Що не подобається чоловікам у стосунках із жінками

Що не подобається чоловікам у стосунках із жінками

У будь-якого чоловіка є свої страхи щодо стосунків з жінками. Чим довше ви зустрічаєтеся, тим більше приводів для цього з'являється. Щоб спілка була міцною та щасливою, тобі не завадить знати про те, чого чоловік може боятися.

Саме з цієї причини багато чоловіків не поспішають з'їжджатися зі своєю коханою, одружуватися і заводити дітей. Якщо говорити про страх загалом, то, вступаючи в серйозні відносини, чоловік розуміє, що тепер він повинен:

 • бути поряд і підтримувати, якщо тобі погано, сумно чи самотньо;
 • вгадувати, що може тебе порадувати;
 • захищати тебе від неприємностей та кривдників;
 • бути відданим та вірним;
 • брати ініціативу в свої руки щодо організації дозвілля, розваг та інше.

Вступаючи у відносини, чоловік починає відповідати за твій настрій, як мінімум, половину обов'язків щодо забезпечення благополуччя в парі.

Що там говорити про домашні або сімейні обов'язки. Далеко не кожен виявляється готовий збирати меблі, клеїти шпалери і лагодити кран, замість того, щоб лежати на дивані, доглядати і виховувати дітей, зрештою відмовитися від частих зустрічей з друзями на користь сім'ї та запланованої поїздки на дачу копати картоплю.

Особливе місце у цій категорії страху займає випадкова вагітність. Багато чоловіків помітно напружуються, коли їхніх дівчат раптово тягне на дивні поєднання їжі, вони різко змінюються у характері чи скаржаться на нічим не обумовлені нездужання.

Дізнатися про незаплановану вагітність страшно будь-якій людині, хоча б тому, що тепер їй треба турбуватися про матеріальний достаток, гідне місце проживання та створення всіх умов для благополуччя своєї сім'ї. Що вже говорити про відповідальність за майбутню дитину, відмову від звичних задоволень і розваг та інших «жертв», що випливають.

 • Почуття

Будь-який чоловік боїться стати залежним від своєї дівчини. По-справжньому полюбивши, він ніби втрачає волю. Навіть якщо ви сваритеся, і він іде до бару з друзями, будь впевнена, що такого задоволення, як раніше, чоловік уже не отримає.

Що не подобається чоловікам у стосунках із жінками

Чого бояться чоловіки у стосунках найбільше?

Хлопці вважають сентиментальність слабкістю. Уяви собі, що коїться в його голові, коли він нудьгує за своєю коханою щохвилини, поспішає з усіх ніг додому і не відчуває себе тією безтурботною і незалежною людиною, якою він був до зустрічі з тобою.

 • Сварки

Не має значення, як ти виявляєш свої негативні емоції під час сварки. Чоловік недомовляє, навмисно приховує або якось інакше уникає конфлікту, бо будь-яка твоя реакція неприємна, чи то:

 • плач;
 • скандал та крики;
 • образа;
 • санкції;
 • мовчання та ігнорування;
 • помста та інше.

Особливо йому страшно, якщо ти не постійна у своїх реакціях. Якщо він напевно не знає, чого йому чекати під час конфлікту, чоловік уникатиме його. Навіть за умови, що ти спокійна, як удав, твій коханий шукатиме каверзи.

 • Розставання

Будь-яка людина, яка по-справжньому любить, боїться розриву відносин. Навіть якщо твій хлопець не звик показувати та доводити свої почуття, приділяти тобі достатньо уваги та тепла, у глибині душі він боїться тебе втратити.

Чоловік швидко звикає до нової обстановки, правил життя, оточення. Уяви, як йому складно різко адаптуватися до умов, в яких раптом тебе не виявиться. Це складний та довгий процес для будь-якої людини. І твій коханий – не виняток.

 • Відсутність самореалізації

Якщо ти постійно пригнічуєш свого чоловіка, не надаєш йому права вибору, звалюєш на себе його обов'язки, він поступово усвідомлюватиме, що поряд з тобою не зможе нічого досягти.

У деяких випадках така перспектива влаштовує хлопців – адже поряд є дбайлива мати, яка зробить все необхідне для його благополуччя. Пам'ятай, що будь-який чоловік завжди хоче залишатися найсильнішим, найуспішнішим, найкращим.

Ніколи не кажи йому, а тим більше в компанії друзів, як він криво прибив полицю або мало заробляє. Чим частіше ти вселяєш у нього невпевненість, тим глибше його страх зберегти таку тенденцію на все життя.

Особливо чоловік починає комплексувати, якщо ти раптом заробляєш більше за нього, краще ведеш автомобіль, є більш затребуваною компанією для спілкування в колі його друзів або опиняєшся успішніше в інших значущих для нього сферах життя.

 • Зрада

Ревнощі можуть виявлятися у відносинах по-різному. Одна річ, коли твоя жінка приваблює до себе заздрісні погляди оточуючих, а зовсім інша – якщо відверто і без зазріння совісті приймає залицяння з боку інших чоловіків.

Особливо гостро хлопці реагують на ймовірність того, що їхня дівчина знайде собі когось гідніше. Дізнатися, що ти знайшла собі когось багатшого, симпатичнішого, харизматичнішого і перспективнішого – один з головних страхів чоловіків.

 • Невиправдані очікування

Жодна людина не залишиться задоволена, якщо випадково продемонструє близькому свою неспроможність у тому чи іншому питанні. Чоловік може боятися не виправдати твої очікування:

 • у ліжку (не задовольнити тебе в інтимному плані);
 • у домашніх обов'язках (зі сфери «руки ростуть не з того місця»);
 • у ситуаціях, коли тебе потрібно захистити від хуліганів (відстояти твою честь, за необхідності вступити у бійку);
 • при знайомстві з твоїми подругами чи родичами (які згодом можуть відмовити тебе від стосунків з тих чи інших причин);
 • у кар'єрному плані (незавидна посада, відсутність перспектив, низька заробітна плата).

Будь-який чоловік боїться докорів, особливо якщо вони виправдані об'єктивно.

 • Авторитарний стиль відносин

Один із головних страхів кожного чоловіка – що одного разу його мила та ласкава принцеса перетвориться на справжнього цербера. Нікому не сподобається, коли хтось намагається контролювати кожен крок, ставить якісь умови, намагається маніпулювати.

Опинитися в підлеглому становищі особливо не личить чоловікові, який звик позиціонувати себе як глава сім'ї. Це вдарить по його самооцінці і закономірно спровокує постійні конфлікти.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua