Чоловік хоче повернутися в сім'ю від коханки після зради

Чоловік хоче повернутися в сім'ю від коханки після зради

Минув рік, як вони розлучилися. Перші півроку для Поліни були дуже важкими. Вона весь час подумки поверталася до того моменту, як застала свого чоловіка з іншою дівчиною на вулиці. Її уяву малювало Андрія в обіймах цієї жінки, як він стосується її так само, як колись стосувався Поліни.

Але життя йшло своєю чергою, турбота про дітей, нові проекти на роботі. Поліна почала звикати до свого нового існування. Згадала про фітнес, записалася до косметолога. І раптом, як грім із ясного неба, — дзвінок від Андрія. Він сказав, що нещасний, кається і хоче повернутися до Полини та дітей.

 • Страх бути розлученим. Що подумають подруги та товариші по службі. Жінка почувається невдахою, істеричкою, яку покинув чоловік. Почуття сорому, зниженої самооцінки переслідує жінку.
 • Страх, що інші будуть обговорювати всі їхні сімейні проблеми та секрети. «Здається, що тепер увесь світ знає про брудну білизну, про яку раніше знали тільки ми». Брюс Фішер.
 • Страх розпочати самостійно приймати рішення. Залишилася машина, і тепер самій треба звертатися до сервісу та страхувати машину. Оплачувати квартирні рахунки, вирішувати питання із сантехніком. Як вирішити всі грошові проблеми, чи вистачить грошей на себе та на дітей.
 • Страх залишитися матір'ю-одинаком. Раніше всі дитячі питання вирішували спільно. Тепер шкільні проблеми, заняття у секціях, репетиторство все доведеться вирішувати самій.
 • Побоювання змін. Може, доведеться шукати нову роботу, змінити місце проживання. Невідомо, що ще доведеться змінити у своєму житті у зв'язку з розлученням.

Кожній жінці в подібній ситуації доведеться «подивитися страхам в обличчя» тому, що лише долаючи їх, можливо, перетворити свою життєву кризу на творчий досвід.

Але як бути, якщо ти практично впоралася із ситуацією і навчилася жити сама, а тут є колишній чоловік і заявляєш про своє бажання повернутися?

Чому колишній чоловік хоче повернутися через рік після розлучення

І помилка всіх жінок у тому, що вони уявляють, ніби чоловік для них — відкрита книга. Саме через незнання чоловіків більшість жінок і стають нещасними, але все-таки продовжують вірити, що вони чоловіків чудово розуміють»

Джек Лондон «Місячна долина»

Можуть бути дві основні причини, через які колишній чоловік хоче повернутися.

 • Його потреба в сексі, комфорті та затишку.

Незважаючи на те, що, здавалося б, він надміру секс отримував від коханки на початку його роману, згодом йому може не вистачати. Змінилася ситуація, коханку він бачить щодня, пристрасть стихла. Якщо він знаходить свою колишню дружину привабливою, то хоче відновити інтимні стосунки з нею.

Чоловік хоче повернутися в сім'ю від коханки після зради

Ваш чоловік повернувся від коханки. Що робити далі?

Туга за комфортом, яким він був оточений вдома, також тягне його до колишньої родини. Затишна квартира, продумана до дрібниць із колишньою дружиною, улюблені страви та випічка, які він звик отримувати у вихідні – всі ці потреби він хоче заповнити.

 • Туга за минулими відносинами.

Якщо справжні стосунки з коханкою склалися в чоловіка не так, як він їх собі уявляв, він захоче повернутися до колишньої дружини, згадуючи минуле. Згодом багато поганих життєвих моментів забуваються і залишаються в пам'яті лише світлі, щасливі.

Він може не згадувати, як ви сварилися через дрібниці, а згадає, як здорово ви відпочивали на морі. Він згадає, що між вами було і кохання, і добрий секс. Також він може зрозуміти, що саме тебе він любив, а коханкою просто захопився.

Дуже часто перша криза у відносинах виникає через рік спільного життя. І якщо за цей рік спільного проживання з коханкою, колишньому чоловікові не вдалося стати щасливим, він захоче повернутись до колишньої родини.

Чоловік хоче повернутися в сім'ю від коханки після зради

«Ніколи не знаєш, що робити з колишніми: у серці не залишиш – усю кров висохнуть, з голови не викинеш – пропадуть»

Рінат Валіуллін «Де валяються поцілунки»

Твій колишній прийшов, виглядає нещасним, хоче все повернути. Якщо ти його любиш і хочеш відновити стосунки, то за яких умов це можливо?

 • Якщо твій колишній щиро кається і хоче зробити все, щоб повернути твоє розташування.

Цілком імовірно, що у розлученні ви ви обидва, але змінив — саме він, і якщо відбувається замовчування провини з його боку, то це має насторожити. Якщо колишній не покаявся, то не можна виключити, що за певний час його не потягне знову до коханки.

Своїми вчинками він має довести всю серйозність своїх намірів.

 • Колишній чоловік має довести, що порвав усі стосунки з коханкою.

Можливо, це буде лист до коханки, де він напише, що завжди любив лише дружину, і відчував, що до неї повернеться. Коханка таких слів не вибачить.

Він повинен буде видалити всі контакти коханки з телефону та надати право переглядати телефон своїй дружині. Це неприємний, але необхідний період повернення довіри.

 • Необхідно налагодити повноцінне спілкування.

Йому необхідно не допускати у розмовах порівняння з коханкою. Виключити докори та нападки.

Жінці доведеться проаналізувати всі свої минулі помилки у своїй поведінці та змінитись. Перестати «пиляти» чоловіка з приводу і без драматизувати події. Це важкий період, але якщо дружина залишиться в позиції «жертви», маніпулюватиме чоловіком його почуттям провини, така поведінка знову призведе до розриву.

Дуже складно пробачити зраду, доведеться це прожити та завершити. Для побудови нових відносин із колишнім чоловіком важливі три складові:

 • компетентність;
 • відповідальність;
 • мотивація.

“Треба було розлучитися, щоб почати жити так добре”. Микола Козлов «Як ставитися до себе та людей».

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua