Як знайти хорошого чоловіка: покроковий план, який в моєму випадку спрацював на всі 100%

Як знайти хорошого чоловіка: покроковий план, який в моєму випадку спрацював на всі 100%

Ось що я вам, дівчатка, скажу: мій прекрасний чоловік Сергійку не впав мені з неба, як світиться метеорит, а дістався в результаті простих, але ефективних дій. Ловіть мій особистий план, як знайти хорошого чоловіка.

Крок № 1. Визначитися з тим, хто потрібен.

Тут все просто: що накажете Всесвіту вам подати, якщо ви самі не визначилися? Ось і підсовує вона вам залежаний товар на ринку чоловіків – «затягнутих» комп'ютерників, підсобних робітників, які пишуть на сайтах знайомствах «ПривеД!» да матінка синків, нездатних пережити одноденний піший похід.

Наївшись цього досхочу, я визначилася зі своїми побажаннями до майбутнього чоловіка: він повинен бути вірним, з почуттям гумору, терпимим до моїх перепадів настрою, легким на підйом і комунікабельним.

Зауважте: жодного слова про фінанси! І ось дарма. Тепер разом «вджобиваем» на будинок своєї мрії.

КРОК №2. Стати такою жінкою, яка потрібна чоловікові твоєї мрії.

Припустимо, твій ідеальний чоловіче – молодий, перспективний юрист, партнер в юридичній фірмі. Так ось він навряд чи бачить поруч з собою дівчину без манікюру і в квітчастому сарафані, що робить домашній сир і читає в Мережі про нові сорти томатів. Зате така панянка «зайде» на ура починаючому фермеру.

Так і я розуміла: якщо я хочу юморного чувака, то просто не можу дозволити собі бути в компаніях вічної царівною Несмеянов. А якщо хочу «русо туристо – обліко морале», то пора вивчати туристичні маршрути і запасатися каремати та спальником.

ВАЖЛИВО! Будьте чесні з собою: ваші погляди на життя, відпочинок, плани на дітей-будинки-собаки повинні більш-менш збігатися. Тобто не варто замовляти собі у Всесвіті багатого, як Скрудж МакДак чоловіка, якщо васбудет «виносити» від того, що його постійно немає вдома, а коли і є, то він нервовий і смикати, ніби сидить на електричному стільці.

Крок № 3. Піти туди, де водиться ваш типаж.

В продовження нашої аграрної теми: навряд чи на сільськогосподарському ярмарку ти познайомишся з тим самим юристом, а ось з яким-небудь м'язистим виноробом – запросто.

Напевно, я не здивую вас, якщо скажу, що зі своїм чоловіком я познайомилася в черговому поході, де він труїв анекдоти за трьох, ділився бутербродами з арахісової пастою і будував план підкорення довколишніх гір. І це було чудово!

Так що не варто вити білугою, що мужики нині перевелися – знайти хорошого чоловіка можна і потрібно. І хоча справа ця клопітка, але варте.

Захарченко Кристина
zmorshki.in.ua