Як вибачитись перед хлопцем за брехню, якщо сильно накосячила

Як вибачитись перед хлопцем за брехню, якщо сильно накосячила

Схоже ти десь припустилася помилки у стосунках і серйозної, раз читаєш цю статтю. Нічого, помиляються всі, але, зважаючи на все, ти хочеш все виправити. Варто відзначити, що виправити або стерти з пам'яті не вийде, але зробити так, що твої стосунки з молодою людиною продовжилися, можливо.

З чого почати

Як вибачитись перед хлопцем за брехню, якщо сильно накосячила

Фото автора SHVETS production: Pexels

Для початку розберись у собі. Важливо усвідомити чому ти зробила щось таке, що тепер під загрозою ваші стосунки?

 • Можливо, у вас криза у відносинах
 • Ти не впевнена у своїх почуттях до молодої людини
 • Для тебе норма, спочатку робити дурниці, а потім за них вибачатися
 • У тебе були неприємності, і ти не могла контролювати себе
 • Пішла на поводу у когось

Зрозуміти причину своєї поведінки важливо, щоб знову не повторити такого та попрацювати із проблемою. У деяких випадках варто більше не спілкуватися з тими, хто підбиває тебе на дурниці, а в іншому – сходити до психолога.

Що краще не робити

Не існує якогось особливого правила, як би тобі краще вибачитись, але є кілька моментів, які краще не робити.

 • Не заперечуй почуття чоловіка

Він має право злитися на тебе, сумувати та робити висновки. Не варто казати йому: “що ти все неправильно розумієш”. Він розуміє так, як це може зрозуміти. Тому що кожен мешкає свій життєвий досвід.

 • Не заважай йому виговорити

Так, він має право сказати все, що хоче, але тільки якщо він не порушує твої межі. Він може говорити лише про те, що думає та відчуває щодо твого вчинку та ваших стосунків.

 • НЕ виправдовуйся

Це точно не допоможе. А ось викликати додаткове роздратування цілком може. Тому варто визнати той факт, що твій вчинок приніс біль твого чоловіка і на цьому крапка.

Будь щирою

Це дуже важливий момент. Якщо ти будеш говорити про те, що відчуваєш і про те, як тобі дорогі ваші стосунки. Про те, що ти розумієш його почуття і щиро вибачаєшся. Тобі може бути дуже погано від свого вчинку і від того, що ти засмутила або розчарувала коханого чоловіка. Можливо, буде не зайвим запитати, як він може пробачити тобі, що для нього буде важливим, щоб зберегти ваші стосунки.

Як вибачитись перед хлопцем за брехню, якщо сильно накосячила

Як помиритися та припинити сварку

 • Не бреши

Якщо хлопець запитає тебе щось про випадок, де ти його обдурила або повелася неправильно, розкажи правду. Але кількість подробиць визначатиме тобі.

 • Візьми на себе відповідальність

Якщо тобі є за що перепрошувати, значить ти щось зробила. Отже, тільки ти несеш за це відповідальність, не перекладай на інших своє фіаско.

Зроби приємне

І тут йдеться не про підкуп, щоб тебе вибачили. А для того, щоб показати, що чоловік тобі дорогий, і ти хочеш його порадувати. Це може бути будь-що:

 • Масаж
 • Подарунок
 • Побачення
 • Свою увагу
 • Романтична вечеря

У будь-якому разі, ти точно знаєш, що могло б порадувати твого коханого. А це може пом'якшити його ставлення до тебе.

Згадайте все хороше, що було і є між вами

Для того, щоб відвернути свого партнера від конфлікту між вами, можна перевести його увагу на щасливі моменти у ваших відносинах. Ви можете згадати:

 • Ваші перші побачення
 • Подорожі
 • Перший поцілунок
 • Моменти, які вас найбільше насмішили
 • Загальні цілі та плани
 • Складні моменти, з якими ви впоралися

Це допоможе вам згадати, що між вами вже так багато всього трапилося. І є заради чого прощати одне одного.

Саме тому цукерково-букетний період у відносинах важливий. Цей чудовий час можна зберігати у своїй пам'яті все життя, і у важкі моменти стосунків, повертатися до них. Згадувати, як ви були закохані і не помічали, як лине час.

Як почати спочатку

Після важкого періоду у відносинах: кризи, сварки чи конфлікту, можна спробувати розпочати все спочатку. Але хочу тебе засмутити, почати знову можна, а ось спочатку вже ні. У тебе і твого партнера в будь-якому випадку залишаться спогади, але чи вистачить вам мудрості, не згадувати «косяки» один одного протягом спільного життя.

Але саме такий підхід, не нагадувати погане, зберігає шлюби. І в такому разі можна спробувати продовжувати жити разом та продовжувати вибудовувати ваші стосунки в гармонійному напрямку.

Якщо ти зробила щось, то важливо спробувати вибачитись протягом одного дня. Лягати спати помирившись, навіть просто обнявшись – буде добрим потенціалом для ваших стосунків. Але це підходить для того виду конфлікту, коли його можна залагодити коротким «вибач».

Зважай на темперамент партнера

Враховуючи те, що існує чотири види темпераменту, важливо враховувати темперамент свого чоловіка:

 • Холерік

Чоловік, який належить до цього типу особистості, є емоційним, різким. Він може активно зреагувати на твою дію, але при цьому і зберігати образу або розчарування на твою адресу зберігатиме довго. В цьому випадку тобі не варто бути емоційною. І рано чи пізно краще промовчати.

 • Флегматик

Чоловік цього типу може сприйняти твій вчинок спокійніше. Але це не означає, що він не переживає. Вибачатися перед ним потрібно більш ласкаво, спокійно та чітко. Він повинен зрозуміти, що ти щиро переживаєш і те, що розумієш його почуття.

 • Сангвінік

Такий тип особистості може також яскраво висловити своє незадоволення. Але ось він відійде швидко. Сангвініки неспроможні довгі переживання, хоча не можна виключати глибину цих почуттів. Будь відвертою перед ним і найкраще обійми.

 • Меланхолік

Чоловік – меланхолік теж не показуватиме свої почуття яскраво, але прощатиме тебе довго. Він переживатиме ваш конфлікт ще довго. Йому будуть важливими всі подробиці твого вчинку. І нагадуватиме тобі ці обставини довго. Якщо тобі дорогі ваші стосунки, то можеш проговорити з ним ваші почуття. І чесно сказати, що і для тебе це тяжкі обставини.

Як би тобі не було важко вибачатися, зробити це потрібно відкрито, віч-на-віч. Не пиши вибачаючих смс. Це буде дуже безвідповідально з твого боку. І розкажи правду сама, щоб хтось інший не зробив це за тебе.

Важливо також прийняти той факт, що після твого вчинку ваші стосунки можуть припинитися. Так, частково це може бути з твоєї вини. Але в конфліктах все одно бувають винні обидва. А можливо, ваші стосунки і так було вже не врятувати.

Але якщо все ж таки, твій вчинок не приведе до розриву стосунків, і твій хлопець тебе вибачить, не згадуй про цей випадок сама. Нехай минуле залишиться у минулому.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua