Як назавжди позбутися чоловіка алкоголіка?

Як назавжди позбутися чоловіка алкоголіка?

Чоловік-тиран, агресор, алкоголік зі своєю схильністю корчити з себе жертву, то ідеального чоловіка – жахливе випробування для будь-якої жінки. Ти ніколи не знаєш, що від нього чекати, боїшся чергових маніпуляцій, намагаєшся, але не можеш придумати, як назавжди позбутися чоловіка тирана.

Він милий, ввічливий, привітний. Правда все це, доки ти не опинилась у його лапах, або не перейшла йому дорогу.

Невеликий приклад: дівчина познайомилася із хлопцем. Вони разом проводили час, часто бували у спільній компанії. Він був симпатичним та ввічливим. Але, як з'ясувалося, не міг терпіти, що чоловіки ставлять лайки на фото дівчини в соцмережах.

Спочатку він зробив їй натяк, потім забрав телефон, поміняв усі паролі на пошті, акаунтах у месенджерах та соцмережах. Якось замкнув її в квартирі одну, а сам поїхав допомагати другу ремонтувати машину. Іншим разом побив її.

І причина одна – дівчина дозволяла собі публікувати фотографії та приймати компліменти інших чоловіків.

З тираном ти навряд чи колись відчуватимеш себе спокійною. Будуть періоди медового місяця, коли він раптом стане милим, або ти почнеш його сприймати м'якше. Але все це тимчасове явище.

Проблема в тому, що тирани не піддаються перевихованню. Потрібен сильний стрес, щоб один з них зумів усвідомити свою поведінку і захотів заспокоїтися і прийти до тями.

Спілкуючись із тираном, ти опиняєшся в позиції підлеглого. Тебе втоптують у багнюку, змушують відчувати нікчемністю. Найстрашніше, що до цього стану швидко звикаєш.

Жінки усвідомлюють, що не можуть жити без чоловіка, оскільки вони справді є нікчемними, безглуздими створіннями. А якщо так, то щось зробити, щоб виправити становище, вони не можуть.

Як назавжди позбутися чоловіка алкоголіка?

Як уникнути чоловіка тирана?

Як назавжди позбутися чоловіка алкоголіка та тирана

Щоб розлучитися з тираном, тобі буде потрібна велика внутрішня сила, підтримка оточуючих. Розглянемо процес поетапно. Без більшості представлених етапів ти не зможеш позбавитися чоловіка-тирана, як би тобі цього не хотілося.

Навіть якщо підеш, пам'ять про нього, зруйнована психіка, емоційний біль змусять тебе відчувати розчавлену. Ти продовжуватимеш підкорятися йому чи йому подібним.

Зверніть увагу, важливий етап на шляху рятування – це розуміння, що твій чоловік справді тиран. Цей етап може стати початком твого визволення. Усвідомивши, що більше не можеш переносити тиранію, ти почнеш працювати над собою.

Але, можливо, етап усвідомлення опиниться у середині процесу визволення.

Трапляється це, коли ти намагаєшся безуспішно вирішити особисті проблеми. І одного разу усвідомлюєш причину цього, розумієш, що не зможеш стати щасливою через постійний тиск з боку чоловіка.

Усвідомлення своїх кордонів

Характерний підхід будь-якого тирана – оточити свою жертву, позбавити її розуміння, де вона, а де розташований навколишній світ.

Тому, усвідомивши, що живеш із надто владною людиною, схильною до маніпулювання, почни вибудовувати свої особисті межі.

Як це виглядає:

 • Завжди пам'ятай, що для тебе важливо.
 • Не дозволяй чоловікові применшувати значення важливого.
 • Зберігай пам'ять про світлі моменти свого життя.
 • Мрій, навчися знову формувати бажання та добиватися їх виконання.
 • Вчися висловлювати та захищати свою думку.

Як назавжди позбутися чоловіка алкоголіка?

 • Поважай себе та показуй це людям. Нехай і вони завжди пам'ятають, що тебе треба шанувати.
 • Якщо чоловік сміється з тебе, постарайся піти або відключитися від нього і повторюй, що є речі, які мають для тебе значення, і ти не дозволиш нікому над собою знущатися. Навіть власному чоловікові.
 • Не допускай насильства над собою. Це не тільки рукоприкладство, а й ігнорування твоїх інтересів, постійний сарказм, знущання, грубість, ситуації, в яких тебе змушують почуватися слабкою, нікчемною, непотрібною.

Ти – не жертва

Характерне прагнення агресора – змусити відчувати тебе жертвою, яка ні на що нездатна. І що цікаво, часто тиран сам бере на себе цю роль і потім вивертає ситуацію так, що ти опиняєшся ніким.

Самоповага, яку ти формуєш, вибудовуючи особистісні кордони, дозволить тобі добиватися поваги і з боку оточуючих. Людям властиво цінувати тих, хто не дає з себе знущатися, не вважає себе жертвою, шукає способи реалізувати свої плани та мрії.

Емоційний спокій

Найчастіше тиран правильно вибирає точку, в яку треба бити, щоб змусити тебе йому підкорятися. Влучний удар швидко руйнує простір довкола, змушуючи тебе відчувати біль, приниження, страхи.

Після того, як у тебе з'явиться відчуття внутрішнього «Я», особистих кордонів, тобі легше не піддаватиметься на провокації чоловіка та зберігатиме емоційний спокій.

Уяви, що чоловік змушує тебе щоразу звітувати про те, як ти провела день. Тебе це принижує, але ти розповідаєш, бо якщо цього не зробиш, він скаже щось зло, проявить агресію, почне знущатися.

Що ти можеш зробити:

 • Скажи, що розумієш його зацікавленість, але можеш розповісти йому лише найважливіші події.
 • Поясни, що його злість і знущання змушують тебе закриватися у собі; ти втрачаєш силу та бажання ділитися з ним.
 • Чемно попроси припинити знущання.
 • Замість терпіти допит, запроси його погуляти. Якщо він відмовиться, скажи, що хотіла б прогулятися сама.

Твоє життя стане наповненішим, цікавішим, сама ти станеш сильнішою, якщо робитимеш те, що тобі подобається. Улюблене хобі, прогулянки, спорт, малювання дозволяє тобі проявити себе, підвищити впевненість у собі, отримувати підтримку з боку оточуючих.

Всі ці дії допоможуть тобі набратися сили і прийняти рішення піти від чоловіка-тирана. Можливо, рішення назрівало давно, ти йшла фізично, але психічно була не готова втілити його в життя.

Усвідомивши себе, свої інтереси, навчившись встановлювати кордони, не реагувати на уколи, якими тебе нагороджує чоловік, ти отримуєш можливість звільнитися від психічної залежності від нього.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua