Закохалася у двох хлопців – як вибрати із двох чоловіків?

Закохалася у двох хлопців – як вибрати із двох чоловіків?

Великою проблемою для жінок є не лише самотність, а й наявність двох партнерів одночасно. Тоді ти задаєшся логічним питанням, чи можна любити одночасно двох чоловіків. Однозначно відповісти це питання не можна. Потрібно провести роботу, щоб розібратися зі своїми почуттями.

 • Обидва молодики до тебе добре ставляться, тобі жалюгідного образити когось із них.
 • Між партнерами велика різниця у віці.
 • Чоловіки мають статус у суспільстві.
 • Обидва обранці разом один з одним утворюють твій образ ідеального чоловіка.
 • Один партнер пропонує вийти за нього заміж та народити дітей. Інший же ставить собі за мету досягти успіху в кар'єрі. Причому тобі хочеться одружитися з другим, для якого важлива кар'єра.
 • У тебе складається відчуття, що ти ставишся до чоловіків однаково.

Причому цей список може бути нескінченним. Але ясно одне, що тобі складно зробити вибір на користь будь-кого з чоловіків, тобі не хочеться виходити з комфорту, який створили для тебе ці дві людини.

Але не слід свій егоїзм прикривати любов'ю. Тобі комфортно з двома залицяльниками одночасно. Ти приймаєш від них турботу, увагу. І до твоїх планів не входить позбавлення себе такого задоволення.

Тобі непросто зробити вибір між справжнім та минулим життям. Ти зустрічаєшся з іншим залицяльником, коли ж зустрічаєш першого, то в тебе знову розгоряються почуття. І ти вже входиш у ступор, не розуміючи для себе, кого ж ти любиш насправді.

Як вибрати із двох чоловіків

Хочеться відразу сказати, немає простого виходу із ситуації.

 • Тобі не обов'язково обирати прямо зараз.

Ти можеш продовжувати спілкуватися з обома: говори, ходи на побачення, але не допускай з жодним з них ближчих стосунків. Якщо ти справді в когось закохаєшся, то перестанеш помічати інших чоловіків. Якщо цього не сталося, все недостатньо серйозно. Просто спостерігай та дивися. Ти зробиш вибір, тільки не прямо зараз.

 • Якщо ти не можеш зробити вибір на користь одного з хлопців, можливо, що тобі по-справжньому не подобається жоден із них.

Закохалася у двох хлопців – як вибрати із двох чоловіків?

Що робити, якщо подобаються два хлопці одночасно?

Тому, можливо і не потрібно робити вибір на користь будь-кого. Залиш усе як є.

 • Проаналізуй їх. Візьми листочок, ручку. Склади перелік переваг та недоліків кожного з них.

Так буде простіше і ти зробиш вибір на користь одного з чоловіків. Не обов'язково робити довгий список із 30–40 пунктів. Буде достатньо 5-6 моментів.

 • Жодних зобов'язань. Віддай перевагу тому чоловікові, який тобі подобається більше.

Адже можна вибрати одного з них, з іншим просто дружньо підтримувати стосунки, переписуватися час від часу. Нічого в цьому не буде поганого. Найголовніше нікому нічого не обіцяй. Щоб потім не було сліз, звинувачень у зраді.

 • Якщо з одним хлопцем у тебе стосунки на відстані, а ти в цей час зустрілася з іншим, то зрозумій, що в цьому немає нічого надприродного. Відносини з відривом рідко складаються. Над ними треба працювати. Чи не ускладнюй собі життя.

Зустрічайся з тим хлопцем, який поряд із тобою. Ваш союз не може розвинутись, якщо між вами велика відстань. Тільки не варто обманювати того молодика, з яким ти переписуєшся. Повідом його, розкажи про свого нового залицяльника.

 • Існує така думка, що якщо тобі подобаються обидва хлопці одночасно, і ти ніяк не можеш зробити вибір на користь одного з них, то вибирай другого.

Якби ти по-справжньому закохалася в першого, то другий точно не з'явився б.

Прислухайся до свого серця: хто тобі спадає на думку під час дзвінка, з ким із чоловіків ти відчуваєш сама собою, а з ким тобі доводиться тримати себе в руках, стежити за своєю поведінкою, при прощанні когось із хлопців згадуєш частіше.

Як провести аналіз, який із хлопців тобі підходить

Якщо ти не можеш зробити вибір на користь одного з хлопців, то проведи аналіз їх якостей, під час якого роби акцент на пріоритетних для тебе рисах. Припустимо, для тебе важлива охайність, але при цьому не має значення він допомагатиме тобі в прибиранні чи ні.

При аналізуванні врахуй такі якості:

 • Гумор. До плюсів можна віднести той момент, що людина може підняти тобі поганий настрій. Він витягне тебе з депресивного стану. З веселою людиною легше йти життям.
 • Ставлення хлопця до людей. Подивися, як він ставиться не до тебе, а до інших людей, особливо до нужденних. Якщо він допомагає їм, то й свою жінку також не кине у біді.
 • Наявність у житті мети. Зверни увагу на той момент, чи має хлопець плани на життя. Як дивиться на сім'ю, дітей. Чи марить своє життя в барах. При цьому, звісно, слід його мети порівнювати зі своїми. Якщо тобі до вподоби вільний час ходити в клуби, а молода людина є потенційним сім'янином, то вибрати його як партнера буде помилково. Нічого хорошого із цього не вийде.
 • Фінансовий бік. Причому тут немає значення, що у хлопця має бути книжка з кругленькою сумою в швейцарському банку. Постав акцент на його цілеспрямованості. Зверни увагу наскільки він заповзятливий, кмітливий.
 • Подивися, як хлопець ставиться до матері. До того ж не обов'язково для цього йти до них у гості. Зверни увагу на його стиль розмови з мамою, як він відгукується про неї, чи важлива для неї її думка. Якщо він до матері ставиться з належною повагою, турботою, то ти можеш подібного відношення чекати і до себе.

Проведи аналіз та інших якостей, які важливі для тебе. Це може бути і впевненість у собі, і ведення здорового способу життя.

При проведенні аналізу зверни увагу не тільки на позитивні сторони чоловіків. Подивися і наявність їх негативних аспектів.

 • Дратівливість. Зрозумій, що ця якість збільшуватиметься з року в рік.
 • Ревнощі. Це тільки з першого погляду здається, що ревнощі є показником любові. Насправді ця якість надалі принесе багато неприємностей.
 • Маніпулювання. Якщо чоловік схильний до маніпуляції, то диктаторство не є найкращим помічником у розбудові стосунків.
 • Як чоловік визнає свою неправоту.
 • Зверни увагу на той момент, як молода людина відгукується про свою колишню дівчину.

Не слухай нікого у питанні, як вибрати одного з хлопців. Якщо ти не можеш прийняти єдине рішення, то подумай, можливо жоден з них не є твоїм варіантом. Намагаючись вибрати когось із них, ти ускладнюєш життя і собі, і молодим людям. У світі є ще чимало інших хлопців.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua