Як психологічно прив’язати коханого чоловіка, емоційно на відстані

 

Як психологічно прив'язати коханого чоловіка емоційно на відстані

Якщо ти в якомусь журналі прочитала такий заголовок, маєш право здивуватись. Адже нікого неможливо до себе «прив’язати». Жінки протягом століть намагаються багато зробити, щоб чоловік, який їм подобається, захотів бути з ними. Але чи ти хочеш бути такою жінкою?

Спробуємо розібратися, навіщо ти хочеш, щоб цей чоловік був поруч із тобою:

 • Ти готова будувати з чоловіком серйозні стосунки
 • Можливо, ти розглядаєш одруження
 • Ти зрозуміла, що твої почуття досить глибокі.

І якщо ти по-справжньому впевнена, що цей чоловік тобі дорогий, і ти хочеш, щоб ваші стосунки розвивалися, ти можеш вкласти свою частину сил для їхнього розвитку.

Психологічні прийоми, які допоможуть привернути до себе чоловіка

Як психологічно прив'язати коханого чоловіка емоційно на відстані

Фото автора cottonbro: Pexels

Психологія чоловіків та жінок вивчається вже давно. Тож у статті буде розказано про те, як можна залучити до себе чоловіка. Які способи можуть допомогти побудувати гармонійні відносини:

 • Будь собою.

Це найкращий спосіб залучити чоловіка. Тільки коли ти залишаєшся самою собою, а не прикидаєшся кимось іншим, чоловік може гідно оцінити тебе. А найголовніше, чоловік у такій компанії теж може бути собою.

 • Навчися чути.

Це стосується твого ставлення до чоловіка та його думок. Якщо ти чутимеш його і цікавитимешся його життям, це розташує його до тебе.

 • Будь уважна.

І не лише до свого чоловіка, а й до його рідних та друзів. Якщо ти цікавитимешся їхніми справами, запам’ятаєш їх за іменами, чоловік оцінить це. Якщо він тобі цікавий, то його життя буде тобі цікаве.

 • Довіряй йому.

Якщо ти сама можеш довірити йому свої таємниці, то ти вважаєш його особливим. А також він у відповідь зможе тобі довіряти. А це робить людей ближчими один до одного.

 • Чи не ігноруй.

Навіть якщо ти з чимось не згодна, вислухай. Жоден чоловік не оцінить, якщо ти нехтуватимеш його думкою, бажаннями та прагненнями. Все має вирішуватися обопільно та з повагою один до одного.

Ці кроки допоможуть тобі розкритися й наблизити чоловіка до себе. Через це ваші стосунки можуть стати міцнішими. А якщо він ще не планував з тобою серйозних стосунків, то може подивитися на тебе по-новому.

Додаткові способи

Крім того, що тобі необхідно зробити, щоб привернути увагу чоловіка, існує ще низка способів, які допоможуть тобі у цій справі.

 • Радься з ним.

Це дуже важливий пункт. Якщо ти радишся з твоїм чоловіком куди поїхати у відпустку або де провести наступні вихідні, то йому сподобається. Він відчуватиме, що його думка важлива, а також це допоможе йому попрацювати над вашими відносинами і зробити свій внесок.

Як психологічно прив'язати коханого чоловіка емоційно на відстані

Як прив’язати чоловіка до себе назавжди?

 • Давай простір.

Якщо ти даватимеш йому більше вільного часу, навіть без домовленості, буде непогано. Чоловік не твоя власність, як і ти його. Легкість і простір у відносинах дає їм значно більше розвитку та перспектив, ніж постійне перебування один з одним.

 • Будь товариською.

Вище вже згадувалося, що було б непогано, якби ти знала, як звати його друзів, але якби ти виявляла до них дружелюбність і була б з ними товариською, то змогла б бути в очах чоловіка привабливішою.

Найголовніше – це ти

Найголовніше у будь-яких відносинах — це не забувати про себе. Чим більше ти любиш себе, тим більше тобі захочеться віддавати своєму партнеру. У тобі має бути внутрішній стрижень, свої принципи та життєві цінності.

Якщо ти сама собою гармонійна особистість, то цим ти тільки залучиш чоловіка. Не треба намагатися наслідувати його або бути його дзеркалом. Кожен чоловік шукає повноцінну особу, з якою цікаво поговорити та помовчати.

Чим краще ти знаєш про свої бажання, тим зрозуміліше зможеш пояснити їх своєму партнеру. А значить, він зможе дивувати та радувати тебе, бо ти цього хочеш. І він буде з тобою також чесний та відкритий.

З тобою має бути комфортно, але це може бути тільки якщо тобі добре наодинці із самою собою. Ти вирішила чи вирішуєш свої внутрішні проблеми сама, а не привносиш їх у стосунки.

Що не поможе?

Є способи, які споконвіку жінки вважали найвірнішими, щоб «прив’язати» до себе чоловіка:

 • Фізична близькість
 • Народження дітей
 • Приворот

Проблема в тому, що ти можеш думати, що це спрацює, але на жаль. Якщо навіть чоловік залишиться з тобою, стосунки краще не стануть. Справжні глибокі стосунки будуються на чесності та душевній близькості. Поруч із тобою чоловік буде тоді, коли з тобою буде добре та затишно, цікаво та весело.

Якщо ти хочеш завоювати багатого чоловіка, подумай кілька разів. Гроші є одним із найслабших видів мотивації. А значить, ти не зможеш бути щасливою протягом усіх ваших стосунків лише тому, що партнер має гроші. Він може почати дратувати тебе і проблеми будуть перетворюватися на снігову кулю.

У чоловіка повинен спочатку бути інтерес до тебе, а потім можуть виникнути й почуття. Але якщо останнього немає, ти не зможеш утримати його поряд жодними способами. Якщо твій здихач не любить тебе і не бачить з тобою майбутнього, може це просто не твоя людина? Дуже важко бути щасливою, якщо тебе не люблять.

Тому перш, ніж вигадувати способи утримання чоловіка поруч, подумай, а як він до тебе ставиться і чи готовий він сам вибудовувати з тобою стосунки?

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua