Ефективне лікування алкогольної та наркозалежності в Києві

Залежність від алкоголю чи заборонених речовин – одна з найпопулярніших сучасних проблем соціуму. Помилково вважати, що вона може торкнутися виключно людей низького соціального статусу. Сучасний ритм життя часто провокує розвиток хронічного стресу та депресії, ліки від яких чимало людей шукає саме в способі зняти напруження за допомогою наркотиків, спиртних напоїв. Нерідко звертаються у наркоцентр Київ люди, які очолюють високі посади та мають значні досягнення в кар’єрі. Дізнайтеся, які переваги лікування в клініці «Платформа Трезвости».

5 головних причин звернутися за допомогою саме на trezvo.life.

Ефективне лікування алкогольної та наркозалежності в Києві

Дипломовані спеціалісти

Пацієнтами клініки займаються кваліфіковані лікарі з багаторічним досвідом роботи. У першу чергу, йдеться про штат дипломованих психологів, які розробляють індивідуальні програми лікування й персонально опрацьовують проблеми кожного з пацієнтів. Адже часто алкогольна чи наркотична залежність розвиваються через нездолані страхи, стани тривожності, непорозуміння з рідними та близьким оточенням.

Лікування через активність

Людина, яка потрапила в хімічну залежність, часто не має жодних орієнтирів, мотиваторів. Її важко чимось заохотити та знайти сенс у житті. Клініка «Платформа Трезвости» практикую терапію, у якій використовується велика кількість видів активного відпочинку. Доведено, що оздоровлення психіки розпочинається саме зі здорового тіла.

Які активності чекають на пацієнтів клініки:

  • велопрогулянки – двічі за курс;
  • риболовля – щомісяця;
  • боулінг – раз на 3 тижні;
  • відпочинок у наметах на природі;
  • кінотеатр – тричі протягом курсу;
  • читання бестселерів;
  • лазня – щоп’ятниці;
  • екскурсії – раз на 2 тижні.

Власні традиції

Важливо, аби пацієнтів об’єднувала єдина проблема. Якщо вони згуртовані, то простіше долають труднощі. Адже розуміють, що поруч знаходяться люди, які можуть підтримати. Командний дух розвивається і через важливі ритуали. Приміром, клініка регулярно проводить власний футбольний чемпіонат.

Комфортне проживання

Для пацієнтів передбачені чисті та затишні номери. Клініка більше нагадує домашню атмосферу, а не заклад лікування. Тож це налаштовує на правильний емоційний лад.

Різні види програм

У клініці розроблені різні методики терапії. Спеціалістом визначається вид залежності в пацієнта та рекомендується один із можливих варіантів лікування: проходження програми реабілітації протягом 30, 60 чи 90 днів.

Важливо, що навіть після стаціонарного лікування колишнім пацієнтам надають безкоштовну психологічну підтримку. Супровід триває до завершення повного лікування. А це 2 роки тверезості без зривів.

Наталия Ніколайчук
zmorshki.in.ua