Що робити, якщо чоловік перестав писати та дзвонити?

Що робити, якщо чоловік перестав писати та дзвонити?

Ти познайомилася з чоловіком, у вас все було добре: ви гуляли, багато спілкувалися. Але ось у якийсь момент він припинив спілкування, не пише і не дзвонить. Чим може бути викликана така його поведінка? Що робити в ситуації, що склалася? Відповідь на ці запитання ти дізнаєшся у нашій статті.

 • Якщо у вас відбулася перша інтимна близькість, і чоловік після неї зник, його мета досягнута, далі цього моменту його плани не йшли.

Можливо, він має інші стосунки, або під час близькості він зрозумів, що не варто продовжувати спілкування далі. А може бути й інший бік медалі: чоловік засумнівався у собі, як у майстерному партнері, щось, на його думку, пішло не так, як він планував.

 • Можливо, він маніпулює тобою, використовує техніку емоційних гойдалок.

То він уважний, добрий, то різко відбувається зміна настрою. Якщо ти психологічно непідкована, то ти емоційно стаєш залежною від нього.

 • Можливо, чоловік справді зайнятий.

Він не може приділяти тобі стільки уваги, скільки хотів би. І тут від нього виходить прагнення бачитися з тобою. Але в нього навалилися справи щодо роботи чи навчання. У чоловіків раціональне мислення. Вони перше місце ставлять робочі моменти.

 • У чоловіка є інші стосунки, можливо він навіть одружений.
 • Можливо, чоловік вирішив розлучитися, але в нього не вистачило рішучості сказати це віч-на-віч, тому він і зник просто так, без пояснень.
 • Можливо, ваше спілкування триває кілька тижнів, він не хоче активного розвитку подій.

Йому потрібен час, щоб звикнути до тебе, побачити тебе як кандидата на ближчі стосунки.

 • Можливо, у вашій останній зустрічі сталося щось, що спричинило такий розвиток подій.

Можливо, ти ненароком образила чоловіка, або таким чином він виявляє свою ревнощі. Проаналізуй останні ваші спілкування.

Що робити, якщо чоловік перестав писати та дзвонити?

Чому чоловік зникає без пояснень?

 • Молоді люди не менше за нас страждають від невпевненості. Можливо, ти на нього справила приголомшливе враження, і він не знає, як підступитися до тебе, як продовжити спілкування.

Він соромиться говорити. У нього склалася думка, що така дівчина як ти обов'язково має багато шанувальників.

Що робити, якщо чоловік перестав писати та дзвонити

Продовжувати спілкування з таким чоловіком, який перестав спілкуватися з тобою, писати чи дзвонити, чи ні, вирішувати лише тобі. Звичайно, можна сказати, що якщо ти потрібна чоловікові, то він подолає всі перешкоди, що заважають спілкуванню з тобою. І тут є частка істини. Але тут йдеться про нікому ідеал, який не завжди має місце в реальному житті.

Якщо для тебе цей чоловік дорогий, і ти вирішила проявити активність і спробувати повернути стосунки, то спробуй діяти так:

 • Якщо у вас була близькість, і чоловік після цього зник, ти можеш написати йому повідомлення: Мені сподобалося, було круто. Як справи?”.

Вияви ініціативу, але не домагайся подальших стосунків. Ти просто показуєш свою готовність до продовження спілкування. Дзвонити не потрібно. Якщо він не відповідає тобі, то далі не варто виявляти активність.

Якщо ж він дає тобі рядові відповіді: «Мені теж сподобалося, я їду на роботу», то ти можеш дозволити собі вийти на зв'язок ще раз через день-два. Не став питання типу: «І це після всього, що було?», «І хто я тепер для тебе?», «Ти тільки цього хотів, так?».

Вони лише відштовхнуть чоловіка. Не треба добиватися його. Не роби негативних руйнівних висновків про себе, які знизять твою самооцінку.

 • Дай чоловікові спокій, зрозумій, що у вас є особисті межі, ні він, ні ти один одному нічого не винні.

Якщо ти вважаєш, що він тобі винен, то проаналізуй, чи була у вас така домовленість.

 • Якщо ваші зустрічі були швидкоплинними, чоловік після кількох зустрічей зник, то не потрібно будувати надії, жити очікуваннями дзвінка, листа.

Ти багато вкладаєш у неіснуючу картинку. Після цього станеться велике розчарування. Живи за фактом, не будуй для себе стосунків на кілька зустрічей уперед. Якщо чоловік зник, але він тобі цікавий, то напиши йому, дзвонити не потрібно.

Запитай, як у нього справи, побажай гарного дня, відправь картинку. Нагадай про себе. Але не вкладай велику кількість своєї енергії.

 • Якщо чоловік не писав тривалий час, а потім з'явився, вийшов на зв'язок, твої дії мають відповідати твоїм бажанням.

Дай відповідь собі на запитання: «Хотіла б я з ним продовжувати спілкування, чи приємний він мені?». Якщо твоя відповідь: «Так», то продовжуй комунікацію. Скажи, якщо у вас особисте спілкування або телефоном, або напиши, якщо по месенджеру, що рада його чути, бачити.

Якщо ти з ним не хочеш спілкуватися, то подякуй йому за повідомлення і скажи, що в тебе інші пріоритети. Але в жодному разі не пиши і не кажи йому: «Де ти пропадав?», «Чого згадав, так?». Ти виглядатимеш у ролі мами, яка вичитує свого блудного сина. Це неефективно.

 • Якщо чоловік зник на деякий час, а потім з'явився, при цьому він одружений, то навіщо тобі такі стосунки? Навіщо тобі на нього гаяти час?
 • Вияви ігнорування.

Вдай, що тобі все одно, ти не чекаєш від нього ніякого повідомлення, дзвінка. Тримай себе в руках, будь спокійна. Займися собою, гуляй, розважайся, розвивайся, займися спортом, танцями, читанням книг, у тому числі з психології.

Не виходь першою на зв'язок, якщо минуло менше тижня. Якщо минуло більше тижня, то напиши йому швидкоплинне, нічого не означає повідомлення, запитай, як справи. Якщо в нього є до тебе хоч хоч трохи інтерес, то він вийде до тебе на зв'язок. Якщо ж він на зв'язок не вийшов, то не твоя людина.

 • Не дозволяй маніпулювати собою.

Якщо ти крутишся навколо чоловіка, а він включає емоційну гойдалку, тижнями не виходить на зв'язок, пропадає, то подумай, а чи потрібні тобі такі стосунки. Адже стосунки будуються двома людьми. Поодинці тут не впоратися.

 • Перестань думати, що ти чогось недостойна, що твоє щастя залежить від чоловіків.

Займися своєю самооцінкою, впевненістю, полюби себе, самоутворюйся. Знайди собі цікаве захоплення. Коли ти станеш самовпевненою і самодостатньою жінкою, чиє щастя залежить від чоловіка, то перед тобою не постає питання, як звернути на себе увагу, якщо чоловік зник.

Якщо чоловік перестав спілкуватися, дзвонити і писати, то дізнайся про причину такої його поведінки. Після того, як він з'явився, послухай його доводи і зроби для себе висновки, чи ти хочеш з ним спілкуватися, чи ні. Після чого дій відповідно до свого бажання.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua