Чи варто жінці проявляти ініціативу щодо чоловіка

Виявляти ініціативу жінці першої або не варто цього робити

Ось все начебто давно знають, що ініціатива карається, а благими намірами частенько бувають вимощені цеглинки дороги в пекло, але це мало кого з панянок зупиняє. Жіноча стать незнищенна любить керувати домашніми польотами, вчити подруг життя на прикладі особистого досвіду, змушуючи їх слідувати вказівкам активного ініціатора процесу, виховувати партнера, намагаючись застосувати власні стратегії і тактики в його бізнесі і сфері дозвілля.

Навіть не намагайся обурене запитувати: а судді хто? Покопаємось злегка в усьому тому, що оточує невгамовну активність, сміливі починання, добренький спонукання, яскраву підприємливість. А ти поглянь на цю проблему з боку, може щось між рядків і прочитає.

Трошки корисної теорії

Виявляти ініціативу жінці першої або не варто цього робити

Фото автора cottonbro: Pexels

Термін «ініціатива» прийшов в словниковий вжиток з латинської мови. Дослівно initium перекладається як влучне позначення – початок. Скільки разів ми вже твердили тобі, що для того, щоб осилити будь-яку дорогу, потрібно зробити перший крок.

Так ось його зазвичай роблять ініціативні особистості, готові до наміченим наслідків, навіть якщо вони поки зовсім непередбачувані.

Ініціатори, такі жінки-зажігалочка в колективі, стають двигунами корпоративного прогресу.

Відчайдушні вчені мужі, в тому числі леді слабкої статі, роблять важливі відкриття, якими із задоволенням потім користується більш лінива і гальмує в активних справах людство. Просунуті батьки намагаються за повчанням дитячих психологів розвивати у дітей схильність до завзятою підприємливості з елементами гри, щоб потім по життю вони вічно не пасли задніх натовпу.

За великим рахунком неважливо, якої статі буде ініціатор, двигун, «палій» чужих сердець і душ, якщо його починання однозначно послужать на благо оточуючим. Зовсім інший коленкор, коли жінці потрібно проявити ініціативу в стосунках з коханою людиною, а від страху такої перспективи, у неї виступає на лобі холодний піт, тремтять руки і ноги, а все заготовлені слова з голови моментально зникають, наче їх там і не було .

Уміння брати ініціативу в свої руки – ознака духовної зрілості, тут головне не переборщити з прийомами впливу на супутника життя, друга, коханця, потенційного кавалера і залицяльника. А то так і просидиш «на призьбі» сумнівів, перетворишся в «принцесу на бобах», якій в любовній сфері нічого жаркого і романтичного не світить.

Так, якийсь почин напевно спричинить за собою вихід із зони комфорту, відповідальність, дружбу зі сміливістю і рішучістю, але повір нам на слово, воно того варто.

Якщо ти готова провести експеримент на власній, тремтячою від думок про передбачувані дії «шкірці» – ми поруч, цілком тебе підтримаємо і схвалимо, та й робити то нічого надприродного не доведеться. Суди сама, список-керівництво вже чекає на тебе готовенький.

8 ситуацій в реальному житті, в яких тобі потрібна ініціатива

Зараз ми наведемо тобі 8 ситуацій, коли без твоїх починань, активності, спонукання партнера до вчинків, енергійності, кмітливості, «оперативних» заходів, саме нічого в красивий кольоровий пазл любовного благополуччя не склалося. Запам’ятовуй, а то і свій особистий щоденник записуй, точно стане в нагоді: Земля кругла, життя довге.

поїхали:

Ти закохалася, а предмет твого інтересу не звертає на тебе уваги

Давно канули в легендарну річку забуття Лету застарілі правила: жінка повинна сидіти осторонь і чекати, що може хтось клюне на її неземну красу, живий розум, симпатичний гумор і чарівність.

Виявляти ініціативу жінці першої або не варто цього робити

Чи варто жінці проявляти ініціативу?

Ти можеш 100 раз бути цікава колезі, сусідові, хлопцеві на вечірці, однокурсники, але він і бровою не поведе – сам побоюється відмови з твого боку і відмовчується. Та й взагалі, як можна когось побачити поруч, якщо в сучасному світі все погляд від екранів гаджетів більш ніж на пару секунд не віднімають.

Навздогін по секрету хочемо додати, що чоловіча стать активних панянок шанує, а детальну статтю про те, як привернути увагу чоловіка, ти легко знайдеш серед матеріалів нашого журналу.

Відносини «ні тпру, ні ну», а тобі хочеться більшого

Побачення, цивільний шлюб, сімейний союз стали нагадувати життя в епіцентрі «дня бабака». Нововведень не передбачається, все чинно, благородно, але при цьому прісно і нудно.

Ти заздалегідь знаєш, що чергова зустріч не увінчається пропозицією про заручини. Цивільні відносини не перетворяться в законні з чітким штампом в паспорті. Сімейна вечеря плавно переросте в перегляд футбольного матчу. В суботу ви з чоловіком підете на домашні пироги в гості до твоєї мами або до свекрухи. Здавалося, все так славно і безтурботно, чому ж від туги завити хочеться?

