Чому чоловіки заводять коханок – психологія подружньої зради

Чому чоловіки заводять коханок - психологія подружньої зради

Ти вміло створила вдома гармонійну ідилію, нітрохи не сумніваєшся в теплому та ніжному відношенні чоловіка до тебе, діти в порядку, побут налагоджений, з кар'єрою все тип-топ, а всередині глине наполегливий черв'ячок: спинним мозком відчуваєш, що чоловік походжає ліворуч.

Списувати все на полігамність сильної статі – не дуже чесно. Мовляв, куди подінешся, із цією схильністю джентльменів до зміни сексуальних партнерок, тут нічого не вдієш – треба упокорюватися, інші ж терплять.

А чи треба терпіти

Чому чоловіки заводять коханок - психологія подружньої зради

Фото автора RODNAE Productions: Pexels

Ця думка, що існує серед прекрасної статі, насправді хоч і небезпідставна, але дає похибку результату. Повір нам: зустрічаються і в чоловічій зграї «лебеді», патологічно вірні супутниці життя.

Заспокоювати себе: погуляє та перебоїться – непродуктивно. «Погуляти» можна по-різному, зайві ризики та експерименти в цій галузі ти точно повинна виключити. Давай краще припустимо, як таке могло статися: чоловік точно любить тебе, а нову романтику все одно чомусь шукає на боці.

Як дивляться на цю проблему психологи-чоловіки

Перераховувати всіх учених чоловіків з-поміж гуру психології, хто походжав з цієї тематики, ми не будемо, впевнені в тому, що ти повіриш нам на слово, що це завдання, на їхню думку, має, принаймні, 10 рішень з різним смисловим значенням .

Відповіді ти знайдеш, як цілком серйозні та резонні, так і ті, що не можуть не викликати посмішки. Та ось що цікаво – всі ці причини справді мають місце, а дізналися про них лікарі-психотерапевти з вуст самих «винуватців урочистостей зрад».

Мотай на вус (ну чи на локон) і роби висновки. Ось ці 10 причин-причин:

  • Ви прожили разом уже не один рік або тільки перебуваєте в стадії «притирання» характерів», а кохана людина вже встигла «намалювати» собі асоціації та паралелі: дружина – праска, дружина – сковорідка з котлетами, партнерка – швабра в руках.

Побутові проблеми знімають із відносин завісу романтики і починають нагадувати щось звичайне, нашому ж мачо так хочеться завжди полювати, стає терпець ще когось «заарканити». Адже дружина тепер нікуди не дінеться від будинку та гори брудного посуду.

  • Не всі чоловіки відчувають батьківський інстинкт з першої миті появи малюка у домі. Увага новоявленої матусі тепер не належить їм повністю, а він теж «діточка», йому б самому пуд турботи та ласки побачити.

У кожній іронії, на жаль, знайдеться частка зрілої істини. З маленькою дитиною не сходиш на футбол, не пограєш у бадмінтон, не обговориш рибалку. Так що поки він підростає, тато відправляється в райські сентиментальні кущі з сачком, у пошуках яскравого метелика-одноденки.

  • Нестерпні, нехай і улюблені дружини, люблять пхати носа у заробітки та прибутки, контролювати витрати, витрати, вирішувати, що можна і потрібно купити, а що зачекає і мають на це повне моральне право законної супутниці життя.

Коханка може покапризувати, щось попросити, порадіти милому презенту, але накладати «лапу» на всі доходи точно не посміє, подарунками захопитися, критику собі дозволить навряд чи, так що чоловік завжди почувається «на коні», щедрим спонсором, грошовим Богом .

Чому чоловіки заводять коханок - психологія подружньої зради

Навіщо чоловікові коханка? ТОП-5 основних причин появи коханки у чоловіка!

  • Вже за деякий час після весілля законна дружина втрачає інтерес до романтики. Охорона домашнього вогнища, щоденні клопоти, турбота про дітей і старших родичів хоч-не-хоч змушують її втомлюватися, якщо не помічників.

Реготуха-веселушка, безтурботна панночка на боці щогодини біля плити не трудиться, рідкісні вечері «при свічках» для милого ще поки що готує з ентузіазмом, на побут не скаржиться, ванну з ароматною піною набирає старанно, ну хто ж не розслабиться в такій привабливій.

  • Ти майже напевно не схвалюєш посиденьки чоловіка біля комп'ютера, «полежалки» безцільно на дивані з планшетом або книгою, змушуєш його розвиватися на краще на благо його ж власної кар'єри та самовдосконалення.

Солодка подружка – героїня інтрижки «в космос» свого коханця не відправляє, лежить на дивані з ним разом із величезним задоволенням, не лізе в його корпоративні чвари, не спрямовує його на курси, семінари, у гуртки та на майстер-класи, він для неї і такий пригодиться.

  • Мудра половинка контролює всі процеси навколо нареченого за принципом: як би чого не сталося, завжди тримає руку на пульсі, а погляд на поведінці співтовариша по сімейному осередку.

У будинку «леді-чарівниці» для чоловіка настає абсолютна «свобода папугам». Хоче пиво п'є, хоче шампанським бавиться, хоче наглажену сорочку грайливо на підлогу кидає у чаді пристрасті, хоче краватку з шиї зриває, як предмет набридлий.

  • Законна дружина мимоволі залучає главу сім'ї до низки загальних проблем та сімейних завдань. Доручає заняття з нащадками, велить допомогти старшому поколінню, робить акценти на своїх сподіваннях і задумах.

На спекотному місці «постельних» битв із чарівною лялечкою все це відходить на другий план. Вислуховувати тиради: ти чомусь досі не зробив те і не закінчив це – не доводиться. Суцільні навколо розваги та щирі радості. Не життя – вічне свято.

  • Багато дружин з часом починають все частіше вдаватися до тактики “сварливої ворони” або “бензопили “Дружба”. Ні дня без моралі, ні години без настанов.

Дівчата-красуні, які часто беруть на себе роль любовних утішниць, таких злісних тактик ніколи не дотримуються. Кожна зустріч для них – шматочок краденого щастя: нехай кілька годин, та цілком мій. Там дивишся, назовсім його у свій будинок перетягнути вдасться.

  • Після заходу любовних пристрастей на подружньому ложі, інтим перетворюється на справжнісінький подружній обов'язок, що видається чоловікові в суворому часовому режимі, а не тоді, коли у нього виникає гостре бажання близькості.

Коханки майже ніколи не лягають у ліжко з таким виглядом, начебто вирушають під ніж гільйотини на страту. Не лінуються на ласки у відповідь, не укладаються спати в бігуді, кашлюках, довгих вовняних носках і піжамі, що швидше нагадує захисний скафандр космонавта.

  • Законні подружки перетворюють всі візити на театр, на корпоративну вечірку в компанії чоловіка, на виставку, на ресторан на арену бойових дій, до яких треба готуватися тижнями і потім, що-небудь, та напортачити.

Панночки з боку легкі на підйом, бездоганно виглядають, доглянуті, милі, добродушні. Саме з такою супутницею кавалеру хочеться здатися у суспільстві: буде на висоті, сподобається всім без винятку, підкорить потрібні серця для справи без зусиль.

Що ж у результаті

Ось такі прописні істини ми тут тобі напроповідували і що в результаті? Знову і знову ти, я, ми жінки знову наступаємо на ті ж граблі та провокуємо чоловіків, знайти нам тимчасову, славну таку безпроблемну заміну.

Любити своїх дружин чоловіки часто зовсім не перестають, але додому йдуть як на другу важливу роботу, вирішити проблеми, поринути в клопіт, допомогти рідні. Звільнившись від усіх завдань, поспішають віддатися релаксу в обіймах іншої чарівниці, яка не вимагає настільки багато чого натомість.

Так що виключити адюльтер, тобто подружню невірність, на 100% з твого життя зможе тільки той випадок, коли ти не будеш робити занадто суворих помилок у відносинах, та й то повної гарантії філігранна поведінка, на жаль, не дає. Селяві або таке життя – сказали б із цього приводу розсудливі французи.

А ми наостанок порадимо тобі не думати про цю проблему, якщо в тебе немає однозначних доказів зради коханої людини. Не псувати вам обом життя безпідставними підозрами. Не рубати з плеча, якщо вже сталося.

Вирішуй проблеми в міру їх надходження, умій відрізняти ті, які неможливо виправити без глибоких втрат, борись за серце обранця, якщо він того вартий.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua