Чому чоловікам подобається завдавати болю коханим жінкам усвідомлено

Чому чоловікам подобається завдавати болю коханим жінкам усвідомлено

Сьогодні хотілося б поговорити, коли близька людина завдає біль тому, кого любить. Здавалося б, досить дивна ситуація, адже якщо ти любиш, не робитимеш вчинки, які неприємні коханому.

Однак це далеко не завжди так. Усі люди дуже різні, у нас несхожі погляди на життя, різні принципи, ми по-різному сприймаємо інформацію, вчинки та слова оточуючих. Тому кожен здатний засмутитися через щось своє.

Чим можна образити кохану людину

Чому чоловікам подобається завдавати болю коханим жінкам усвідомлено

Фото автора Mikhail Nilov: Pexels

 • Різкі слова, фрази.

Слова здатні поранити людину ще сильніше, ніж конкретні події. Буває, що людина, загалом, не замислюється, що і як вона говорить, при цьому висловлюючись дуже грубо і різко. І навіть із близькими, коханими людьми він не змінює манеру та тон.

А буває, образливі слова вилітають із вуст під час сварки та непорозуміння. У будь-якому випадку завжди варто стримуватися і замислюватися про промовлену мову.

 • Замкнутість та мовчання.

Закритість буває кривдить і приносить біль не менше ніж різкі фрази. Щоправда мовчання зазвичай пов'язані з особливістю характеру. Людина у стані стресу замикається і хоче спілкуватися. Партнеру ж така поведінка приносить біль та неприємні відчуття, наповнюючи почуттям провини та нерозумінням.

 • Поведінка.

Неуважність до партнера, грубість або неповажна поведінка здатна образити людину. Також варто відзначити висміювання, зарозумілість, небажання чути, нездатність оцінити, невдячність.

 • Вчинки.

Конкретний вчинок може завдати біль партнеру. Є дії, які навіть обговорювати немає сенсу, і так зрозуміло, що це неправильно стосовно обранця. А буває, що вчинок порушує особисті межі людини, тож приносить дискомфорт.

Щоб уникнути ситуацій, які здатні вплинути на гармонію у ваших відносинах, варто багато обговорювати, говорити, ділитися. Ви повинні на початковому етапі позначити, що саме здатне заподіяти вам біль і як краще не чинити з вами.

Чому чоловік завдає біль коханій жінці

Якщо все ж таки ви обговорили всі моменти, які можуть образити, але твій чоловік все одно робить тобі боляче поведінкою, вчинками або просто фразами, давай спробуємо розібратися, що рухає в цей момент, що його на це провокує.

 • Він егоїстичний.

Так, він любить тебе, однак себе він любить трохи більше. Коли він щось робить, то просто не замислюється, як ти на це відреагуєш. Йому все одно. Його особистий комфорт цікавить набагато більше, тому він дозволяє собі говорити і робити все, що йому заманеться.

Чому чоловікам подобається завдавати болю коханим жінкам усвідомлено

Чому дівчата закохуються у чоловіків, які роблять їм боляче?

 • Він інфантильний.

Чоловік, не готовий відповідати за свої вчинки, по праву вважається інфантильним. Він повністю заперечує свою провину і вважає, що жінка сама собі вигадала привід образи.

 • Чоловік не боїться втратити тебе.

Буває й так, що чоловік любить свою обраницю, проте він зовсім не боїться, що втратить її. Якщо бути точніше, він просто не замислюється про наслідки, не до кінця усвідомлює масштаб лиха.

 • Чоловік оцінює свої вчинки з чоловічого погляду.

Йому важко зрозуміти жіноче сприйняття дійсності. Припустимо, жінка сильно засмучується, коли партнер гуляє до ранку з друзями. Їй боляче, і вона не розуміє, як ще можна пояснити обранцеві, що це їй неприємно.

Проблема полягає в тому, що чоловік на цю ситуацію дивиться під іншим кутом. Для нього це не такий уже й негативний стан справ. Саме тому він не готовий прислухатися до партнерки, чим ще сильніше її ображає.

У будь-якому випадку, важливо розуміти, чоловік завдає біль жінці усвідомлюючи це і дозволяючи собі чинити таким чином, або це відбувається несвідомо, не спеціально. Залежно від цього, можна робити певні висновки про справжнє ставлення чоловіка до тебе.

Однак існує й інша крайність, вже з боку жінки: коли вона ображається та відчуває негативні емоції просто на все підряд. Будь-яка дрібниця здатна викликати внутрішній біль. Найчастіше всі реакції перебільшені. Це зумовлено особливостями характеру та психологічним станом.

Як зробити так, щоб чоловік не кривдив

У фразі “багато залежить від жінки” є багато вірного. Насправді жінка здатна вибудувати здорові стосунки, в яких чоловік прислухатиметься до її думки, надходитиме з розрахунком на комфорт своєї обраниці.

Для цього необхідно від початку сформувати правильну довірчу взаємодію з партнером. Розглянемо кроки на шляху до відносин без образ і болю:

 • Завжди чітко познач особисті межі.

І чим раніше ти почнеш їх вибудовувати, тим легше вам обом будуватиме союз. Із самого початку не бійся показувати ту зону комфорту, яку краще не порушувати. Звичайно, розмову на подібні теми варто вести у спокійному, але переконливому ключі.

Проговори всі почуття, які ти відчуваєш під час зіткнення з неприємними моментами. Попроси так більше не робити. Переконайтеся, що партнер зрозумів твою позицію, а не просто спробував згладити конфлікт.

 • Будь послідовним.

Не варто свої претензії висловлювати хаотично, піддаючись емоціям. Не дозволяй собі надмірно реагувати на дрібниці. Послідовність полягає у поступовості, у здоровому глузді. Інакше чоловік почне думати, що ти істерична і перестане звертати увагу на твої прохання остаточно.

 • Якщо треба, давай відсіч, захищай себе.

Покажи, що з тобою так чинити не можна. На вкрай неприємні події варто реагувати різко, але не втрачаючи самовладання. Наприклад, чоловік у суспільстві друзів, сказав щось образливе у твою сторону. Тобі стало так боляче, що ти змовчала, намагаючись приховати сльози образи.

Звичайно, закочувати скандал, та ще й за друзів, ти справді не повинна. А ось пояснити чітко та впевнено, що для тебе неприпустима така поведінка, варто однозначно. Тільки мова не повинна бути надто емоційною. Швидше навпаки, говори жорстко, причому нікого, не ображаючи і не зачіпаючи.

«Те, що сьогодні сталося завдало мені болю. Твоя поведінка для мене була неприйнятною. Я б не хотіла ще будь-коли опинитися в подібній ситуації». Ось приклад чіткої, безапеляційної позиції, яка при цьому не переходить межі іншої людини.

 • Сама шанобливо ставись до меж свого обранця.

Вимагаючи поваги, сама демонструй подібну поведінку. Якщо ж ти не дослухаєшся думки партнера, ігноруєш його прохання, навряд чи він робитиме це по-іншому. Обидва в парі – відображення обранця.

 • Складіть список домовленостей.

Коли людям складно тримати обіцянки та запам'ятовувати всі пункти, неприємні партнеру, їм варто написати «договір», в якому вони досконально пропишуть всі моменти, що турбують обох. Не варто намагатись написати весь договір за один день. Можна обговорювати пункти поступово.

У момент розбору кожного пункту ви відчуєте, що стосунки стануть вам обох зрозумілішими. Вам доведеться шукати компромісу. Ви зрозумієте, що у будь-якій ситуації варто враховувати думку двох сторін. Це приведе вас до певної мудрості, а договір позбавить небажаних образ.

 • Змирись чи приймай рішення.

У випадку, коли ти багато разів пояснювала чоловікові, що тобі неприємна та чи інша ситуація, а він все одно завдає тобі болю, варто прийняти рішення. Або ти миритимешся з цією проблемою, або застосовуватимеш різкіші заходи.

У цей момент тобі варто оцінити, наскільки важко ти сприймаєш вчинок обранця, чи тобі насправді боляче. Якщо це так, можливо варто замислитись, а чи дійсно необхідно терпіти врозріз зі своїм комфортом, щастям та благополуччям.

Насправді, кожна людина здатна відмовитися від речей, які завдають біль партнеру. Але відбувається це тоді, коли він справді любить та дорожить своїми стосунками. А якщо людині біль обранця чужий, незрозумілий і не цікавий, його почуття навряд чи можна назвати любов'ю.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua