства в інтернеті – фотографії. Погодься, як тільки ти бачиш цікавого молодика, ти відразу починаєш переглядати його знімки, шукаєш його в соцмережах.

У звичайних чоловіків кількість фотографій обмежена. Їм ліньки себе фотографувати, вони вічно поспішають. Серед фоток є хороші, але багато хто знятий на телефон, при поганому освітленні, розмиті, не у фокусі.

Альфонс ніколи не допустить такого неподобства. На своїх фотографіях він виглядає чудово. Фото підкреслюють його сильні сторони. Вони врахований вигідний ракурс. Ніколи не буде такого, що він виглядатиме погано, створюватиме неприємне враження.

  • Мова

Допустимо, фотографії чоловіка тебе привабили. Ти відчула хвилювання, уявила, як заздрити подружки, коли ти прийдеш з таким красунчиком на вечірку і відповіла на його листа або написала йому сама.

Тепер зверни увагу на його промову, те, як він будує пропозиції.

Звичайний, вічно поспішаючий кудись чоловік, зайнятий роботою, комп'ютерними іграми буде відповідати абияк. У тексті будуть відсутні розділові знаки. Слова будуть написані помилково.

Альфонс такого собі не дозволить. Він ретельно вибирає слова, скрупульозно перевіряє написане. Текст нагадує розповідь, есе. Прочитавши його, ти одразу зрозумієш, що твій співрозмовник – інтелігентна людина, перейнешся його внутрішньою красою.

Відповідаючи на твої запитання, чоловік поводитиметься таким чином:

  • Він намагатиметься дати докладні відповіді питання, які стосуються його «альфонізму».
  • Із задоволенням цікавитиметься тобою, твоїм життям, роботою, фінансами. Так, нарешті ти зустрінеш в інтернеті не божевільного егоїста, який живе соцмережами, дивиться кіно та грає у комп'ютерні ігри.

Цей чоловік питатиме про твоє життя, даватиме розумні поради, підтримуватиме тебе морально.

  • Питання, які на його думку дурні, він може ігнорувати. Але якщо ти наполягатимеш, він представить прийнятну поштиву відповідь.

Увага до твого життя, добрий склад тебе однозначно зачарує. Можливо, тобі навіть здасться, що нарешті ти знайшла людину, яка тебе розуміє. А це так рідко зустрічається у житті.

Приклад: колега по роботі кілька днів ходила не своя. Здавалося, вона ось-ось злетить від щастя, закоханості. Кожну вільну хвилину заходила до особистої пошти перевірити повідомлення.

Виявилося, вона познайомилася з дуже інтелігентним, уважним хлопцем. Він її розумів у всьому, розділяв її захоплення. Але все скінчилося банально. Вона зрозуміла, що він просто альфонс.

  • Його життя

Випробовуючи чарівність від такого чоловіка, є один момент, на який потрібно звернути особливу увагу. Він рідко говоритиме про своє життя. А якщо й розповідатиме про себе, завжди відчуватиметься нещирість і недомовленість.

Напевно, ти почуєш багато про те, як його не цінували, обманювали, але він, стримуючи сльози, бився з ворогами. Дізнаєшся й про ставлення до нього у дитячому віці. Причому навряд чи він скаржиться. Швидше, збереже теплі почуття до мами чи бабусі довгі роки.

Але його сьогоднішнє життя опиниться під замком.

  • Питання про роботу

Забороненою темою буде його робота. Він може сказати мимохіть, що працював над чудовим проектом або у великій, квітучій компанії. Але зараз зазнає деяких труднощів.

Причини – невдачі, тимчасові проблеми, нісенітниці, дурне чи жадібне начальство.

Втім, про твою роботу він ставитиме запитань багато і дуже чемно. Особливо його захопить той факт, що ти фінансовий менеджер чи директор у стабільній компанії. Влаштує, і якщо ти працюватимеш у банку або у власній фірмі.

Альфонс напевно розсиплеться в компліментах про те, яка ти розумна, щаслива і гідна найкращого чоловіка.

  • Фінансові питання

Ти вже відчуваєш, як здувається міхур? Щоб зовсім бути впевненою, що ти зможеш розпізнати альфонса при знайомстві в інтернеті, поруши фінансові питання. Або якщо він їх ініціював сам, відповідай на них.

Він натяками чи безпосередньо питатиме про твій дохід, премії. Причому робити це буде в такій формі, що не зможеш не відповісти.

І тут проведи експеримент:

  • Розкажи, що твоя зарплата просто супер, ти отримуєш більше, ніж можеш витратити. Вже купила квартиру в центрі, їздиш двічі на рік морем.
  • Через деякий час скажи, що сталося жахливе. Фірма збанкрутувала, і ти змушена продати машину та житло і зараз шукаєш, де б пожити.

Напевно, спочатку він буде тобою зачарований, сипатиме компліментами. Але, дізнавшись про другу новину, тихо зникне.

Не забудь поставити питання та його фінансове становище. Напевно, відповіді ти не отримаєш.

Без альфонсів світ був би нудним. Вони, як і багато інших людей, надають йому чарівність, загадковість. Але краще розпізнати альфонса вже за знайомства в інтернеті, щоб потім не розчаруватися.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua