Як знайти справжнє кохання

Як знайти справжнє кохання

Будь-яка людина мріє зустріти справжнє кохання. Щоправда, у це поняття кожен із нас вкладає щось своє. Хтось мріє зустріти чарівного красеня, з яким буде купа дітей та заміський будинок. Для когось любов полягає у душевному теплі та гармонії.

Так що ж таке справжнє кохання насправді і як зрозуміти, що ваші стосунки можна сміливо інтерпретувати, як найглибші почуття на землі? Спробуймо розібратися разом.

З чого складається кохання

Як знайти справжнє кохання

Фото автора Nadin Sh: Pexels

Кожна зустріч у житті несе у собі море цінного досвіду, шквал почуттів та гору перепон. Звичайно, не всі стосунки, можливо, назвати справжнім коханням. Адже часто ми підмінюємо деякі поняття, невірно сприймаємо те, що нас супроводжує, перебільшуємо або не вміємо приймати безумовно.

Кохання на самому початку, звичайно, уособлює почуття. Проте правильніше її назвати на тому етапі закоханістю. Коли емоції захоплюють, надихають. Вони такі солодкі, п'яні, що розум перестає працювати та аналізувати.

Такий період усім відомий під назвою цукерково-букетний. Чоловік доглядає свою обраницю, а вона із захопленням дивиться на свого коханого. Період триває деякий час, а потім закоханість починає перетворюватися на щось більше.

За рахунок постійної трансформації, почуття здатні набувати глибини. Але, на жаль, не всі готові до складнощів, які починають з'являтися в житті закоханих. Саме тому справжнє кохання включає в себе далеко не тільки приємні емоції та пристрасні почуття.

Тож із чого складається любов?

 • Повага.

Кохання без поваги не можливе. Підкріплено це тим, що почуття любові до іншої людини завжди пов'язане з бажанням зробити партнера щасливим. Від цього випливає потреба в шануванні його почуттів, бажань.

Коли любиш, будеш делікатний, трохи щодо обранця. Буде постійне бажання підкреслювати і дякувати за переваги коханого, насамперед тому, що ти ці переваги помічаєш і цінуєш. У цьому і полягає повага, яка є ще й основою любові.

 • Довіра.

Ще одна фундаментальна складова – це довіра. Іншими словами, впевненість людини у відкритості, щирості та порядності партнера. Звичайно, довіра дуже легко похитнути, тому для її збереження важливо робити все можливе.

Коли довіра у парі існує, їм легко один з одним і спокійно, вони здатні насолоджуватися стосунками повною мірою. Якщо з'являються нотки сумнівів, це веде до того, що тривожність і підозри поступово заповнюють особистий простір людей, що люблять, що згодом здатне поступово отруювати їх відносини.

Як знайти справжнє кохання

Як зрозуміти що ти з правильною людиною і знайти справжнє кохання?

 • Психологічне здоров'я пари.

Два психологічно здорові партнери, здатні адекватно любити один одного. У тих же людей, у яких відбулися події, здатні завдати глибоких травм; відносини, як правило, наповнені розчаруваннями та очікуваннями.

Такі люди постійно чекають від партнера, що він зцілить їх від ран і болю, в той же час самі, здатні лише вступати у хворобливі залежні зв'язки і не віддають у відповідь нічого, крім сумнівів, тривожності, страхів. Їм складно осягнути таке прекрасне почуття як справжнє кохання. Проте винятки, все ж таки, трапляються.

 • Прийняття.

Складно уявити кохання у парі, де кожен намагається переробити обранця під себе. Любов, скоріше, про прийняття та згоду з будь-якими якостями та рисами характеру партнера, а також з його позицією та точкою зору.

У той же час, обранець також чинить і щодо тебе. Саме взаємне прийняття позитивних і негативних якостей одне одного, дає змогу осягнути справжні почуття. А не застрягати в позиції егоїста, де має значення лише особиста вигода та зручність.

 • Бажання дбати.

Звичайно, кохання без турботи уявити не можна ніяк. Любляча людина зосереджена на бажанні порадувати обранця. Щастя партнера – основна мета та завдання, на яке любляча людина робить великий акцент.

Єдиний момент у тому, що прояв турботи може бути суто індивідуальним. Чоловіки здебільшого зосереджені на діях і конкретних рішеннях проблем. Жінки ж феноменальні у проявах турботи побутового характеру та моральної, емоційної підтримки.

 • Спільні цінності.

Коли в парі обоє дивляться в один бік, хочуть спільно реалізувати свої мрії, отже, у них є той стрижень, на який спираються їхні стосунки. Загальні цілі здатні згуртовувати, мотивувати, створювати ту атмосферу, в якій є бажання йти вперед у партнерстві та ніяк інакше.

Наприклад, жінка мріє стати мамою якнайшвидше. Чоловік вважає, що діти – це велика відповідальність і для початку варто побудувати кар'єру. Тому найближчим часом він не націлений на народження дітей. У такій парі життєві цілі хоч і мають один напрямок, розходяться у часі їхнього досягнення.

Як знайти справжнє кохання

Giphy

Роз'єднаність та різні погляди на багато речей руйнують відносини, хоч і поступово. Тільки через час, пара здатні зрозуміти, що їх бажання бути разом дуже мало, адже дивляться вони в протилежні сторони, відповідно йдуть теж окремо.

 • Бажання зрозуміти та чути.

Любов передбачає потребу у взаєморозумінні. Коли тобі зрозуміло, про що говорить і думає партнер, чого він бажає; ти робиш усе, щоб почути його і піти назустріч, зробити йому, таким чином, задоволення. У відповідь ти отримуєш те саме.

 • Підтримка.

У скрутну хвилину людина, що любить по-справжньому; зробить усе можливе, щоб половинці стало легше, простіше, не так страшно. Усіми силами він намагається підтримати, підставити плече. Походить це від того, що коли любиш по-справжньому, тобі боляче бачити свого обранця засмученого, ти готовий взяти весь негатив на себе.

 • Вміння прощати.

Люди не ідеальні і здатні робити помилки. Тому стосунки не вийдуть, якщо партнери не навчаться прощати одне одного. Так, часом, це дуже складно. Однак це те, чому правда варто повчитися.

Прощення межує з прийняттям, повагою та довірою. Довіра – з повагою та психологічним здоров'ям. А підтримка – з бажанням дбати і про спільні цілі. Тому слід зазначити той факт, що всі пункти взаємопов'язані між собою. Любов – це сукупність всіх перелічених вище складових.

Як знайти справжнє кохання

Буває так, що в момент побудови стосунків начебто у пари все добре і спокійно, але вони не знають як зберегти це тепло та душевну близькість на тривалий час. Їм наче бракує чогось. Важливо правильно розвивати та підживлювати те, що вам так дорого.

 • Найчастіше звертайте увагу на позитивні сторони обранця, а до негативних намагайтеся ставитися поблажливо.
 • Дякуйте та цінуйте за кожну дрібницю, яку намагається для вас зробити партнер.
 • Намагайтеся більше казати. Відносини приймають не той оборот, коли недостатньо відкриті один перед одним. Їм стає холодно та незатишно разом.
 • Висловлюйте менше претензій та звинувачень. Вони поступово вбивають справжні почуття.
 • Не бійтеся труднощів. Навіть якщо у ваших відносинах настає криза або період охолодження, не кидайтеся у вир з головою, будьте віддані своєму вибору і зосередьтеся на спробі зрозуміти обранця. Варто перетерпіти складний період, адже після цього обов'язково вигляне сонце.
 • Залишайтеся цілісними цікавими людьми. Не варто повністю віддаватися стосункам без залишку. Так кожен із вас втратить себе і стане не цікавим партнеру.

Підживлюючи почуття, ви розпалюєте вогонь любові, даруйте можливість вашим стосункам, зберегти те найважливіше, чого потребує кожна людина. Ви знайдете справжнє кохання, яке триває роками і перевірене на міцність не тільки щастям і радістю, але й труднощами, перешкодами.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua