Як зробити, щоб чоловік звернув увагу на тебе

Як зробити, щоб чоловік звернув увагу на тебе

Подобається чоловік, але незадача – ти не знаєш, як звернути на себе увагу. Можна, звичайно, розраховувати на те, що він помітить тебе і сам, але, як ти розумієш, подібний підхід потребує терпіння та часу. Більше того, не дає стовідсоткової гарантії, що чоловік зробить перший крок назустріч.

Щоб допомогти тобі в цьому питанні, твій особистий електронний психолог «Samka», підготував ТОП ефективних рекомендацій-підказок, які допомагають зрозуміти, що слід зробити, щоб ненав'язливо звернути увагу чоловіка, який сподобався.

ТОП-5 перевірених прийомів

Як зробити, щоб чоловік звернув увагу на тебе

Фото автора RODNAE Productions: Pexels

Запорукою будь-якого міжособового зближення є правильно підготовлена «грунт». Йдеться про невербальні сигнали — жести, міміка, тон. Якщо ти транслюватимеш агресію або депресивність, то на підсвідомому рівні чоловік закриється від тебе, і відповідно ні про яку увагу не може йтися.

Тому важливо випромінювати позитив та доброзичливість. Можна навіть сказати, що це найперший ступінь, що допомагає.

 • Посмішка – як безвідмовний прийом

Рон Гутман, інвестор, винахідник, підприємець і письменник, в одному зі своїх виступів науково обґрунтував ефективність посмішки. Більше того, посилаючись на проведене дослідження в університеті Берклі (Каліфорнія), він висловив думку, що посмішка здатна зміцнити сімейний добробут.

Вищезазначене дослідження тривало цілих 30 років. Його відправною точкою став випускний альбом. Вчені уважно спостерігали за тим, як склалося життя випускників. Простіше здогадатися, що ті люди, які відкрито та щиро посміхалися, по життю стали успішними та щасливими у сімейних стосунках.

Більше того, на підставі даного дослідження Гутман у старих випускних альбомах знайшов фото темношкірого хлопця, зображеного з променистою усмішкою. Ти й сама можеш здогадатися, що тією самою людиною був Барак Обама. На підставі цього Гутман лише підтвердив висновки дослідників.

Ми приділили достатньо уваги такій «зброї» як посмішка.

 • По-перше, вона транслює позитив та відкритість.
 • По-друге, є думка, що на посмішку завжди буде така ж реакція.

В даному випадку йдеться про принцип: «усміхніться – і вам усміхнутися у відповідь». І тому, знову ж таки, є наукове підтвердження. Без посилання, якого роду були дослідження, Гутман спирається на дані досліджень, що проводяться в Університеті Упсала (Швеція). Було доведено, що людям складно не відповісти на посмішку, і вся справа у фізіології – бачачи посмішку іншого, слабшає контроль над м'язами обличчя.

Як зробити, щоб чоловік звернув увагу на тебе

Як звернути увагу чоловіка на себе?

 • По-третє, посмішка викликає приємні емоційні реакції, а це у свою чергу формує певну думку про людину. Як ти розумієш, позитивне сприйняття іншого сприяє процесу зближення.

Тепер ти сама розумієш, чому ми акцентуємо увагу на посмішці, як одному з центральних прийомів привернути увагу до своєї персони. Тільки врахуй одне — твоя посмішка не повинна бути натягнутою та вимученою. Чоловік відчує фальш, і ти отримаєш протилежний результат.

 • Врахуй «уподобання» чоловіка

Це важливо, тому що якщо твій типаж, м'яко кажучи, не котирується, то привернути увагу буде досить складно. Дивись, скажімо чоловікові подобаються ефектні дівчата, такі собі «леді-вамп». А ти – як варіант, дівчина скромна: не примітний одяг, звичайна зачіска, непомітний макіяж, або зовсім його відсутність.

Тому, як ти сама розумієш, його погляд не фіксуватиметься на тобі. І тому, знову ж таки, є наукове пояснення. Вся справа у сприйнятті нашого мозку – і це факт! Раніше набутий досвід нами використовується в повсякденному житті, щоб визначити, на що варто звертати увагу, а що вислизне з поля зору, як щось непотрібне і незначне.

Вищезазначений факт, у своїй книзі: «Рушниця, мікроби і сталь» розглядав більш детально вчений фізіолог Д. Даймонд. Оскільки наша тема зовсім про інше, ми не приділятимемо уваги його дослідженням. У випадку, якщо ти хотіла б ознайомитися докладніше, то можеш це зробити самостійно, прочитавши раніше означену книгу.

Наше завдання було показати тобі, як “працюють фільтри” людини. Нескладно здогадатися, щоб не опинитися поза фокусом – важливо враховувати уподобання чоловіка.

 • Допомога про прохання

У цій частині слід прояснити деякі ключові деталі. Не забувай, що чоловіки не люблять, коли їх починають чимось вантажити. Більше того, у них на деякі ситуації свій суто чоловічий погляд. Якщо почнеш постійно просити про якусь дрібну допомогу, може скластися враження, що його просто використовують.

Щоб не перегнути ціпок, діяти потрібно дуже делікатно. Наприклад, якщо вам їхати в один бік, попросити одноразово підвести тебе. Або скажи, що тобі потрібно у справах і попросити підвезти до однієї зі станцій метро, або певної зупинки.

Як ти розумієш, треба враховувати зручний для нього маршрут, щоб не отримати відмову. Постарайся час, проведений тет-а-тет, максимально ефективно використовувати. Покажи себе з найкращого боку. Заздалегідь продумай, чим можна його зачепити. Це можуть бути нестандартні теми, які розкриють тебе як цікавого співрозмовника, або наявність спільних інтересів.

До речі, щодо ідентичних захоплень, тобі буде на руку його подив, пов'язаний із збігом чогось спільного. Можна сказати, що спрацює «закріплюючий» ефект за принципом: «Не думав, що це теж цікаво», а підсвідомість продовжить: «Потрібно придивитися до неї ближче. Що ще цікавого є в «скарбничці» її переваг та якостей».

 • Озвучи свої таланти та акцентуй увагу на досягненнях

Продовжуючи тему інтересів, давай по-чесному, але нікого не приваблюють нудні та «однобокі» люди. Не будемо, звичайно, стверджувати зі стовідсотковою впевненістю, але багатьом «подавай» багатогранну особистість. Саме тому треба показати, що ти саме така людина.

Проговори про свої досягнення. Допустимо, розкажи, що вивчила складну програму самостійно, або у тебе були чудові результати у спорті. Або ти за короткий проміжок часу освоїла щось нове. Можливо, ти добре малюєш. Запропонуй, як би ненароком, намалювати олівцевий портрет чоловіка.

А якщо ти першокласний кулінар, то розкажи про якусь маловідому страву, яку ти чудово приготувала, і отримала на свою адресу безліч компліментів від друзів, які її спробували.

 • Дай чоловікові можливість відчути себе експертом

Для початку потрібно розуміти, в чому чоловік добре розуміється, і вже відштовхуючись від цього, виявити інтерес до його справи. Але врахуй, що діяти треба не з точки зору цікавості, а важливо проявити непідробний інтерес, і як закономірний підсумок — прохання, щоб він ввів тебе в курс справи.

Як зробити, щоб чоловік звернув увагу на тебе

Giphy

Подібний підхід має переваги. По-перше, розбираючись у чомусь добре, чоловік почувається впевнено. По-друге, стаючи на якийсь час експертом, починає відчувати свою потрібність і значимість. Як ти розумієш, таким чином ти отримуєш стовідсоткову увагу, і як приємний бонус — проведення часу з тобою, сприйматиметься тільки в позитивному ключі.

Головне пам'ятай — все має бути дозовано та ненав'язливо.

Як звернути увагу чоловіка у соціальних мережах

Найпростіше, що можна зробити – лайкати його фотографії, чи цікаві публікації. Не факт, що такий банальний підхід дасть потрібні результати. Тому перш ніж активно пускати в хід лайки, ретельно продумай над наповненням своєї сторінки.

По суті вона буде твоєю візитною карткою.

 • Додай оригінальні фотографії.
 • Публікуй цікаві статті та пости.
 • Розбави сторінку інтелектуальним гумором
 • Опублікуй невелике опитування, і можливо, він візьме в ньому участь.

Якщо перераховане не діє, перейди до коментарів. Вони мають бути лаконічними. Важливо враховувати специфіку посту, під яким ти хочеш відписатися.

Якщо тема досить серйозна, слід написати щось розумне, але врахуй, головне не переборщити, щоб не вийшло занадто хитромудро. Якщо на гумористичну тему, то комент теж має бути з гумором.

Тобі пощастить, якщо він викладає щось зі свого виробництва на зразок лагідних відео, де чимось займається. У такому разі, коментар повинен бути ласкавим його самолюбство. Головне – не перехвалюй, щоб не вийшло фальшиво.

У випадках, коли й коментарі не вплинуть, підключи, образно кажучи, важку артилерію — напиши йому повідомлення. Є один нюанс — щось тривіальне, на кшталт: «Привіт» чи «Як справи» точно не підійде. Вивчи його сторінку, і дій точково, орієнтуючись на його інтереси та уподобання.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua