10 причин, через які чоловік не витрачає гроші на жінку

10 причин, через які чоловік не витрачає гроші на жінку

Жінки хочуть незалежності, прагнуть бути вільними, більше заробляти. При цьому багато хто з них постійно чекає від чоловіків подарунків. А якщо не отримують, провокують скандали та розставання. Чому чоловік не хоче витрачати гроші на жінку та як це змінити.

Давай поговоримо про це тонке питання. Але почнемо з того, що в самій тобі може викликати небажання чоловіка робити подарунки, витрачати на тебе гроші.

Розповідай, що тебе не цікавлять діаманти, головне – увага, яку ти отримуєш від чоловіка. Якщо ти сама в це повіриш, то, можливо, і він повірить.

Ти надто незалежна

В однієї знайомої була така проблема – вона звикла домагатися сама. Робота, навчання, квартира, машина – ніхто ніколи їй не допомагав, все було організовано та сплачено їй самій. Вона не дозволяла іншим втручатися у своє життя, боялася виявитися комусь належною.

Доходило до таких ситуацій – заходячи в магазин і задивившись на новий одяг, вона одразу бігла до каси, навіть якщо була з чоловіком, у якого питала, чи подобається йому її вибір. Якщо йому подобалося, вона платила, не даючи можливості зробити це через неї.

Все це не заважало їй увечері плакати в подушку через те, що вона знову помилилася в чоловікові, і він, як і всі, не готовий бути сильнішим за неї.

Основна причина такої поведінки – відсутність довіри до оточуючих, страх, що якщо вона не зробить усе сама, то опиниться у неприємній ситуації. В іншому вона була милою, симпатичною жінкою, завжди готовою прийти на допомогу.

Незалежністю своєю просто відлякувала чоловіків.

Напевно, так би й тривало, якби одного разу не зустрівся на її шляху чоловік, який, дізнавшись, що може сподобатися коханій, просто купував це. Років за два вона настільки розслабилася, що дозволяла йому за себе платити.

Якщо ти незалежна та сильна, це чудово. Але іноді варто довіритись іншим людям, впускати їх глибше у своє життя.

10 причин, через які чоловік не витрачає гроші на жінку

Чому чоловіки не витрачають на мене гроші?

Ти багато вимагаєш

Деяким чоловікам подобається, коли дівчина приймає їхні подарунки, із задоволенням витрачає їхні гроші. Їм приємно дивитися цей процес. Вони насолоджуються своєю батьківською, заступницькою поведінкою, вважаючи жінок нерозумними дітьми. Ти просиш гроші, вони тобі їх дають.

Але більшість чоловіків не влаштовує такого підходу. Їм не подобається, що ти вимагаєш платити за себе, при цьому твої апетити постійно ростуть. Якось хлопець може збунтуватися і сказати, що він не має наміру виконувати твої вимоги.

Порада одна – не вимагай надто багато.

Поговоримо про чоловіка

  • Він жадібний

Добре, коли чоловік щедрий і готовий за тебе платити, купувати подарунки, брати подорожі. Але що якщо він любить тебе, але не робить нічого цього з елементарної жадібності? Він звик витрачати гроші тільки на себе або збирати їх на свої цілі.

Навряд чи ти зможеш переробити його, змусиш менше скупитись або зробиш так, щоб він раптом вирішив усі свої гроші витрачати на тебе. Жадібна людина не дістала щось у дитинстві, і тепер вона намагається відновити справедливість, забезпечити собі тили.

Все, що ти можеш зробити, це прийняти його таким, яким він є, або відмовитися від відносин з ним, якщо гроші мають таке принципове значення.

  • Він тебе не любить

Рідкісний чоловік витрачатиме гроші на дівчину, яку не любить. Це факт і його потрібно прийняти. Молода людина може гуляти з тобою, ночувати в тебе, але не розглядати як постійний супутник життя.

Дізнатися про таке ставлення з його боку можна за багатьма ознаками. Наприклад, він не обговорює з тобою спільне життя, не бажає знайомитися з твоїми батьками та подругами.

Відсутність подарунків, оплата спільної відпустки і навіть іноді вечері у ресторані – також ознака відсутності інтересу до постійних стосунків. Чоловік готовий платити за себе, але всі твої витрати залишаються твоїми. Власне, цим він намагається сказати, що ви не разом.

Шанс змінити його ставлення до тебе є. Можливо, тобі варто стати більш відкритою та доброзичливою до нього. Спробуй натякнути, що він тобі подобається і ти не проти глибшого зв'язку. Найчастіше запрошуй його на події, які допомагають тобі розкритися.

  • У нього просто немає бажання платити

Бувають такі типи, які просто не бажають платити за інших. Вони вважають, що не повинні це робити. А якщо так, чому вони повинні щось змінювати, коли знаходяться з тобою.

Це не заважає їм любити тебе, цінувати і, можливо, навіть думати про весілля. Але якщо ти не бідуєш, сама заробляєш, то цілком можеш обійтися і без його вкладень.

У той же час, якщо тобі знадобиться їхня допомога, ти завжди можеш на неї розраховувати.

  • У нього немає грошей

Перш ніж звинувачувати свого чоловіка в тому, що він не витрачає на тебе гроші, спробуй зрозуміти, чи дозволяють це робити йому фінансові можливості. Можливо, він був би радий зробити це, але не може собі дозволити.

Можливо, зараз він без роботи, або все, що заробляє, витрачає на виплату іпотеки чи лікування родичів.

Розберися в ситуації, сховай свій егоїзм і просто насолоджуйся спілкуванням зі своїм молодим чоловіком.

  • У нього немає впевненості у майбутньому

Навіть якщо в даний час чоловік має гроші, і він міг би дозволити витрачати їх на тебе, можливо, він не робить це через те, що боїться майбутнього. Не впевнений, чи зможе забезпечувати себе надалі і підтримувати рівень життя, до якого ти звикла.

Це не жадібність, хоч і нагадує її. Це страх, тривога, що мають глибоке підґрунтя і коріння, що йдуть з дитинства. Можливо, чоловік виріс у бідній родині, батьки були алкоголіками, йому довелося почати заробляти ще в школі.

Якщо річ у цьому, не вимагай з парубка грошей. Навпаки, підтримуй його, переконуй, що він не залишиться один біля розбитого корита. Говори йому про його таланти, здібності, працьовитість, за допомогою яких він ніколи не пропаде.

  • Це перевірка

Можлива причина полягає в тому, що чоловік просто тебе перевіряє – чи готова ти будувати з ним стосунки, якщо він не витрачатиме на тебе гроші. Йому важливо зрозуміти, що викликає твій інтерес – він сам чи його фінансове становище.

Якщо твоя мета – змусити його розщедритися, ти навряд чи виграєш.

Якщо юнак тобі просто подобається, то відпусти фінансове питання. Насолоджуйся часом, який ти з ним проводиш. Гуляй, демонструй увагу та інтерес. «Що навіть морозива не можна попросити», – запитаєш ти. Мабуть, у морозиві він тобі не відмовить.

  • Він не відчуває подяки

Знаєш, коли чоловік перестає хотіти щось тобі робити, витрачати гроші?

Коли не отримує від тебе подяки. Це не тільки поцілунки чи обійми і щось гаряче. Можливо, їм не вистачає простого «дякую».

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua