7 ознак дешевої жінки на думку чоловіків

7 ознак дешевої жінки на думку чоловіків

Напевно, кожній з нас хочеться бути жінкою-мрією – тієї, яка наділена особливим лоском і привертає увагу кращих представників сильної статі. Але як це зробити?

Було проведено питання серед чоловіків свого оточення – і ось як виглядає список якостей жінки-дешевки, які вони не сприймають.

1. Вона не поважає чоловіків, а сприймає їх виключно як джерело ресурсів

Така панночка, виглядає, немов шуліка видобуток, що можна поиметь зі свого кавалера:

  • гроші;
  • зв'язку;
  • влаштування на престижну роботу
  • яскравий інтим;
  • цінні подарунки;
  • життєвий досвід і т.д. – і це лише мала частина з великої кількості варіантів.

Про те, щоб побудувати відносини на взаємній повазі та довірі, навіть мова не йде!

2. Вона соромиться своїх близьких

Якщо її батьки торгують на ринку або вирощують поросят на продаж, вона ніколи не розповість обранцеві про їх комерційної жилці або працьовитість. Красуня до останнього буде приховувати своє походження, сплітаючи байки про заможної тітки з Канади.

3. Вона зневажливо ставитися до людей, що працює в сфері обслуговування

Заганяти офіціанта? Нахамити продавщиці? Накричати на майстра манікюру? Дешева жінка такі речі витворяє регулярно. А все заради того, щоб самоствердитися за рахунок іншої людини.

4. Вона не вірна своєму чоловікові

І мова тут не про «кришесносной» любові, коли дівчина, сором'язливо опустивши очі, шепоче «Прости, я закохалася в іншого» і йде в захід. О ні!

Така леді, навіть будучи в стосунках, завжди буде в режимі пошуку: а раптом можна «продати» себе дорожче?

ВАЖЛИВО: для чоловіка така поведінка коханої – справжній удар під дих. Коли жінка невірна йому навіть в думках, це демотивує. Чекати, що він почне хапати зірки з неба, не варто. На думку опитаних, набагато чесніше позиція: «Якщо я з тобою, то і душею, і тілом. Якщо щось зміниться, я повідомлю ».

5. Вона живе невідповідно до своїх достатків

Психологічні комплекси змушують дешеву жінку скуповувати речі відомих брендів, їздити на престижні курорти і купувати абонемент в наймодніший фітнес-центр, навіть якщо вони їй зовсім не по кишені. Часто такі покупки відбуваються в кредит.

І замість того, щоб самостійно або з психологом розібратися зі своєю самооцінкою, дівчина-дешевка все глибше грузне в фінансових проблемах.

6. Вона занадто зациклена на своєму зовнішньому вигляді

Представниця цього жіночого племені не бачить нічого недоречного в тому, щоб прийти з яскравим макіяжем на пікнік або стадіон. Вона повинна сяяти завжди! А після першої спільної ночі з залицяльником, така дама швидше буде не аналізувати вчорашнє побачення і слухати внутрішній голос, а переживати через те, що її побачать з ранку без прикрас.

7. Вона не вміє дружити

Тому що дружба передбачає безкорисливість, а у дешевої дами клацання внутрішнього калькулятора заглушає биття серця … Вона не готова вкластися в дружбу – тільки повернути боржок, якщо вже щось отримала. І немає подруг – є приятельки!

Нехай кожен з цих пунктів може стати приводом для дискусії, але загальне уявлення про те, хто така дешева жінка, вони дають. Бажаю стати для інших втіленням гідності і благородства!

Захарченко Кристина
zmorshki.in.ua