Бери в руки ініціативу і сподвігні чоловіка на більшу, може бути, він зовсім не так вже байдуже до тебе ставиться, просто про твої сподівання навіть не здогадується.

Твій візаві вибирає не ті теми для спілкування

Тобі вже здається, що ти тихо сходиш з розуму, щодня і щогодини обговорюючи з близьким другом політичні колізії в Зімбабве, надійні кріплення на його гірських лижах, його блискучі успіхи на роботі і то, як він знову «уел» суперників по колективу в роботі над новим завданням.

Тобі ж хочеться обговорити прочитану книгу, картину на вернісажі, яка до сих пір стоїть перед твоїми очима, майбутню відпустку на море, чудове плаття і сумочку, побачені нині на вітрині бутика і вразили твоя уява. Не бійся розбавляти монологи чоловіка «вставками» про те, що хвилює тебе, заодно і на реакцію подивишся, раптом він взагалі не твого «поля ягода».

Він не влаштовує тебе як коханець

Якщо відразу відкинути в сторону егоїстичні замашки деяких джентльменів, думати в ліжку тільки про своє задоволення, з такими товаришами на успіх треба працювати довго і ретельно. Виберемо варіант: він ласкавий і ніжний, але невміло, недосвідчений і сором’язлива.

Будь терпляча і тактовна, що не принижуй і не порівнюй, а ось свої побажання на майбутнє вислови без сорому. Не святі в любовних утіхах горщики обпалюють, все колись і з чогось починали, і повір, набагато частіше з невдалого, сумного досвіду, назавжди залишив неприємний слід і комплекси.

Розмовляйте під час близькості на тему того, що і як треба зробити краще, в цьому нічого немає ганебного, навпаки лише зміцнить вашу довіру один до одного.

Ти шукаєш друга, а не спонсора

Відразу обговори на початку знайомства правила відвідування розважальних закладів, клубів, кафе і ресторанів. Ти не хочеш матеріальної залежності: «хто дівчинку годує, той її і танцює», прямо скажи про це.

Пообіцяй, що коли ваше знайомство переросте в щось більше, якщо переросте, звичайно, ви повернетеся до цієї теми і переглянете «правила гри», а поки ти самодостатній, фінансово незалежна людина і хочеш, щоб твій лицар на сьогоднішній вечір з цим змирився.

Свої комерційні можливості він ще встигне тобі продемонструвати надалі, а ти не будеш відчувати себе зобов’язаною, якщо цінник буде астрономічним.

Ти хочеш дати йому зрозуміти, що не проти більш тісного фізичного спілкування

Твоє серце радісно тремтить, всім милий тобі новий обранець, а він навіть поцілувати тебе не намагається, і ти в шоці – ти йому не до душі. Викинь з голівоньку подібні думки. Чоловік не тягне даму в ліжко відразу, якщо має на неї серйозні види, не хоче образити грубістю і натиском, опошлили перші побачення.

Виявляти ініціативу жінці першої або не варто цього робити

Giphy

Чи не стрибай з місця в кар’єр, а якщо чекати ласк вже зовсім невтерпеж, дай це зрозуміти залицяльникові знаками. Ненароком доторкнися рукою, на прощання злегка поцілунок в щоку, ніжно подивися в очі, крадькома зітхни, врешті-решт, відкрито скажи про своє бажання зблизитися найближчим часом.

Ваші побаченні нудні, та ще й небезпечні для здоров’я

Твій друг постійно підносить тобі сюрпризи у вигляді побачень-походів по пересіченій місцевості, ночівель в наметі за звуки пронизливо холодного вітру, запливів в крижаних водоймах, спиртних напоїв з алюмінієвої кружки і закусок з хліба і м’ясної тушонки. А тобі хочеться романтики, теплого моря, ласкавого жаркого сонця, порожньо скромного, але затишного готелю з усіма зручностями.

Візьми ініціативу в свої руки, організуй поїздку на вихідні, побачення своєї «теплої південної» мрії і покажи коханому, якими ваші зустрічі в глибині душі бачиш ти. Якщо ти йому дорога, він буде, по крайней мере, чергувати улюблений екстрим з зоною твого комфорту.

Ваш роман вичерпав себе

Багато дівчат мужньо терплять спілкування з нелюбом людиною, боячись повідомити йому, що все скінчено. Як це зробити максимально м’яко, підкаже наш журнал, статей на цю болючу тему ми публікували багато.

Знаєш, іноді відкритість і чесність краще фальші і обману, не варто даремно морочити голову хорошій людині, тим більше якщо ти його поважаєш і вдячна йому за все те, що вас пов’язувало. Час нещадно, іноді воно розлучає людей назовсім, але попереду їх чекають нові партнери і нові приємні зв’язку. Так сталося, пройдену сторінку в житті пора закривати.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua