Ім'я Гульміра: значення імені, характер, доля

Ім'я кожної людини – це не просто слово. Ще з найдавніших часів вони несуть у собі таємницю. І вважається, що можуть впливати не лише на характер людини, а й її долю загалом. Вивченням імен займалися і продовжують займатися астрологи, нумерологи та психологи. Кожне існуюче нині з них має своє коріння. І сьогодні мова піде про гарне східне ім'я.

Гульміра: значення імені та походження

Воно має тюркське коріння, і значення його так само чудово, як і звучання, – це квітка, жінка-квітка. Взагалі ж, “гуль” у перекладі з тюркської має значення як “квітка”, так і “краса” загалом. Основа “гуль” дала життя багатьом східним іменам, наприклад, Гульнара, Гульфем, Гульшат, Айгуль та багатьом іншим. Навіть відоме за фільмом “Біле сонце пустелі” ім'я Гульчатай має той самий корінь і те саме значення.

Можна сказати, що значення імені Гульміра – “гарна квітка”. Воно поширене у мусульманському суспільстві, досить часто ним називають маленьких татарок та дівчаток із країн Середньої Азії.

Ім'я Гульміра: значення імені, характер, доля

Характер носительки імені Гульміра

Як і будь-яке інше ім'я, воно наділяє свою володарку певними якостями характеру як позитивними, так і не дуже. Дівчинка, дівчина, жінка, названа Гульмірою, подібна до квітки: вона ніжна не тільки зовні, а й усередині. Досить вразлива, може сприймати близько до серця все, що відбувається навколо неї. Також дівчина непостійна у настрої: вона швидко може змінюватися від сумного до веселого.

Особистість визначається ім'ям

Як говорилося раніше, Гульміра досить сприйнятлива і вразлива. Характер її мінливий, і це характеризує її як особистість. Дівчинка з таким ім'ям думає серцем і повністю покладається на свої почуття. Найчастіше всі прийняті нею рішення – це поклик серця, а не розуму. Гульміра – творча натура, вона великодушна, любить природу та все живе. Завдяки своєму небайдужому серцю готова допомагати всім нужденним. Якщо вона любить, то любить без залишку, якщо дружить – то до останнього. У той же час вона сама потребує почуттів, турботі і постійної підтримки з боку.

Ім'я Гульміра: значення імені, характер, доля

Дівчинка з ім'ям Гульміра дуже спокійна, тож проблем із її вихованням зазвичай не виникає. І це позитивна якість її характеру. До негативних ж можна віднести те, що ця “прекрасна квітка” часом може бути дуже гордою, а іноді й норовливою.

В дитинстві

Ніжна і тендітна Гульміра з раннього дитинства потребує підтримки з боку батьків, без якої їй буде складно повірити в себе та свої сили. Вона досить емоційна, може бути плаксивою (втім, як і діти). Любить активні ігри на вулиці у компанії однолітків. У шкільні роки вона може виявляти малий інтерес до навчання, при цьому любитиме читання та творчі предмети. Батькам маленької Гульміри необхідно спрямовувати свою дитину і не пускати виховання на самоплив, тоді їхня дочка може досягти чималих успіхів у тій чи іншій сфері.

Ім'я Гульміра: значення імені, характер, доля

Ім'я Гульміра: значення імені та доля

Це дуже жіночна та тендітна, повна шарму та зачарування дівчина. Що означає ім'я Гульміра в кар'єрі та коханні? Вона прагне вибирати собі в пару сильного та вольового чоловіка. Такого, який зможе укрити її від усіх бід та негараздів. Натомість усьому цьому Гульміра стає відданою і люблячою дружиною, готовою повністю присвятити себе чоловікові, дітям, домівці. Часто дівчата з цим ім'ям раніше за інших виходять заміж.

Ім'я Гульміра: значення імені, характер, доля

Значення імені Гульміра, якщо говорити про кар'єру та професійну діяльність, часто уособлює творчу натуру. Така дівчинка змалку захоплена музикою, хореографією, образотворчим мистецтвом. Взагалі ж, Гульміра загалом дуже талановита, і батькам варто розвивати це у ній. У школі вона вчиться добре, намагається встигати з усіх предметів, проте навряд чи її зацікавить квантова фізика чи математика. Натомість вона може чудово реалізувати себе як талановита актриса, професійна танцівниця чи співачка.

Енергетика іменоформ

У мусульманстві значення імені Гульміра дещо варіюватиметься від пори року, в яку народилася дівчинка:

  • Якщо Гульміра народилася взимку, то прагнення знань може стати однією з основних життєвих цілей. І без того, що має високий інтелект, зимова володарка такого імені все життя прагнутиме підвищувати його. Така дівчинка дуже наполеглива у справах, уперта, їй легко займатись кількома справами одночасно. Підприємливості у зимової Гульміри не відібрати. Вона ніколи не відмовиться від власного зиску, проте ніколи не піде по головах. Незважаючи на все це, Гульміра залишається ніжною квіткою, яка потребує турботи та дбайливого ставлення. Ще така дівчинка ніколи не тримає довго зла, намагаючись якнайшвидше позбутися гнітючих думок.
  • Весняна Гульміра відрізняється дружелюбністю та любов'ю до життя. Вона промовиста, і вміло користується цим даром. Особливо коли це необхідно для налагодження корисних зв'язків. Гульміра, що народилася навесні, добре знається на людях і психології, тому вона завжди знає, як знайти підхід до конкретної людини. Також вона чудово знає, яка людина їй потрібна для сімейного життя, і вдало виходить заміж. Є у такої представниці і недолік: вона не вміє розпоряджатися власним часом. Така дівчина весь час кудись спізнюється.
  • Якщо Гульміра народжується влітку, то природа наділяє її особливим даром доброти. Який вона може успішно застосувати у професійній діяльності, ставши дитячим лікарем чи педагогом. Вона доброзичлива і цінує вірних їй друзів. Літній Гульмір подобається бути доброю і гостинною домогосподаркою, вона не прагне до головної ролі в сім'ї.
  • Дівчинка з ім'ям Гульміра, яка народилася на світ в один з осінніх місяців, відрізняється від решти особливої гордістю. Така представниця не дуже довіряє людям, довго придивляється до них, не поспішає з вибором друзів та партнерів. Часто осіння Гульміра схильна до перебільшень, її думки та справи непостійні. У дитинстві така дівчинка особливо тяжіє до спортивних ігор та спорту загалом. Ім'я Гульміра: значення імені, характер, доля

Але, як би там не було, варто розуміти, що значення імені Гульміра – гарна квітка. Якою б вольовою чи гордою вдачею не мала така жінка, вона, подібно до будь-якої ніжної квітки, все одно потребує надійної опори і постійної турботи. Тільки маючи під ногами твердий ґрунт, він зможе реалізовувати свої таланти, удосконалювати свої знання та досягати успіху в житті. Спочатку така дівчинка потребує хорошої підтримки батьків, пізніше – надійного чоловічого плеча та вірних друзів.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua