Який чоловік потрібен жінці для стосунків

Який чоловік потрібен жінці для стосунків

До вибору партнера варто ставитись серйозно. Сімейне життя вимагає постійного включення та бажання бути разом. Проте якості та життєві установки обранця відіграють не менше значення. Тому, зустрічаючись із чоловіком, варто розуміти, чи підходить він для серйозних стосунків?

Яких чоловіків потрібно вибирати для сімейного життя

Який чоловік потрібен жінці для стосунків

Фото автора Monstera: Pexels

Ідеального чоловіка немає. Проте варто чітко розуміти, з якою людиною можливі лише зустрічі та легкий флірт, а для якого, правда, варто відкрити своє серце. Для цього ми виділимо ряд параметрів, здатних допомогти скласти портрет чоловіка, який потрібен жінці для серйозних стосунків.

 • Відповідальний.

Одна з найважливіших якостей є відповідальність, оскільки в сімейному житті доведеться виявляти цю якість постійно. Чоловік не повинен боятися труднощів, перешкод.

Його надійність і рішучість служить у сім'ї тилом та міцною опорою.

Якщо ж чоловік не здатний приймати рішення, чекає допомоги або намагається віддалитися в моменти настання складних часів, він просто не розуміє своїх справжніх чоловічих завдань. З такою людиною сімейне життя буде схоже на вулкан: він тікає від проблем, а ти мобілізуєшся і йдеш у бій сама.

 • Із високими морально-етичними нормами.

Духовний розвиток людини допомагає зрозуміти її життєві принципи та настанови. Чоловік з високими моральними цінностями здатний не тільки грамотно вибудувати відносини з дружиною, але й готовий передати ці якості своїм дітям. Простими словами, він буде добрим батьком, який навчить своїх спадкоємців бути гідними людьми.

 • Чесний та вірний.

Щирість та відкритість у відносинах важлива насамперед для того, щоб партнери були здатні довіряти одне одному. У таких відносинах перебувати тепло та затишно. Спокій і впевненість у обранці відкриває можливість покладатися на нього як на себе.

У разі коли партнер не блищить відвертістю, закритий, щось не домовляє, жінці тривожно поруч з ним. Відносини починають приймати хворобливе забарвлення, більше схоже на залежність. Невірність обранця остаточно руйнує довіру, після чого любов переходить у розчарування та біль.

 • Психологічно здоровий.

Чоловік, життя та дитинство якого не були наповнені травмами та проблемами, буде здоровішим психологічно. Варто наголосити на його сім'ї, на взаєминах у ній. Не зайве поспілкуватися з ним на тему взаємин у цілому.

Який чоловік потрібен жінці для стосунків

8 ознак гідного чоловіка поряд з вами

Наголошуй і на тому, чи комфортно тобі поруч із ним. Якщо ж ти помічаєш у собі деяку скутість, страх чи небажання відкриватися перед обранцем, варто задуматися, чи не намагається він тиснути на тебе чи пригнічувати твої почуття та бажання.

Важливими є і його реакції: як він відреагує конфлікти, як поводиться в стресових ситуаціях, чи спокійний, коли ти обговорюєш з ним ваші стосунки.

 • Люблячий.

Почуття чоловіка до тебе мають бути сильними. Закоханий чоловік готовий багато на що. Якщо почуттів немає, і ви просто намагаєтеся створити відносини, що ґрунтуються на взаємоповазі, вам навряд чи вдасться побудувати тривалий щасливий шлюб.

 • Уважний та дбайливий.

Для сімейного життя потрібна людина, яка вміє дбати про своїх близьких. Якщо твій обранець уважний до твоїх прохань, намагається їх виконати, якщо він щодня намагається твоє життя зробити краще, значить, він стане прекрасним сім'янином.

Щоправда, насправді є проблема, що жінки все ж таки віддають перевагу «поганим хлопцям». А ось від них турботи та уваги добитися не так вже й просто. Тому варто завжди пам'ятати, що у сімейному житті вже не потрібна жодна драма, а потрібен обранець, здатний зробити тебе щасливою.

 • Рішучий.

Уміння швидко приймати рішення та приступати до дій, свідчить про його мужність, сміливість та готовність до сімейного життя. З таким чоловіком не страшно, спокійно та надійно.

З нерішучими обранцями доводиться ініціативу брати до рук, що згодом позначається на задоволеності шлюбом. Жінка починає почуватися локомотивом, на якому тримається все в сім'ї.

 • З почуттям гумору.

Це звичайно не основна якість. Однак гарне почуття гумору, все ж таки приємний бонус до сімейного життя. Воно допомагає, навіть у найважчих ситуаціях, знаходити те іронічне та смішне, що легко виправляє ситуацію та нормалізує обстановку в сім'ї.

 • Щедрий.

З жадібним і скупим чоловіком важко перебувати поруч, адже він постійно заощаджує, щось ховає, більшість витрат вважає порожніми. Йому дуже складно довести, що покупка важлива чи принесе позитивні емоції. Доводиться випрошувати та принижуватися.

Щедрий, не шкодує на своїх коханих нічого. Він хоче і здатний дарувати емоції, подарунки та почуття, що тебе люблять і цінують. З таким чоловіком у сім'ї завжди почуватимешся бажаною. І, звичайно ж, з великим задоволенням спостерігатимеш, як він балує ваших спільних дітей.

 • Вміє розмовляти, підтримувати.

Який чоловік потрібен жінці для стосунків

Giphy

Чоловікові важливо вміти говорити зі своєю обраницею. Відкритість необхідна налагодження довірчих відносин. Коли чоловік спроможний спілкуватися спокійно, і повністю включений в бесіду, жінці буде просто і легко з ним.

Закриті чоловіки, як правило, у розпал конфліктів здатні віддалятися та замикатися, що для жінки стає справжнім випробуванням. А невміння підставити плече та знайти потрібні слова, призводять обраницю до остаточного розчарування.

Як правильно вибудувати стосунки з «правильним» чоловіком

Зустрічаючи на шляху прекрасного партнера, зовсім не означає, що успіх вашої пари тепер вирішено наперед. Для того щоб побудувати з ним гідні стосунки, вам разом доведеться докласти ще багато зусиль. З чого варто розпочати і що робити для створення успішного союзу?

 • Позначте межі.

Обговоріть із обранцем, що для кожного з вас є неприйнятним. Можливо навіть записати ці моменти. Ви повинні чітко розуміти, як робити точно не варто, щоб не образити, або не засмутити партнера. Робити це важливо саме на початковому етапі, так би мовити, на березі.

 • Обговоріть спільні цілі.

Ще один момент, який здатний об'єднати людей, так і повністю відвернути один від одного. Звичайно, це спільні цілі, плани та завдання. Чоловік здатний бути з прекрасними цінностями та гарним вихованням, але точка, куди ви прагнете, зовсім не співпадає.

 • Вирішіть, як буде влаштовано ваше спільне життя.

До шлюбу варто обговорити дрібниці, пов'язані з побутовими питаннями. Наприклад, як будуватимете сам побут: хто за що відповідає, як вчинити у разі, якщо інший захворів. Те саме стосується й питань матеріального характеру: хто заробляє, хто розпоряджається грошима.

Тобто обговорювати варто все до дрібниць. Це важливо для того, щоб уникнути багатьох конфліктів, які починають виникати у пар.

 • Домовтесь про прояв почуттів.

Для кожної людини прояв любові укладено в різних моментах. Комусь потрібні тактильні контакти, для когось важливі слова, а комусь, подяка та похвала. Ці питання варто обговорити одразу, щоб не виникало недомовленостей та розчарування від нездійснених очікувань.

 • Вирішіть, як вестимете конфлікти.

Найприйнятніший варіант – це розмови, спокійні та адекватні. Однак іноді один партнер є спробою помиритися трохи інакше, ніж пропонує йому інший. У цьому народжуються непорозуміння та затяжні конфлікти, що лише посилює ворожнечу.

Щоб уникнути подібних сценаріїв, проговоріть як оптимально для кожного з вас виходити з сварок. Після відвертої розмови вам стане простіше розуміти один одного.

З чоловіком, який зацікавлений у сімейних стосунках, для якого рідні люди становлять основну цінність, будувати спілку приємно та просто. А якщо й виникають складнощі, то ви здатні подолати їх разом.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua