Чому кохання – це випробування, і воно трагічне

Чому кохання – це випробування, і воно трагічне

Поети, художники, композитори, скульптори, всі ці маестро чудових звуків, фарб і слів зазвичай натхненні високими почуттями до своїх прекрасних Муз. Ось і пророкують недосвідченим шанувальникам їхньої творчості безмежне щастя, якщо на їхньому шляху зустрінеться справжнє кохання.

Ще не пізнавши насолоди першої закоханості, не зустрівши «своєї людини», не відправившись парити на небеса від надлишку емоцій, ти живеш очікуванням дива, чогось поки що незрозумілого, але такого багатообіцяюче прекрасного. А чи є у коханні зворотний бік? Чи може краще дізнатися про неї заздалегідь і потім не спокушатися?

 • будь-що це, завоювати об'єкт уваги, всі перешкоди збоку;
 • ура, вийшло, у нас побачення, як не опростоволоситися: що вдягнути, про що говорити, як зачаровувати;
 • апетит і сон убік, всі сили на фазу утримання чоловіка біля себе;
 • про яку роботу та навчання може бути мова, навіть якщо їм буде завдано помітної шкоди: «я знаєш, нянька, закохана», зовсім як у Пушкіна в його «Євгенії Онєгіні»;
 • далі – більше: чому він не дзвонить, чому не відповідає на повідомлення, що за дівчина йому зараз усміхнулася в натовпі, як він до мене ставиться насправді, чому не говорить про почуття;
 • чи добре йому в інтимні моменти зі мною, чи вважає він мій любовний досвід достатнім чи вирушить, шукати мені заміну;
 • наскільки серйозні наші стосунки, чи покличе він мене «під вінець», чи запропонує з'їхатися чи в нього в кожному подружньому будинку;
 • чи сподобаюся його батькам, друзям, колегам, раптом він винесуть вердикт: вона тобі не пара і він їх послухається;
 • я люблю його більше життя, чи захоче він бути зі мною поряд, стати батьком наших дітей, главою дружного сімейства, моєю кам'яною стіною та моїм міцним плечем у негараздах.

Питання, питання, питання та жодної по-справжньому чіткої відповіді. Це з жахливими вчинками на кшталт зради, зради, підриву довіри – все ясно однозначно, вони гидкі, далекі від пошуку компромісів у питаннях продовження стосунків.

Твої ж нескінченні думки, розчарування і набуття впевненості, сумніви, щомиті страждання, біль і страхи – саме вони здаються тобі тим самим підводним камінням почуттів. Нирнеш глибоко, не вистачить повітря захоплення, та й потонеш, так і не знайшовши відповідей та рішень.

Чому ж справжнє кохання завжди пов'язане з стражданнями та болем? Щось не буває інакше? Що тепер готує тобі наступний день?

Чому кохання – це випробування, і воно трагічне

3 причини, чому вам погано у близьких відносинах

Насамперед, заспокойся і постарайся відповісти собі на головне запитання: що для тебе важливіше, віддавати у коханні всю себе «з тельбухами» або «мати чоловіка в повному розпорядженні», щоб давав, робив, вирішував, прикривав.

Вибрала перший варіант, отже, справді твої почуття близькі до істинного кохання, коли для нас найважливіше, щоб тому, кого любиш, було добре, щоб він був щасливий і спокійний, навіть якщо не зможе відповісти взаємністю і прирече на глуху тугу, тихі страждання, вічний біль про диво, що не відбулося.

Не буває і навіть у найкрасивішому, обопільному коханні все солодко, та гладко. Ти й сама, наша далеко не дурна читачка, чудово розумієш, що до зірок летять завжди через терни. Ми хочемо зараз злегка застерегти тебе на майбутнє від деяких помилок, які страждання та біль збільшують.

Скористайся нашими рекомендаціями і негативні сторони любовного трепету ослабнуть, насолоджуйся кожною миттю, дарованою вам згори, цінуй все добре і тепле і буде вам нехай маленьке, зате справжнє щастя.

Що допоможе запобігти стражданням і біль у коханні

Нівелювання страждань і болю у коханні – не чаклунське мистецтво відьом із числа: привернула, відвернула, закохала, відвадила. Ми просто дамо тобі кілька порад, як краще поводитися в обіймах почуттів, щоб негатив тримався від вас подалі:

 • не вживайся в роль перманентної страждальниці з приводу: «не так сидиш, коханий, не так свистиш, рідний», зателефонував не тоді, квіти приніс не ті, в театр покликав не на ту постановку;
 • не стався до роману, як до останнього патрона в любовній обоймі твого життя: або потраплю в ціль, або застрелюся з горя, надто нав'язливі жінки швидко викликають у чоловіків оскому, втече до іншої чарівниці, а ти знову залишишся з носом;
 • не води обраниця по колу навколо дверей загсу, він, може, не хоче відразу розуміти твої «тонкі натяки» на «весільні обставини»;
 • не ідеалізуй залицяльника, не сотворяй кумира, не катай його на запаморочливому човнику пристрасних емоцій, темпераменти у вас можуть бути різними, він захлинеться в океані твоїх страждань бід приводу і прийде до тебе горе тому, що він ретирується з твого оточення;
 • покохала його з усіма недоліками і дивацтвами «всупереч усьому», тепер терпи і приймай, який є, чого вже в сльози, та в тугу вдарятися, що можна ласкаво підкоригуй, що не критично – мімікрі на ходу, вживайся;
 • довіряй – не перевіряючи, тобто, не проводячи розвідувальні та розшукові заходи у його телефоні та комп'ютері, нарвешся на «бомбу» — сама будеш винна, та й «знахідки» вмій правильно розуміти та ідентифікувати;
 • не воруши ні його, ні своє минуле, а то почуєш те, що не порадує твої вушка, станете по-справжньому рідними один одному людьми, поділіться тим, що хвилювало за старих часів, та й то всі «скелети з шафи» тягнути у світлу передпокій не варто.

Зарубай на своєму гарненькому носі: кохання багатогранне почуття. Вона обов'язково проходить 7 етапів, 7 епох, 7 стадій, які не завжди приємні для учасників процесу. Момент «охолодження», «нового впізнавання», «легкого чи вкрай важкого розчарування» — не вийде.

Любити – це жертвувати, співчувати, служити, щиро без каверз дружити з іншою людиною, розуміти і приймати її, слухати і чути, бачити і помічати. Так що якщо ти поринула в страждання і горе лише з того приводу, що солодких цукерок і розкішних троянд у тебе поменшало – це дрібниці, справа життєва (так би сказав мудрий Карлсон).

Готова пройти через все, що здатна дарувати і забирати кохання – тоді вперед без страху та сумнівів. Вже зараз хочеться боягузливо сховатись у безпечні кущі, не відчувати смутку, туги, смутку, ревнощів, розчарувань, болю та страждань – тоді краще вийди з цього «любовного трамвая» зараз, коли він ще на позитивному ході мчить тебе у майбутнє.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua