Ім'я Аврелій: значення та походження

Почнемо ми статтю із застереження: Аврелій – не православне ім'я. Його можна зустріти у католицьких святцях. Тому хрестити хлопчика Аврелія в православній церкві можна лише з іншим ім'ям.

Що таїть у собі ім'я Аврелій? Що чекає на чоловіка, нареченого так? Давайте поговоримо про це докладніше.

Значення та походження

Звідки прийшло до нас ім'я Аврелій? Точніше, не до нас, а у світ? З Риму, звідки ще. Значення імені Аврелій і його походження пов'язані з римським родовим ім'ям Aurelius. Тобто золотий. Отже, ім'я Аврелій перекладається як “золотий”.

Зменшувальні форми

Ми зрозуміли, що означає ім'я Аврелій. Тепер поговоримо, як звертатися до його носія скорочено? Авр, Лавр, Лаврик, Рел, Релій, Авіл, Арвій. Ласкаво можна називати власника імені Авреліюшка.

Дитинство

Який він – маленький Лавр? Дитина собі на думці. Має незвичайну фантазію і золоті руки. Це помітно вже у дитинстві. Авреліюшка може усамітнитися, закритися від усіх, злякати батьків своєю поведінкою. А потім з гордістю продемонструвати їм щось незвичне. Наприклад, вирізане з дерева, зібране чи намальоване. Хлопчик талановитий, і цей талант виділяє його серед решти дітей.

Навчається Аврелій не дуже охоче. Йому більше до вподоби щось робити чи малювати. Доводиться змушувати синочка робити уроки, тиснути на нього. Найлегше хлопцю даються точні науки. А ось із російською мовою та гуманітарними науками у Лаврика проблеми.

Ім'я Аврелій: значення та походження

Хлопчик кілька лінивих, намагається уникнути від домашніх обов'язків. Авторитетом йому служить батько. Маму любить, але страх перед нею не відчуває. Як кажуть, може сісти на голову та звісити ніжки. Зростає найчастіше в гордій самоті. Він улюблений син та онук. Його балують, дозволяючи практично всі. Аврелій це розуміє та вчиться маніпулювати рідними.

Однокласники не дуже люблять хлопчика із незвичайним цим ім'ям. Ім'я Аврелій носить горда людина, якій не потрібні друзі. З дитинства він – одинак. Навколо нього збираються ті діти, які здатні захопитися розумом і золотими руками хлопчика. Той поділиться з ними своїми навичками.

Юність

На ім'я Аврелій зберігається таємниця. І ця таємниця – талант юнака, який носить його. Юні роки Лавра супроводжуються болісною переоцінкою всього того, що його оточує. Молодій людині здається, що все не так. Все, за що він береться, виходить просто огидним. Огидною здається йому і власна зовнішність. Аврелій перетворюється на високого юнака з пронизливим поглядом. Сам він бачить, як худого, нескладного, прищавого підлітка. Загалом, складний період разом із юнацькими комплексами просто очевидні.

У цей час змінюються відносини з однокласниками. Якщо раніше до Лавру тяглися лише ті, хто захоплювався його талантом, то тепер з ним прагнуть дружити, бачачи тонкий розум юнака. У дитинстві він не дружив із гуманітарними науками, тепер оцінки та знання виправляються. Вчителі хвалять юнака, однокласники набиваються до нього у друзі. А він продовжує своє дитяче хобі, працює руками та створює гарні речі.

Відносини з дівчатами складаються не дуже добре. Аврелій не помічає їх до певного часу.

Ім'я Аврелій: значення та походження

Дорослі роки

Ось і виріс Лавр. Куди подівся той замкнутий хлопчик? Тепер чоловік, ім'я якого Аврелій, дивиться на світ більш відкрито. Він отримав хорошу професію, став впевненішим у собі, працює і гідно отримує. Що ще потрібно?

Дорослий Аврелій зовсім не такий, яким був у дитинстві та юності. Має багато знайомих, з якими він спілкується. Дехто вважає Лавра своїм другом, але проблема в тому, що він їх таким не вважає. Швидше джерелом для реалізації власних дій. Друзі у Лавра немає, тільки парочка приятелів.

Ім'я Аврелій: значення та походження

Найкращим чином почувається тільки в рідній родині. Прив'язаний до батька, ніжно ставиться до матері. Аврелій найчастіше мешкає з батьками дуже довго. Навіть одружившись, продовжує спільне проживання.

Походження імені Аврелій та сумісність його з жіночими іменами такі, що не кожна супутниця йому підійде. Лавр – дуже вибагливий чоловік. Його дружині доведеться нелегко: вона має бути мудрою, щоб шлюб був добрим.

Кар'єра

Ім'я Аврелій обіцяє успіх. Чоловік, який його носить, може стати талановитим модельєром, дизайнером, ландшафтним дизайнером. У нього золоті руки і невичерпна працьовитість.

Лавр – добрий керівник. Він не деспотичний, поважає своїх підлеглих. Останні, своєю чергою, сміливо звертаються щодо нього з різними питаннями. Причому необов'язково робітниками. Аврелій не відмовить у допомозі і з особистих питань. Тільки не слід цим зловживати, Лавр швидко припинить зухвальця.

Ім'я Аврелій: значення та походження

Вміє заробляти гроші. І це в нього непогано виходить. До 35 років здатний досягти багато чого. А тепер настав час і про весілля задуматися.

Ім'я Аврелій: значення та походження

Значення імені Аврелій для спільного життя

Довго не одружується. Хоча увагою шанувальниць не обділено. Заводить зв'язки, що ні до чого не зобов'язують, але це швидко набридає чоловікові. Зрештою, захопившись роботою, він розуміє, що ровесники давно вже одружені. Починає підшукувати собі пару. Звертає увагу дівчат з рідкісними іменами: Діана, Аврора, Юнона, Магдалина. Йому варто уникати їх, бо щастя не буде. Хорошою дружиною для Лавра стане Тетяна, Ольга, Марина, Юлія, Катерина, Ірина. Дівчата з найпростішими іменами. Мудрі, розважливі, добрі господині та невістки.

Ім'я Аврелій: значення та походження

У шлюбі народжується кілька дітей. Аврелій – суворий тато, що не дозволяє синам і дочкам сідає на свою шию. Разом з цим завжди підтримає нащадків. Бабуся та дідусь – батьки Лавра – у онуках душі не чують. Так само як і в невістці.

Здоров'я

Ім'я Аврелій несе у собі фортецю. Чоловік, названий так, не нехтує спортом. Він ретельно стежить за собою, уникає шкідливих звичок.

Варто звертати увагу на нервову систему. Часті стреси та перевантаження можуть зіграти з Лавром поганий жарт.

Плюси імені

Чим хороший чоловік на ім'я Аврелій? Він дбайливий син, добрий батько та чоловік. Добрий та мудрий керівник, у нього золоті руки та ясний розум. Гарний собою, вміє привернути до себе людину.

Недоліки Лавра

Ім'я Аврелій гарне. Але його носій не позбавлений негативних рис. Він маніпулятор, людей використовує у своїх цілях. Дуже розважливий, певною мірою надто жорсткий. Трудоголік, отже, часу займатися сім'єю в нього особливо немає. Хоча забезпечує її понад норму.

Резюмуємо

Ми поговорили про ім'я Аврелій. Виділимо основні аспекти статті:

  • Розумна і працьовита людина.
  • Власник міцного здоров'я.
  • Позбавлений шкідливих звичок.
  • Маніпулятор, що шукає у людях джерело для вигоди.
  • Жорсткий у чомусь.
  • Зразковий сім'янин.

Висновок

Тепер читач знає, що означає ім'я Аврелій, яка доля чоловіка, названого так. Ім'я гарне, але його володар – вельми специфічна людина. За всієї своєї зовнішньої справедливості може бути хитрим.

Варто зазначити, що це ім'я рідкісне. І власник його буде єдиним, названим так гарно у всьому своєму оточенні.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua