5 фактів про жінок, про яких потрібно знати чоловікам

5 фактів про жінок, про яких потрібно знати чоловікам

Іноді вам здається, що ви з коханою не те що з різних планет, а з різних галактик? Спокійно!

Хочу розповісти про 5 фактах про жінок, про яких потрібно знати чоловікам, щоб мирно жити з цими миловидна, але шкідливими істотами.

1. Жінка дуже чутлива до уваги до і після інтиму

Ніколи, чуєте, ніколи просто не відвертайтеся від неї відразу, як тільки відбудеться «це». Якщо ви, звичайно, налаштовані ще хоч раз побачити панночку в своєму ліжку в горизонтальному положенні.

Так, я знаю, що головний подвиг ви вже зробили, але мужньо чиніть опір сну ще хоча б 5 хвилин, щоб поворковать з дамою серця.

2. Жінка, на відміну від чоловіка, частіше схильна йти «в нікуди»

Якщо пані не влаштовує розмір вашої зарплати, квартири і дітородного органу вона може піти в захід, не маючи на прикметі жодного джигіта.

Мужики набагато частіше тягнуть лямку нещасних відносин до тих пір, поки на горизонті не з'являється якась білява німфа.

Саме тому пані часто сприймають догляд чоловіки як грім серед ясного неба, мовляв, нічого не віщувало біди.

ВАЖЛИВО! Будьте слухняною і в делікатній формі віщав, що вас не влаштовує в другій половині або йдіть «на свободу» – так буде чесніше.

І, будь ласка, не відмахується від своєї другої половини, якщо їй закортіло «серйозно поговорити», інакше ризикуєте незабаром прийти додому і застати там тільки телевізор і фікус.

3. Найбільше уваги жінка звертає на чоловічі очі, руки і чоловічі сідниці (ПАРД)

Так що можете розслабитися і не втягувати з усієї сили ледве намітилося животик.

4. Мовчання згубно для жіночого здоров'я

Те, що жінка за день вимовляє в кілька разів більше слів, ніж чоловік, відомо багатьом. Але мало хто замислюється над тим, що якщо вона буде мовчати, то це загрожує не просто зіпсованим настроєм, а неврозами, гінекологічними хворобами та іншими неприємностями.

ВАЖЛИВО! Так що, як то кажуть, «співай, пташка, співай!». Дозвольте улюбленої чірікать біля вас. Вникати в суть монологу не обов'язково ☺

5. Жінка, як правило, любить одного чоловіка

Це у класиків дама кидається під поїзд через те, що не може вибрати з двох гідних джентльменів.

А на практиці вона, швидше за все, прикипіла б серцем до одного з чоловіків і мріяла б про Карапуз від нього рівно до того моменту, поки з ним у відносинах. Другий претендент б отримав шанс лише після того, як романтична історія з першим закінчилася.

Крім того, жінки рідко порівнюють свого нинішнього партнера з минулим. