Як піти від одруженого чоловіка коханця безболісно

Як піти від одруженого чоловіка коханця безболісно

Давай почнемо з головного – якщо ти всерйоз задумалася розірвати стосунки з одруженим коханцем, значить на те є вагома причина, а можливо, і не одна! Будучи твоїм особистим електронним психологом, «Samka» завжди прагне розібрати тему таким чином, щоб саме ти змогла знайти приватне рішення з питання, що цікавить.

Вибери актуальний сценарій

Як піти від одруженого чоловіка коханця безболісно

Фото автора Katerina Holmes: Pexels

Резонно розділити розгляд теми на два сценарії, за яких:

 • Ти заміжня
 • Ти вільна

Неважко здогадатися, із чим пов'язаний такий підхід.

Чинники розриву стосунків, якщо ти одружена

Ключове в заявленому питанні це любов. Так, ти любиш коханця, але мусиш розірвати з ним стосунки. На це може бути кілька причин:

 • чоловік став здогадуватися;
 • коханець неодружений, і хоче, щоб ти пішла від чоловіка;
 • ви обидва невільні, але він готовий піти з сім'ї, а в тебе щодо цього інший погляд;
 • коханець почав вимагати більше, ніж просто близькі зустрічі;
 • він все ще влаштовує в ліжку, але стали виявлятися якості, які відштовхують тебе.

Дивись, чинники можуть бути інші. Наше завдання, підказуючи, пробудити твою підсвідомість: вона або вибере щось із переліченого вище, або «видасть» причину — актуальну для твого окремого випадку.

Чинники розриву відносин, якщо ти вільна

 • тобі набридло бути завжди другим;
 • ти хочеш заміж, повноцінну сім'ю, дитину;
 • набридло постійно приховувати ваші стосунки та проводити час виключно у ліжку;
 • ти стала почуватися емоційно дискомфортно у цих відносинах;
 • хочеться більше часу проводити разом, але сімейний зв'язок коханого є фундаментальною перешкодою на шляху до бажаного;
 • тобі набридло всі свята, вихідні, і відпустку проводити або на самоті, або в компанії подружок;
 • ти втомилася постійно чекати на повідомлення про те, що він приїде, і ви зможете провести час разом.

Як і в першому випадку, факторів може бути значно більшим. Читаючи ці рядки, твоя підсвідомість вже працює, і готове видати правильний варіант.

Як припинити стосунки з одруженим коханим

Після того, коли ти для себе чітко усвідомила ту причину, з якої хочеш припинити стосунки, що зжили себе, можна переходити до «основної частини» досліджуваного питання.

І так, почні розподіли. Розчерти аркуш паперу на дві частини. У першій познач те, що тебе тримає в цих відносинах (не забувай, що ми розглядаємо питання в контексті: «хочу піти, але все ще люблю»).

Як піти від одруженого чоловіка коханця безболісно

Як розірвати стосунки з одруженим чоловіком?

Робиться це з метою, щоб ти чітко усвідомила, що саме «чіпляє». Можна сказати, що подібний підхід покаже тобі, образно кажучи, ті «інгредієнти», які включає твоє кохання до чоловіка. Допустимо, ти цінуєш коханця за добрий інтим, або ставлення до тебе: турбота, ніжність, тощо.

Давай не кривитимемо душею — люблять за щось, а не просто так. Старе твердження, по суті, ніколи не було істиною. Тільки вдумайся: якби любили просто так, то процвітала полігамія. Але це вже зовсім інша історія. Продовжуючи розбір вправи, в іншій графі розпиши все, що більше не влаштовує.

Далі постарайся виявити фундаментальний фактор — саме він і буде твоїм помічником. Припустимо, ви обоє перебуваєте у стосунках, але твій коханий став усе частіше говорити про спільне проживання. Тобто він готовий піти із сім'ї, і хоче створити сім'ю вже з тобою. А ось тебе такий варіант взагалі не влаштовує.

У ваших відносинах замість колишньої легкості з'явилося місце для постійних з'ясувань. Давай чесно, якщо ти не готова піти від чоловіка, значить на те є вагома причина. Тому так важливо відштовхуватися не від того, що тебе тримає, а брати за основу те, що тебе не влаштовує.

