Основні ознаки закоханості у чоловіків та хлопців до жінки та їх психологія

Основні ознаки закоханості у чоловіків та хлопців до жінки та їх психологія

Представники сильного найчастіше стають вкрай потайливими, коли мова заходить про романтичні почуття до їхньої другої половинки. Не завжди дівчина здатна відразу зрозуміти, що хлопець відчуває до неї не просто зацікавленість. Багато чоловіків старанно приховують свою закоханість, що нерідко призводить до непорозуміння сторін.

Адже жінка здатна вирішити, що вона йому байдуже і пуститись на пошуки нового залицяльника. Так і розпадаються можливі пари партнерів, що ідеально підходять один одному. У деяких ситуаціях тобі доведеться виявити особливу проникливість, щоб не проґавити шанс на стосунки. Для цього потрібно означати причини чоловічої сором'язливості, а також найбільш очевидні ознаки його закоханості.

Чому хлопці рідко зізнаються у симпатії

Основні ознаки закоханості у чоловіків та хлопців до жінки та їх психологія

Фото автора Jimmy Ramírez: Pexels

Здавалося б, сильна підлога має бути на першому місці у всьому. Але коли справа доходить до відносин, більшість чоловіків миттєво перетворюються на переляканих хлопчиків. І на це є кілька дуже вагомих причин, у тому числі і психологічних:

 • Боїться потрапити до емоційної залежності.

Таке зустрічається найчастіше. Більшість хлопців просто не хочуть, щоб дівчина знала, що вона має можливість якось на нього впливати або маніпулювати. Тому вони старанно приховують свої почуття, очікуючи, що першу зацікавленість продемонструє жінка.

Однак далеко не завжди подібний план працює так, як потрібно чоловікам. Дівчина, не відчуваючи закоханості у своєму знайомому, просто перестає розглядати його як потенційний романтичний партнер.

А потім ті самі хлопці скаржаться на френдзону і відсутність у жінок здатності помічати очевидне кохання, яке знаходиться у них під самим носом. Так, чоловіча логіка теж часто спричиняє безліч здивованих питань.

 • Страх відмови / глузування.

Не кожен хлопець може спокійно пережити небажання дівчини зустрічатися з ним. Набагато болючіше сприймається відверта усмішка у його бік. Якщо у чоловіка вже є подібний негативний досвід, він навряд чи поспішатиме з визнанням наступного разу.

 • Невміння грамотно висловлювати думки та почуття.

Як відомо, жінки набагато емоційніші за хлопців. Ті іноді просто не знають, як саме можна дати зрозуміти своїй подрузі, що вони нерівно дихають до неї. Хоча варіант «словами через рот», як і раніше, вважається найбільш актуальним.

Ще тут мається на увазі страх, що дівчина зрозуміє щось неправильне. Наприклад, почне відразу фантазувати про швидке весілля, трьох дітей і квартиру в іпотеку (багатьом дамам це властиво). А чоловік просто хотів би зустрітися для початку, а там буде видно.

 • Страх, що в очах свого оточення видасться слабохарактерним.

На жаль, у сучасному суспільстві людина все ще залишається дуже залежною від думки друзів, родичів та знайомих. І чоловіки особливо сильно схильні до режиму «а що ж подумають про мене товариші».

Якщо в його оточенні не прийнято ставитися до дівчат подібним чином і взагалі демонструвати почуття, хлопець всіляко намагатиметься їх приховати. Користі це йому, ясна річ, не принесе. Але перестати залежати від думки більшості дуже складно.

 • Невпевненість у власній привабливості та наявність комплексів.

Коли жінка здається чоловікові дуже вродливою, його може буквально паралізувати відчай. Адже багато хлопців вважають себе вкрай непривабливими. Причому зовні це часто не виявляється.

Основні ознаки закоханості у чоловіків та хлопців до жінки та їх психологія

ТОП-7 ознак закоханості чоловіка

Причиною виникнення такого комплексу стає токсичне оточення у дитинстві, аб'юзивні стосунки в сім'ї, а також досвід невдалих романтичних переживань. Всі ці фактори формують вкрай невпевнену особистість, яка боїться заявити про свої почуття.

Явні ознаки чоловічої симпатії

Щоб не припуститися помилки і не відмовитися від перспективного партнера, який банально не знає, як підійти до дівчини і освідчитися в коханні, варто трохи розібратися в чоловічій психології.

Ось кілька найбільш явних ознак, що свідчать, що хлопець однозначно зацікавлений у дівчині:

 • Він намагається торкнутися за будь-якої можливості.

Це перше бажання, яке виникає у закоханого чоловіка. Йдеться не про конкретні обійми чи спробу поцілунку. Коли хлопець має романтичні почуття, але при цьому намагається приховати їх, його тіло все одно видасть справжні наміри.

Наприклад, чоловік може несвідомо доторкнутися до твого плеча, пальців, зап'ястя, коли ви просто сидите поряд. Причому це все відбувається на інстинктивному рівні підсвідомості.

 • Визначені сигнали тіла.

Невербальні прояви можуть багато про що розповісти. Якщо він сидить із розставленими ногами, значить, демонструє свою зацікавленість та відкритість для плідного діалогу.

Активна та бурхлива жестикуляція руками, вільна поза та спрямовані по відношенню до співрозмовниці стопи також є явними ознаками зацікавленості хлопця. Він однозначно намагається привернути твою увагу і завоювати прихильність.

 • Прагнення скоротити відстань між вами.

Чоловік у процесі розмови трохи нахиляється вперед? Це перша ознака того, що твій співрозмовник зацікавлений у своїй супутниці. Якщо ви йдете вулицею, він також намагатиметься перебувати поруч, трохи вторгаючись в особистий простір дівчини.

 • Уважно слухає все, що ти кажеш.

Повір, хлопець, якому жінка нецікава, на такий подвиг просто не здатний. Чоловіки взагалі вкрай неохоче слухають представниць прекрасної статі і часто попускають їхні слова повз вуха. А ось відкрита участь у діалозі свідчить про симпатію.

 • Хлопець робить компліменти.

Не завжди це ознака саме закоханості. Чоловік може хвалити зовнішній вигляд жінки та коли просто зацікавлений в одноразовій інтимній зустрічі. Але коли компліменти стосуються її рівня інтелекту чи освіти, то це вже щось із розряду високих почуттів.

 • Він ставить питання, зокрема й особистого характеру (виявляє інтерес).

Багато хлопців у процесі діалогу говорять виключно про себе. Але саме зацікавлений чоловік намагатиметься дізнатися про свою супутницю якнайбільше інформації. Коли тобі ставлять багато запитань, будьте певні, що кавалер розраховує на продовження спілкування.

 • Певний вираз обличчя.

Тут уже вмикається хімія тіла. Коли чоловікові подобається дівчина, у його мозок викидається величезна доза дофаміну – гормону, який робить людину щасливою. Його зіниці розширюються, а вираз обличчя стає м'якшим.

 • Він включає тебе у свої плани.

Це особливо помітно під час спілкування. Коли хлопець щось хоче зробити у майбутньому і при цьому враховує твої інтереси та можливості, будь впевнена, він не просто закохався, а й налаштований на серйозні стосунки.

 • Чоловік завжди готовий прийти на допомогу та виручити у скрутній ситуації.

По-справжньому закоханий хлопець ніколи не відмовить дівчині у проханні полагодити щось у домі, перенести тяжкість або просто допомогти сходити в магазин. Якщо твій супутник не дуже зацікавлений у подібному, то про почуття не може бути й мови.

 • Він слідкує за своїми обіцянками.

Зацікавленому чоловікові не хочеться, щоб дівчина вважала його несерйозним або ненадійним персонажем. Тому закоханий кавалер завжди намагатиметься слідувати своїм словам.

 • Хлопець знайомить тебе з друзями та сім'єю.

А це вже маленький натяк на величезні обставини. Жоден чоловік не організовуватиме зустріч із сім'єю, якщо серйозно не закохався в жінку. Це ж стосується й спільного проведення часу в колі друзів.

Не кожен чоловік готовий відкрито зізнатися коханій у своїх почуттях. Тому необхідно звертати увагу на його поведінку і враховувати деякі нюанси психології хлопців. В цьому випадку зацікавленість ніколи не вислизне від пильного жіночого погляду.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua