Як зробити чоловіка щасливим у стосунках – ТОП-10 несподіваних методів

Як зробити чоловіка щасливим у стосунках – ТОП-10 несподіваних методів

Коли ти свідомо вступаєш у стосунки з протилежною статтю, потрібно чітко розуміти, що тут не може бути гра лише в одні ворота. Здоровий егоїзм – це добре, і від нього не варто відмовлятися в ім'я жертви.

Чоловіче щастя

Як зробити чоловіка щасливим у стосунках – ТОП-10 несподіваних методів

Фото автора Pavel Danilyuk: Pexels

Коли твій чоловік нещасливий, довго такі стосунки не будуть протягнуті. Рано чи пізно він тихо збере речі та піде. І це у кращому випадку. У найгіршому розлуці передуватимуть сварки, що переходять у масштабні скандали. Мало кому сподобається таке «любов».

Щоб вчасно схаменутися і скоригувати помилки в поточних відносинах, необхідно помічати передумови, що партнеру чогось не вистачає для повного щастя.

І вже потім намагатись виправити ситуацію, поки вона не стала незворотною.

Як зрозуміти, що чоловік нещасливий з тобою

Це тільки здається, що чоловіки ніяк не демонструють свої почуття. Так, вони набагато менш емоційні, ніж дівчата. Більшість чоловіків виховані не показувати, що їх щось не влаштовує.

У результаті негатив поступово накопичується, а потім виливається на навіть нічого не підозрюючу партнерку. Щоб одного не надто прекрасного дня стосунки не впали, звертай увагу на ці тривожні дзвіночки:

 • Регулярні спонтанні покупки до будинку.

З погляду психології, так деякі чоловіки намагаються заповнити нестачу тепла та затишку. Вони на рівні підсвідомості розуміють, що їм чогось не вистачає, але через свою закритість та низьку емоційність усе переводять у матеріальний бік.

Якщо ти почала помічати, що хлопець постійно щось купує додому без гострої потреби, та ще й не обговорює це заздалегідь, варто вивести його на відверту розмову. Цілком імовірно, що він просто нещасливий у стосунках.

 • Відсутність спілкування до душі.

У парі обов'язково мають бути конструктивні діалоги. Спілкуватися словами через рот – це ознака дорослих та зрілих особистостей, які вміють шукати компроміси. А ще партнери мають бути просто добрими друзями. Інакше такі стосунки приречені на крах.

Коли за вечерею ви сидите, уткнувшись кожен у свій гаджет або телевізор, не промовивши жодного слова, варто задуматися, а чи все добре. Адже щасливий чоловік любить говорити про все на світі. І точно за ним не заіржавіє розповісти про те, що було сьогодні на роботі.

 • Відсутність спільного дозвілля.

Навіть якщо ви свято шануєте принципи права на окремий відпочинок, ніколи не варто забувати і про щось спільне. Це може бути спільний перегляд фільмів вечорами, змагання в комп'ютерних іграх або ж шахи, поїздки за місто.

Коли в парі немає спільного дозвілля, можна говорити про наявність проблем у відносинах. Адже це сильно віддаляє вас один від одного. І причиною може бути небажання партнера щось робити разом. Отже, він нещасливий. І із цим треба щось вирішувати.

 • Часті причіпки до кожної дрібниці.

Як зробити чоловіка щасливим у стосунках – ТОП-10 несподіваних методів

Як зробити чоловіка щасливим і чи це потрібно?

В особистісній психології це може означати бажання привернути до себе увагу. Швидше за все, він відчуває гостру нестачу залучення своєї партнерки в життя. Так що подібна поява часто символізує не банальні капризи та шкідливий характер, а наявність проблем.

 • Чоловік не будує спільних планів.

Коли ви разом розмірковуєте над тим, як проведете майбутню відпустку або поїдете до друзів на дачу, це абсолютно нормально. Але небажання чоловіка будувати спільні плани навіть у найближчі вихідні говорить про його незадоволеність особистим життям.

 • Він часто воліє проводити час із друзями та колегами.

Коли чоловік чи хлопець регулярно затримується на роботі, це часто означає зовсім новий роман. Напевно, партнер просто не почувається щасливим у відносинах і тому всіляко намагається відтягнути момент повернення додому.

Подібні дзвіночки потрібно якнайшвидше виявляти. Інакше є ризик взагалі перестати бачити свого хлопця вечорами. А це нічого хорошого вже не приведе. Адже небажання йти додому здатне легко спрямувати до іншої жінки.

Як зробити чоловіка щасливим

Ніхто не говорить про те, що треба забувати про власні потреби і повністю розчинятися в іншій людині. Однак у парі обидва партнери повинні почуватися однаково комфортно.

Якщо ти розумієш, що чоловікові явно чогось не вистачає у стосунках, скористайся такими нескладними рекомендаціями:

 • Не намагайся його переробити.

Кожна людина має низку недоліків. З одними можна миритися, а деякі реально скоригувати при взаємному бажанні. Але намагатися перетворити чоловіка на когось іншого – згубна справа. Він або почне активно чинити опір, або стане нещасним.

 • Хвали хлопця, якщо є причина.

Чоловікам цього часто не вистачає. Коли партнер не відчуває, що робить щось корисне, він перестає відчувати себе чоловіком. А яке тут може бути щастя. Крім того, відсутність похвали з боку дівчини позбавляє будь-якої мотивації на майбутнє.

 • Відмовся від постійної і особливо неконструктивної критики на адресу свого партнера.

Чоловіки дуже чутливі до негативу. Вони можуть це не демонструвати, але образу точно приховують, особливо коли причини для критики як такої і немає. Тому обов'язково доступно аргументуй свої претензії і намагайся пред'являти їх якомога м'якше.

 • Демонструй позитивні емоції.

Мало хто з хлопців любить спостерігати кисле обличчя своєї жінки. Грати вічно радісну ляльку теж не варто. Щирість ніхто не скасовував. Проте партнери таки мають підтримувати один одного, а не топити.

Покажи йому, що ти рада бачити його після роботи. Повір, це зробить його день трохи приємнішим і світлішим.

 • Не примушуй його до регулярних з'ясувань відносин.

Це для дівчини подібне дозвілля є чимось само собою зрозумілим. А ось чоловіки бачать у кожному «розборі польотів» одну муку. Якщо ти збираєшся на постійній основі з'ясовувати, що між вами відбувається, будь готова до нещасного виразу обличчя хлопця.

 • Заміни звинувачення пропозиціями.

Перш ніж дорікнути чоловікові, подумай, а чи можна взагалі якось виправити ситуацію. Запропонувати свій варіант розвитку подій набагато плідніше, ніж протягом кількох годин звинувачувати партнера.

 • Відмовся від натяків та недомовленості.

Чоловіки не вміють вгадувати жіночі думки. Та вони й не намагаються, власне кажучи. Якщо ти хочеш, щоб партнер реально був щасливий, озвучуй свої побажання і не дорікай за те, що він не вгадав сам. Стався до чоловіка в цьому плані більш поблажливо.

 • Дай трохи більше свободи.

Жоден хлопець не готовий сидіти на прив'язі, навіть якщо мають на увазі переносний сенс. Коли ти вступаєш у стосунки, приготуйся до того, що партнеру знадобиться небагато особистого часу.

Щоб чоловік був щасливий, відпускай його відпочити з товаришами. Заодно і сама встигнеш скучити. Інакше є ризик швидко набриднути один одному. А так, і хлопець радий, що його ніхто не обмежує, і ти будеш спокійною, що він попереджає, а не йде кудись по-тихому.

 • Будь послідовним.

Кожна дія повинна мати певний результат. Це як із маленькими дітьми. Коли ти обіцяєш щось зробити, це потрібно неодмінно виконати. Інакше є ризик втратити довіру. Та радості у чоловіка від подібного «облому» буде мало.

 • Не відмовляй близько під виглядом покарання.

Це надзвичайно важливий пункт. Секс для чоловіка – це безпосередній вияв кохання. Він не повинен траплятися з-під палиці. Не перетворюй його на метод маніпуляції чи подружній обов'язок. Близькість має бути неодмінно бажаною та необхідною для обох.

Щоб у стосунках панувала гармонія, щастя має торкатися кожного партнера. Не забувай брати до уваги почуття свого чоловіка, поменше дорікай його на рівному місці і неодмінно будь чесна в ліжку. Він це обов'язково оцінить.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua