Худі New Balance знову доступні онлайн — комфорт понад усе

Раді повідомити, що головний магазин американського лейблу в Україні офіційно працює, знову приймає замовлення та доставляє їх до регіонів. Якщо вам необхідний жіночий чи чоловічий одяг, екіпірування або інші речі, то сміливо оформлюйте покупку. Компанія подбаєпро безпечну доставку. Каталог пропонує значний вибір виробів на різний смак та переваги. Зараз для кожного з нас важлива повна зручність у всіх його запропонованих аспектах. Вільні рухи спрощують нам життя та сприяють збільшенню активності. Американський бренд не тільки знає все про комфортний одяг, але й займає лідируючі позиції щодо його виробництва. Моделі з капюшоном стали символом стилю стритстайл. Худі New Balance — чудовий вибір для модних особистостей. Обговоримо все докладно!

Худі New Balance знову доступні онлайн — комфорт понад усе

Історія світової компанії починалася так…

Спортивний лейбл засновано 1906 року. До нашого часу він став найбільшим та затребуваним виробником спортивного сегменту. Кросівки, трикотажні костюми, кофти, куртки та аксесуари створюють максимально класичний та вдалий образ. Маленьке підприємство стало потужним механізмом, здатним рухатися вперед і розвиватися швидко та стрімко.

Модельний ряд

Достаток колірних відтінків та різних силуетів є об’ємним лукбуком. В інтернет-магазині можна кожному знайти своє ідеальне придбання. Перевага регланів у тому, що їх можна носити з величезною кількістю речей та ще й у будь-яку погоду. Наприклад, із широкими брюками чи джинсами. Із джоггерами або з лосинами. Варіантів достатньо, потрібна лише фантазія та бажання виглядати стильно. До речі, варто сказати і про деталі, які виступають як декор для товарів. Логотип та назва торгової марки розташовані посередині передньої частини або ліворуч угорі. Також є позиції зі блискавкою, яку можна легко розстебнути. Експерти вважають, що саме вони вважаються мастхевом повсякденного гардеробу.

Але хто створив корпорацію?

На початку двадцятого століття значна частина населення емігрувала до Сполучених Штатів Америки, щоб почати життя з чистого аркуша. Серед таких людей був амбітний англієць Вільям Райлі. Спочатку він відкрив підприємство з випуску та продажу взуттєвих устілок. Незабаром бізнесмен вирішується на нове відкриття: супінатори, щоб нога мала три опорні точки. Ця ідея прийшла до засновника в дуже кумедний момент, а саме під час спостереження за куркою. Цікава історія з життя стала початком чудової ери та зародження впливової імперії.

Наталия Ніколайчук
zmorshki.in.ua