Або ти вільна, а він одружений. Як і багатьом, тобі хочеться повноцінних стосунків, а не жити напівзаходами. Бери це за основу. Розвивай свої думки спираючись на твердження-підказки, включаючи союз «Але»:

 • Так, я його люблю, але … (припустимо … в цих відносинах я завжди буду в тіні).
 • Так, мені з ним добре, але … (наприклад … я дуже хочу дитину, а в таких відносинах, не зможу народити: у малюка повинна бути не тільки мама, але і тато).
 • Так, він прекрасний коханець, але … (як варіант … мені вже потрібні повноцінні відносини. Набридло жити напівзаходами).

Зрозуміло, що таких тверджень-підказок, може бути сотні. Наше завдання — дати тобі ті, хто наводить, щоб ти далі самостійно могла розписати актуальні саме для твоєї ситуації.

3 фундаментальні ступені

Щоб твоя рішучість не пропала, і ти все-таки знайшла в собі сили раз і назавжди розірвати стосунки з одруженим, важливо діяти східчасто. По суті, перший щабель ми з тобою вже розібрали вище, а саме:

 • ступінь № 1: усвідомь, що у стосунках із одруженим коханцем є руйнівним фактором.

Як ти розумієш, цей ступінь є першорядним. Без неї, неможливо рухатися далі, оскільки ігноруючи її, ти знову і знову, повертатимешся до стосунків із одруженим.

 • Ступінь №2: знайди те, що тебе захопить і подарує нові емоції

Перш ніж перейти до певних дій, націлених на розрив відносин, треба, як кажуть, підготувати ґрунт. Це робиться для того, щоб після розставання не утворилася «порожнеча», яку, з великою ймовірністю, заповнюватимуть думки про минуле.

Заздалегідь продумай, що на даному етапі може захопити з головою. Це може бути робота або нове хобі. Знову ж таки, важливо враховувати низку індивідуальних складових. Для одних підійде прислів'я: “Клин клином вибивають”, а іншим категорично вона “протипоказана”.

Це пов'язано знову ж таки з індивідуальними особливостями: одна жінка, не відпустивши минулі стосунки, почне нових чоловіків порівнювати з колишнім. Як ти розумієш, коли йдеться про порівняння між кимось новим і улюбленим колишнім — їй ніхто ніколи не сподобається. Тому важливо повністю «закрити» старі стосунки, перш ніж будувати нові.

А ось для іншого типу, навпаки, нові знайомства, привнесуть у життя нові емоції та враження, що дозволить максимально швидко викреслити з голови та серця колишнього коханця.

 • Ступінь № 3: різке чи поетапне віддалення

Дивись, ми не даємо ствердну рекомендацію у вигляді: «Вирішила розірвати стосунки — значить, повністю видали коханця зі свого життя», або не говоримо: «Дій поступово, — з кожним днем дистанціюючись від нього дедалі більше».

Пам'ятай, що «Samka» завжди бере до уваги твій окремий випадок. Для одних, підійде варіант, коли потрібно рвати стосунки відразу – так, буде боляче, погано, тужливо. Але коли жінка чітко прийняла рішення оновити своє життя, вона, як мінімум, повинна залишити в минулому відносини, що зжили себе.

Тобто, як ти розумієш, для деяких жінок повністю розірвати стосунки буде найбільш оптимальним варіантом.

А ось для іншого типу, навпаки, вищезазначений варіант взагалі не підходить. Тут «задіяний» інший підхід: розчарованість у коханці з кожною новою зустріччю підведе її логічним висновком: «Більше не люблю!».

Як ти й сама зрозуміла, ми говоримо про різний тип жінок: одна — сильна, і зможе перебороти біль розставання, а інша, — ніжна і тендітна тому, якщо вона планомірно не підведе стосунки з одруженим до логічного завершення — її накриє біль і туга після розставання.

Висновок на тему буде досить лаконічним, але ємним. Припинити стосунки з одруженим, як не дивно, допоможе усунення фокусу з «Я люблю його!», на «Я хочу бути щасливою». Пам'ятай, що важливо:

 • чітко розуміти причину, через яку ти хочеш розлучитися;
 • знайти те, що привнесе в твоє життя оновлення, і, якщо так можна сказати, – свіжий ковток повітря;
 • усвідомлення того, що у деструктивних стосунках любов до чоловіка – це стрес-фактор, який руйнуватиме тебе зсередини. Тому так важливо полюбити себе!
Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua