ТОП-10 ознак одруженого чоловіка, який закохався у вільну

ТОП-10 ознак одруженого чоловіка, який закохався у вільну

Романтичні стосунки крутять голову і наповнюють тебе найчарівнішими почуттями на землі. Але жіноча інтуїція пробивається через емоції і наполегливо стукає про те, що, можливо, чоловік мрії одружений.

Якщо обранець сам сказав про свій статус – чудово, але що, якщо ти не отримуєш прямих відповідей на запитання щодо його сімейного стану? Ти не відчуваєш повного задоволення і ясності на тему, що хвилює тебе. На які ознаки в цьому випадку варто звернути свою увагу?

Як дізнатися, чи одружений чоловік – ТОП-10 ознак

ТОП-10 ознак одруженого чоловіка, який закохався у вільну

Фото автора cottonbro: Pexels

  • Поведінка.

Надто напружений, смикається на кожен дзвінок або повідомлення на телефоні. Плутаючи в розмові, плутає імена, через це може не звертатися до тебе на ім'я і дати миле прізвисько: зая, котик, рибка і т.п.

Не може розслабитися в громадському місці, і, навпаки, на самоті знаходить нарешті спокій і розкутість.

  • Телефон.

Це незамінний гаджет, який знає багато секретів свого господаря.

Ти можеш зателефонувати та подивитися, як записана у нього в телефонній книжці. Ігор сантехнік або Геннадій банк багато про що відразу розкажуть.

Якщо з ім'ям у телефоні у тебе не виникло питань, слід звернути увагу ще на один нюанс.

У нього немає можливості дзвонити у будь-який час, особливо вечорами, віддає перевагу листуванню. На дзвінки в незручний йому час завжди відповідає: «Я зайнятий, передзвоню» або зовсім не бере трубку і передзвонює пізніше.

Часто відключає телефон, особливо якщо залишається на тривалий час або ставити в авіарежим.

  • Чи не знайомить.

Він не виявляє ініціативи, щоб познайомити тебе зі своїми друзями, батьками та близькими людьми. Якщо ти заводиш про це мова, то одружений чоловік намагається уникнути розмови або придумати максимально правдоподібну причину, чому він ще не представив тебе своєму близькому оточенню.

Сюди можна зарахувати і те, що він не запрошує тебе до себе в гості. Не знайомить зі своїм будинком.

  • Час зустрічей.

Здебільшого це робочий час чи пізній вечір. Ніколи не залишається до самого ранку, адже дружині вкрай нелегко пояснити нічну відсутність. Тільки якщо твій партнер не має відрядження або вахтовий метод роботи.

ТОП-10 ознак одруженого чоловіка, який закохався у вільну

5 ознак одруженого чоловіка

  • Місце зустрічей

Одруженому чоловікові бажано, щоб його обраниця мала своє місце для зустрічей. З його боку надходять пропозиції про знімний варіант або номер у готелі.

Рідкісне відвідування ресторанів, кафе, парків та інших громадських місць, де скупчення великої кількості людей. Через те, що є можливість зустріти знайомих людей.

  • Вихідні та свята

Здебільшого у вихідні та святкові дні чоловік має бути у сім'ї, особливо, якщо там є діти. Тому ти залишаєшся на самоті, а партнер має поважну причину його відсутності. Звичайно, відрядження та вахтовий метод роботи ніхто не скасовував, у такому випадку можна простежити графік відсутності, що легко обчислюється при вахті.

  • Фінансово стриманий

Фінансове навантаження за наявності сім'ї вкрай високе. Та й зайвий дохід від сім'ї приховати не з найпростіших речей. Тому обранець висловлює скнарість, з метою максимально зберегти свій бюджет цілістю.

  • Уникає спільних фотографій.

Відвертається, коли хочеш з ним сфотографуватися. Знаходить багато причин, щоб не мати спільних знімків. Адже це явний компромат на нього.

При викладанні в соціальні мережі фотографій його можна викрити. Так само, у одруженого є страх, що якщо ти розкриєш його таємницю, то зможеш злити фотографії його дружині.

  • Прихований.

Чи не горить бажанням розповідати про себе, де працює, де живе. Обробляється загальними фразами або жартує. Уяви, що він різко зник без пояснень з твого життя, то спитай себе: що я про нього знаю, для того, щоб змогла з'ясувати чи все з ним гаразд.

Проаналізуй тривалість ваших стосунків і ту кількість інформації, яку ти маєш.

  • Охайний

Досить часто у сімейному житті за одяг та образ чоловіка відповідає дружина. Дружина підтримує їх у чистоті і порядку, як і разом ходять по обновками.

Якщо ти відчуваєш, що в образі коханого є жіноча рука, то спробуй поставити легкі питання: в якому магазині ти купив такі класні джинси? Так ідеально випрасувана сорочка, невже сам? І тому подібні.

Можливо, партнер зніяковить і видасть небажану для нього реакцію.

За одиночною ознакою робити висновки було б дуже правильно. Вийшло б дивно звинувачувати у брехні обранця через його любов до охайного та акуратного вигляду. Але разом вони дають підстави сумніви у чесності партнера.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua