Прийоми психологічного впливу на жінок, які використовують чоловіки

Прийоми психологічного впливу на жінок, які використовують мужики

Такі прийоми іншими словами можна назвати – маніпуляції. І не тільки жінки думають, якими б хитрими способами утримати біля себе чоловіка або завоювати його серце. Насправді для чоловіків ця тема теж дуже актуальна.

Але при цьому, якщо жінка розробляє план маніпуляцій для того, щоб бути з чоловіком стосунках або вийти заміж, у чоловіків можуть бути зовсім інші цілі. наприклад:

 • Короткострокові відносини.
 • Гроші.
 • Влада.

Якими рисами має чоловік маніпулятор?

Прийоми психологічного впливу на жінок, які використовують мужики

Фото автора Angela Roma: Pexels

Часом, те, що вас привабливим чоловіком на світі, ти можеш зустріти паталогічна брехуна і альфонса. Чоловік, який буде прагнути до «жіночим» грошей, буде відрізняти жадібність і скупість. При чому скупість по відношенню до обраниці.

Такий чоловік може бути егоїстичним і навіть часом цинічним. Найменше він буде думати про жінку і найбільше про власну вигоду. Не важливо яку саме вигоду він шукає.

Іншими якостями чоловіки маніпулятора можуть бути прагматичність і цілеспрямованість.

Він може на кілька кроків вперед прорахувати свої дії. У нього буде чіткий план і мета, до якої він буде рухатися.

При цьому він може бути нескінченно привабливим і галантним. Адже саме ці якості так подобаються жінкам.

Приклади чоловічих прийомів

Вони можуть бути абсолютно різними, так як будуть залежати від кінцевої мети чоловіки. Розберемо деякі з них:

 • довгі паузи

При такому прийомі чоловік робить паузи в розмові з тобою для того, щоб зрозуміти, що в такий йому буде необхідно сказати. У такі паузи ти можеш відчути себе ніяково і почнеш виправдовуватися або будеш погоджуватися з тим, що пропонує тобі чоловік. Хоча насправді, ти не збиралася цього робити.

 • Зникнути на час

Це робиться чоловіком в той момент, коли він бачить, що ти в ньому зацікавлена, але він хоче ще сильніше змусити тебе думати про себе. Тоді він просто скасовує кілька побачень, придумуючи різні приводи для цього. Чоловік може довго не відповідати на смс або не відразу передзвонювати. Його головна мета, щоб ти почала думати про нього все більше і була дуже рада зустрічі.

 • Зустрічі на його території

Чоловік постійно пропонує зустрітися у себе. При чому він знаходить для цього безліч аргументів. Вхід йде брехня про сильну завантаженість на роботі і хвороби, а також багато іншого. При цьому ти починаєш відчувати себе винуватою, за думки просто сходити в кіно. І погоджується на його пропозицію приїхати в гості. Найчастіше такі побачення закінчуються за одним сценарієм і відносини практично не розвиваються.

Прийоми психологічного впливу на жінок, які використовують мужики

Які прийоми використовують чоловіки-маніпулятори?

 • Каже про твою унікальності

Як ми вже з’ясували, майже всі маніпулятори майстерно брешуть. Але при цьому способі чоловік часто говорить, що такий як ти ніколи не зустрічав і що ніхто ніколи його не розумів так як ти. У цій ситуації чоловік хоче розташувати тебе до себе якомога швидше. Адже жінки так люблять відчувати себе особливими і здатними ощасливити чоловіка.

 • Слухає тебе, але сам мовчить

Ти відчуваєш себе поряд з ним справжньою базікою, але при цьому він так мало розповідає про себе. І робить він це не з ввічливості до тебе, а для того, щоб ти розслабилася. Адже, чоловік маніпулятор знає, як важливо для тебе виговориться.

 • Говорить і робить різні речі

Він може пообіцяти тобі шикарні подарунки і відпустку твоєї мрії, а потім в моменті сказати, що у нього не вийшло, по дуже серйозним обставинам. При чому вони будуть такі, що тобі стане незручно просити щось ще. Або він може подарувати що-небудь абсолютно несерйозне, але розповідати тобі, як важко йому дістався цей подарунок.

 • Недооцінює твої проблеми

Ти можеш розповідати йому про свої негаразди, а він навіть вухом не поведе. Ти навіть можеш попросити допомоги, а він неохоче погодитися, але потім навіть не приїде тобі допомогти. Або передасть твою проблему комусь іншому. Якщо чоловік, не розглядає з тобою серйозних відносин, але при цьому не збирається з тобою розлучатися, то він буде дотримуватися баланс між тим, щоб тебе не образити, але при цьому не сильно перепрацьовувати.

 • Ставить перед складним вибором

Майже завжди ставить тобі ультиматуми. При чому з кожним разом вони стають все серйозніше, а ти при цьому відчуваєш себе огидно. Ти ніби втрачаєш власну волю, хоча тобі навіть дають право вибору. Але тільки обидва вони не ті, які тобі подобаються. Але зате вони повністю задовольняють чоловіка.

Є ще безліч способів, при яких чоловіки вміло маніпулюють жінками, а потім розбивають їм серця. Але що ж робити, якщо ти натрапила на такого кавалера?

Що робити з чоловіком маніпулятором

Якщо варіант розлучитися, не підходить, пропоную уважно подивитися на ваші відносини. Іноді навіть в шлюбі чоловіки люблять застосовувати свої прийоми. У такому випадку важливо:

 • Адекватно оцінювати ситуацію
 • Не забувати про власні принципи
 • Не боятися розірвати відносини
 • Пожартувати в тему
 • Промовчати, але зробити висновки
 • Чи не звинувачувати себе
 • Не давати відповіді відразу, дати собі час подумати
 • Встановити свої кордони

На останньому пункті хотілося б зупиниться трохи докладніше. Якщо ти чітко знатимеш, як з тобою можна поводитися, а як не можна, чоловік буде це відчувати. Йому буде все важче тобою маніпулювати, якщо він буде знати, що ти можеш відповісти йому «ні», на його пропозиції.

У будь-якій ситуації і з будь-яким чоловіком залишайся собою. Нехай у тебе буде своя особисте життя. Зі своїми хобі і захопленнями, друзями і близькими, роботою. Тоді тебе буде важко втягнути в співзалежних відносини. Ти будеш повноцінної особистість, а чоловік вже не буде твоєї «половинкою», яка може тобою маніпулювати і приймати рішення за тебе.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua