Як з першого погляду сподобатися чоловікові і бути сама чарівність

Як з першого погляду сподобатися чоловікові і бути сама чарівність

Причини, через які чоловіки люблять очима, пов'язані, насамперед, з особливостями їхньої психології. Безумовно, красива картинка, тобто твій зовнішній вигляд і ступінь його відповідності еталону партнера, відіграє першорядну роль його сприйнятті тебе.

Доглянута зовнішність, розвинене почуття стилю, гармонія, витримана в образі, здатна привернути увагу протилежної статі, викликати пристрасть, бажання і бажання побудувати відносини.

Чому чоловік орієнтується на візуальне сприйняття

Як з першого погляду сподобатися чоловікові і бути сама чарівність

Фото автора ANTONI SHKRABA: Pexels

У чоловіків, дивлячись на гарну, спокусливу дівчину, починає активно виділятися статевий гормон – тестостерон. Це відбувається неусвідомлено та неконтрольовано, навіть якщо в поле зору потрапила чужа дівчина. Така реакція є природною і закономірною, будучи обумовленою природою чоловічого єства.

Відділ мозку, який відповідає за сексуальний потяг, пов'язаний саме з зоровим каналом. Ось чому чоловік може втратити до тебе інтерес, якщо ти стала повноцінною господинею – ходиш по дому в безформному халаті і з недбалим пучком на голові.

У чоловіків саме собою зорове сприйняття розвинене набагато краще за інших каналів. Їм подобаються вродливі дівчата, машини, естетична подача страв.

Не виключено, що і твій чоловік періодично заглядається на інших жінок, незалежно від гармонійності та тривалості ваших стосунків. Проте не поспішай засмучуватися. Пам'ятай, що сексуальний потяг – це ще далеко не кохання і не привід змінювати або розлучатися заради іншої. Між гарною пустушкою і просто милою, чарівною дівчиною, вибір паде на ту, яка:

 • енергійна та життєрадісна;
 • готова дарувати свою любов, ніжність та турботу абсолютно безкорисливо;
 • прислухається до свого чоловіка, захоплюється його успіхами та поділяє радість від перемог;
 • вміє вирішувати спірні питання мирно, а чи не переходити на підвищені тони;
 • може і хоче виконувати низку домашніх обов'язків;
 • поділяє інтереси та погляди партнера на життя.

В даному випадку йдеться про жіночу енергетику, яку може в собі розвинути будь-яка бажаюча.

Що таке жіночність

Жіночність – це те, як ти підносиш себе, як поводиться при спілкуванні з оточуючими, як сприймаєш навколишню дійсність. Впевненість і жіноча харизма видно людям навколо не лише у доглянутому та привабливому зовнішньому вигляді, розвиненому та гармонійному почутті стилю, а й за низкою інших ознак:

 • тембр голосу, виразність мови;
 • міміка, жестикуляція, хода, постава;
 • освіченість, межі кругозору та словникового запасу;

Як з першого погляду сподобатися чоловікові і бути сама чарівність

Чому чоловіки люблять очима?

 • здатність та готовність до самореалізації;
 • наявність певних захоплень;
 • вміння відстояти свою думку аргументовано і спокійно;
 • самовладання, уміння контролювати власні емоції.

Саме ці якості важливі для чоловіка значно більше зовнішньої оболонки. Тільки з вродливою дівчиною хлопець захоче провести ніч, можливо, кілька. Побудувати сім'ю та серйозні взаємини він виявиться готовий виключно з надійною, впевненою в собі, яка вміє мотивувати та підтримувати його жінкою.

Як привернути увагу чоловіка з першого погляду

Щоб підкорити чоловіка з першого погляду, досить виглядати свіжо, охайно та доглянуто. Існує низка загальних рекомендацій, які допоможуть тобі у цьому питанні:

 • не нехтуй доглядовими процедурами за обличчям та тілом;
 • ретельно підходь до збору образу (як повсякденного, і ділового, спортивного, святкового);
 • не забувай про своєчасну депіляцію, манікюр та педикюр;
 • не наноси яскравий і зухвалий макіяж;
 • стеж за зачіскою;
 • відвідуй солярій;
 • займайся спортом, частіше бувай на свіжому повітрі.

Щоб енергія переповнювала зсередини, не зайвим буде переглянути свій повсякденний раціон, робочий графік. Ти маєш достатньо часу для повноцінного відпочинку. Оптимальний режим дня та неспання – це, до того ж, і запорука здоров'я, профілактика багатьох захворювань, які, своєю чергою, впливають і на зовнішній вигляд.

Відмовся від шкідливих звичок, якщо вони в тебе є. Або хоча б намагайся не демонструвати згубні уподобання в суспільстві. Позбався своєї мови від слів-паразитів, ненормативної лексики. Навчися красиво рухатися на танцполі, бути витонченою та пластичною. Твої манери та граціозність впадають у вічі чоловікові не менше, ніж зовнішній вигляд.

Тільки очима люблять чоловіки

Зовнішність дівчини для чоловіка, безперечно, важлива. Проте кохання очима – далеко не правило. Багато хлопців особливу увагу приділяють:

 • приємний запах, що виходить від жінки;
 • гладкості, підтягнутості та бархатистості шкіри;
 • голосу, тембру;
 • розкутості;
 • наявності почуття гумору та інших деталей.

Однозначно, що найкращою жінкою для чоловіка буде та, поряд з якою комфортно перебувати в усіх відношеннях. І це залежить від певних установок, вироблених вихованням, особистим досвідом, фантазіями хлопця. Передбачити, яку саме супутницю хоче бачити поряд із собою чоловік, неможливо, але спочатку привернути увагу візуально – цілком реально.

Який треба бути, щоб завоювати серце того самого

Навряд чи ти зможеш побудувати міцні та гармонійні взаємини з чоловіком, для якого тобі доводиться вдавати не по своїй волі. Готовність змінюватися на краще, вдосконалюватися і прагнути більшого – це чудова мотивація. Питання лише в тому – заради чого.

Ну, одягнеш ти сукню і підбори, відвідаєш салон краси, привернеш увагу хлопця, що сподобався. Ти ж не робитимеш подібне кожен день, протягом усього життя, якщо тобі подібний стан приносить дискомфорт. Якщо ти почуваєшся невпевнено на шпильці і вразливою з розпущеним волоссям, навряд чи докладені зусилля варті того.

Щоб у твоєму житті з'явився той, з ким ти будеш по-справжньому щасливою, залишайся собою. Якщо ти відчуваєш бажання всередині себе стати більш досконалою зовні, але боїшся – дій. Якщо все твоє єство бунтує і повстає проти подібної ідеї – утримайся від мук. Настане час, коли тобі захочеться щиро змінюватися.

Чоловікові дійсно важливі зовнішні дані. Однак висновки про поверхневість або глибину його почуттів до тебе можна робити лише на підставі багатьох інших точок дотику. Навіть щодо фігури та особи можуть бути розбіжності в інтересах – комусь подобаються повні панянки, інші не виносять надмірної кількості пірсингу та татуювань, коли решта знаходять це дуже привабливим та сексуальним.

Не зациклюйся на своїй фігурі та зовнішності. Якщо твої дані влаштовують тебе, то в житті обов'язково з'явиться людина, яка гідно оцінить твої інтереси і полюбить тебе такою, якою ти є. Якщо ти хочеш стати жіночнішою, поекспериментувати з образом або кардинально змінити зачіску – дій. Тільки не на догоду чиїмось інтересам, а виключно за особистими мотивами.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua