Як натякнути чоловікові на подарунок без приводу просто так

Як натякнути чоловікові на подарунок без приводу просто так

Чоловіки далеко не завжди здатні розпізнати жіночі натяки, так само, як і не кожна дівчина наважиться натякнути коханому про бажаний подарунок. Результат завжди один – ти залишаєшся не задоволена відсутністю уваги до себе, а він не має уявлення, чого це ти раптом стала холодною і відстороненою.

Щоб твоє природне бажання отримати подарунок просто так не викликало негативної реакції з його боку, щоб це не виглядало як жебрацтво, слід уважно поставитися до вибору способу правильно натякнути про свої уподобання.

Чому він не дарує подарунки просто так

Насамперед, важливо усвідомити, що в гармонійних взаєминах, де обидва партнери люблять і поважають один одного, такої проблеми не може бути. Не чекай уваги себе, якщо сама не прагнеш проявити його і продемонструвати свою зацікавленість. У сучасному світі більшість жінок неусвідомлено, але власноруч вибудовують таку модель поведінки, коли подарунки просто так чоловіки принципово не підносять. Найчастіше наданий знак уваги має конкретну мету:

 • спокусити, якщо ти перестала демонструвати своє кохання та зацікавленість;
 • загладити свою провину, якщо між вами сталася сварка;
 • «задобрити», якщо ти проти його зустрічей із друзями та будь-якого іншого дозвілля поза твоєю компанією;
 • заспокоїти совість, якщо напередодні ти, твоя подруга чи близька родичка викрила його черство;
 • у відповідь на виявлену тобою увагу (поданий подарунок);
 • «відмахнутися» від запланованих справ (ремонту, генерального прибирання та інших неприємних для чоловіка занять).

У вкрай поодиноких випадках чоловік раптовим подарунком висловлює свої почуття, підкреслює твою значущість у житті.

Як підкріплювати його увагу до тебе – ТОП-3 поради

Існує багато різних прийомів, які допоможуть тобі отримати заповітний подарунок, але при цьому не здатися нав'язливою чи меркантильною. Головне – тримай себе в руках та контролюй емоції, інакше завуальована гра швидко переросте у масштабний конфлікт. Не роби поширених помилок:

 • якщо ти мені не подаруєш, то я… (ультиматуми, шантаж);
 • ну, купи-і-і… (плач, дитяча поведінка);

Як натякнути чоловікові на подарунок без приводу просто так

3 способи, як отримувати подарунки від чоловіків

 • ой, а це я не тобі хотіла відправити … (ніби «випадково» відправлене повідомлення з посиланням або фото бажаного подарунка);
 • ось, уявляєте, від нього взагалі не дочекаєшся нічого… (приниження чоловічої гідності у суспільстві близьких друзів або за родичів);
 • ти мужик чи хтось… (заборонений «удар» за чоловічою гідністю);
 • а це все тому, що ти мені нічого не даруєш просто так… (звинувачення на порожньому місці, що зумовлюють твій раптово погіршений настрій).

Насамперед, не намагайся будувати із себе «залізну» леді, яка може всього досягти в житті самостійно, і не займай позицію дитини, яка кроку не може ступити без дорослої людини поблизу. Будь самодостатня, але при цьому залишайся жіночною, знай собі ціну і адекватно сприймай свої переваги та недоліки.

Ненав'язливі спогади

Кожна людина, вступаючи у відносини, орієнтується на модель своїх батьків, звичного укладу в сімейному гнізді, негласним правилам та розподіленим обов'язкам. Розповідаючи чоловікові, наприклад, про своїх батьків, про увагу батька до матері і тебе, ти ніби поселяєш у його свідомості думка про те, що ти так звикла, що це еталон сімейних стосунків для тебе.

Твій батько для чоловіка – негласний приклад для наслідування, людина, яка має особливу пошану, авторитет. Будь-який вихований хлопець із правильними життєвими цінностями захоче завоювати визнання майбутнього родича та зробити все, щоб у ньому не розчарувалися.

Щира подяка

Навряд чи чоловік намагатиметься й надалі, якщо його зусилля (нехай навіть і незначні) залишаються без очікуваної уваги. Якщо він зробив тобі одного разу сюрприз, а ти мовчки і без особливого ентузіазму прийняла його, забувши про це наступної хвилини, то це відкладеться в пам'яті хлопця. Приготовлена вечеря, чисті та випрасовані речі, поцілунок перед відходом на роботу – це все добре, але явно не та подяка, яку чоловік очікує побачити у відповідь на раптовий сюрприз.

Мало просто висловити приємні емоції словами, вияви фантазію. Наприклад:

 • якщо подарував квіти, тут же постав їх у вазу, на чільне місце, не забувай регулярно підходити до букета і нюхати його, кажучи про те, який він красивий;
 • якщо подарував прикраси або предмети одягу, частіше одягай їх на себе і красуйся перед ним;
 • подзвони подружкам та похваляйся подарунком;
 • порадуйся навіть шоколадці – це саме вона, твоя кохана;
 • не розкидайся подарунками під час сварки – не треба бити його букетом троянд або демонстративно викидати з вікна подарований альбом для фотографій.

Знецінюючи подарунки чоловіка, ти своїми руками прирікаєш себе на відсутність уваги, причому на досить довгий час.

Подарунки у відповідь у відповідь

Звичайно, не йдеться про витрати тієї ж суми або про той же формат подарунка. Чоловік має залишатися чоловіком – заможним, самостійним та незалежним. Навряд чи він зрадіє, якщо ти можеш відповісти на, скажімо, каблучку з камінням тим же перстнем (а то ще й за велику суму).

Таку увагу з твого боку може завдати самооцінці хлопця непоправної шкоди. З іншого боку, не варто скупитися на фантазію. Простого «дякую» за новенький телефон, на який він збирав 3 місяці, буде недостатньо. Подякуй йому «по-жіночому»:

 • влаштуй романтичну вечерю з його улюбленими стравами;
 • здивуй його в пастелі;
 • перетвориться сама – зустрінь його з роботи у «всеозброєнні»;
 • створи вдома затишок та чистоту;
 • вручи подарунок, який нагоді йому.

Мила статуетка у формі двох сердець або проникливі вірші – це романтично та лірично, але, як правило, чоловіки до подібних знаків уваги ставляться досить скептично. Не забувай постійно нагадувати йому про те, як тобі з ним пощастило, як він спритно вгадує твої бажання, як ти вдячна за його увагу до тебе.

Як натякнути чоловікові на подарунок без приводу просто так

Натякнути своєму чоловікові на бажаний подарунок простіше, ніж тобі може здатися. Проходячи повз магазин або сидячи вдома, переглядаючи сторінки онлайн-каталогу, обов'язково продемонструй своє захоплення тією чи іншою річчю. Розкажи, яка вона класна і навіщо тобі потрібна.

Не забудь чесно говорити про свої бажання, але в рамках звичайної розмови, як би ненароком і обов'язково в тему. Якщо ви обговорюєте погоду, наприклад, доречно буде згадати, як ти мрієш побувати на островах, де так тепло, порівняно з температурою у вашому місті. При цьому абсолютно помилково перекладати тему розмови на милу сукню, якщо йдеться про вибір продуктів у магазині.

Не чекай на швидких результатів, якщо хлопець вже дуже давно не балував тебе, не виявляв фантазію і не розуміє натяків. Спробуй зробити перший крок сама, але не перестарайся. Рухаючись вперед і не допускаючи помилок, рано чи пізно ти досягнеш бажаного результату.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua