Як повернути втрачений інтерес чоловіка, який охолов, і чи можна взагалі

 

Як повернути втрачений інтерес чоловіка, який охолов, і чи можна взагалі

Ось ти зустрічалася з чоловіком і все було добре, але останнім часом ти стала помічати, що він ніби охолов до тебе. Ти не можеш зрозуміти чому так сталося і чи можна все повернути назад. Давай розберемося, чому можуть охолонути почуття і які ознаки цього є.

Маячки охололих почуттів

Як повернути втрачений інтерес чоловіка, який охолов, і чи можна взагалі

Фото автора Vitaliy Izonin: Pexels

Основними ознаками є:

 • Чоловік неуважний до твоїх слів і прохань.

Ти просиш його прибити цвях, щоб повісити фотографію на стіну, а він ігнорує твоє прохання, вважаючи її не настільки важливою. Або ж ти розповідаєш, що твоя найкраща подруга вагітна, а він забув навіть ім’я цієї подруги.

 • Обговорює тебе з іншими.

І робить це не просто зі своїм другом, а прилюдно може засудити твої слабкі сторони або почати критикувати тебе при сторонніх людях.

 • Необгрунтована критика.

Цей пункт схожий на попередній, але тут він починає критикувати тебе тоді, коли ви наодинці, але навіть в тих питаннях, в яких сам не розбирається.

 • Перестав робити компліменти.

Раніше він був справжнім джентльменом і говорив на твою адресу багато приємних слів, а зараз робить це все рідше, навіть якщо ти говориш, що це важливо для тебе.

 • Чи не робить подарунки.

Точніше, він може дарувати тобі подарунки на день народження, але якщо раніше це був сюрприз, то зараз це переклад на карту. Це говорить про те, що йому більше не хочеться тебе дивувати. Він більше сприймає це як належне.

 • Сексуальна і романтична життя пішла на другий план.

Так, в парі може залишитися секс, але може піти вся романтика, тілесний контакт. А це є дуже серйозним дзвіночком про те, що почуття і близькість йдуть.

Причини втрати інтересу

Для початку виділимо кілька причин, чому інтерес до тебе пропав:

 • У чоловіка проблеми

І вони можуть бути абсолютно не пов’язані з тобою. Це можуть проблеми на роботі, зі здоров’ям або з близькими. Але йому важко розповісти це тобі, і він стає віддаленим. Може не відповідати на повідомлення і намагається обмежити зустрічі.

Порада: спробуй поговорити. Будь делікатна і ніжна. Не потрібно питати в лоб, спочатку можна поспостерігати за чоловіком, може бути ти зрозумієш, в якій сфері у нього проблеми. Але не варто сильно наполягати, якщо у вас вже збудовані довірчі відносини, він розповість тобі, коли буде готовий.

 • У нього з’явилася інша.

Як повернути втрачений інтерес чоловіка, який охолов, і чи можна взагалі

Чому чоловік втрачає інтерес?

Можливо, ваші відносини не були для нього такими вже серйозними, і він розглядав ваше з ним спілкування, як швидкоплинне. А тепер він не знає, як сказати тобі про це або його взагалі все влаштовує, тільки він перестав бути активним у відносинах.

Порада: Спробуйте ще «на березі» розмовляти про те, які відносини ви хочете в майбутньому. Вони не обов’язково повинні бути саме з цим партнером, а в цілому, чого ви хочете. А також варто вибудовувати чесні відносини. Тоді якщо у когось із вас з’являться інші відносини, ви скажіть про це один одному.

 • У вас криза відносин.

Це може статися на будь-якій стадії ваших стосунків. Коли проходить етап закоханості, може статися перше нерозуміння. Як відомо, в будь-якому кризовому етапі почуття перевіряються на міцність.

Порада: Вивчи етапи криз у відносинах і постарайся випередити то, що неминуче. Якщо ти будеш знати, чого можна очікувати від кризових етапів, ви зможете пройти їх в парі, мінімізувавши ризики.

 • Ти стала для нього нецікавою.

Те, що пов’язувало вас на етапі знайомства, могло змінитися. Загальні інтереси могли закінчитися або відійшли на другий план. Наприклад, ви познайомилися у відпустці, там ви були обидва безтурботними й захоплюються. Але відпустка закінчилася, і ви повернулися до звичайного життя. Точок дотику у вас більше немає.

Всі ці причини різні. Якісь із них поправимо, якісь ні. Вирішивши деякі з причин, можна вийти на новий рівень відносин. Як це зробити поговоримо нижче.

Якщо інтерес все ж пропав – що робити

Так, таке дійсно може бути. Але якщо ти впевнена, що з цим чоловіком ти готова вибудовувати серйозні відносини, можна спробувати повернути його інтерес до себе. Які є способи:

 • Займися своїм життям.

Мова не йде про те, щоб викреслити чоловіка зі свого життя, але необхідно розвернутися обличчям до себе. Згадати про свою роботу і свої захоплення, друзів, близьких. Коли ти змістити фокус уваги з чоловіки на себе, у відносинах з’явиться більше свободи і простору для реалізації. Це може допомогти чоловікові подивитися на тебе по-новому.

 • Зверни увагу на зовнішність.

Цей пункт перегукується з попереднім, але фокус уваги можна звернути на свій зовнішній вигляд. Може бути, ти давно не міняла зачіску або твій гардероб зовсім застарів. Оновившись, ти однозначно зможеш привернути увагу партнера. А якщо ні, то твоє настрій точно покращиться.

 • Розшир свій кругозір.

Сплануй подорож, про який давно мріяла, запропонуй свій план чоловікові. Це не обов’язково повинна бути ваша загальна мрія. Навпаки, ти можеш показати чоловікові, що подобається тобі – це розкриє тебе для нього з іншого боку. Він може закохатися в тебе знову, тому твої очі будуть горіти, коли ти будеш виконувати свою мрію.

 • Займися спортом одна або з чоловіком.

Якщо ти давно не займалася спортом, саме час почати. По-перше, твій настрій і самооцінка підвищиться. По-друге, стан тіла і здоров’я підтягнуться. А по-третє, ти можеш покликати чоловіка позайматися разом спортом або танцями. Це однозначно може розпалити вогонь у ваших стосунках і стати ближче.

 • Піди вчитися.

На даний момент існує так багато різних навчань, що можна вчитися просто для того, щоб зробити цікавим свій вільний час. Так ти не тільки отримаєш нові знання, але у тебе з’являться нові теми для розмови зі своїм чоловіком. Ти можеш почати цікавитися і тим, чим займається він, що теж буде добре впливати на його інтерес до тебе.

 • Влаштуй побачення.

Ти можеш докласти частина зусиль, які в парі залежать від тебе і наповнити ваші будні романтичними подіями. Ви можете знову «звірити годинники» та поділитися один з одним тим, що вам приносить радість і збуджує.

Як ти вже помітила, всі ці способи майже ніяк не пов’язані з тим, щоб почати «дивитися чоловікові в рот». В першу чергу ти повинна подумати про себе. Психологами доведено, що чим більше цілі і гармонійні особистості вибудовують спільні відносини, тим краще для самих відносин.

Тому в даній статті немає рад, як почати хвалити чоловіка або говорити тільки на його теми. Дуже важливо звернути увагу на себе. Те, як ти до себе ставишся, твій чоловік бачить. І тим більше він почне цінувати ваші відносини.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua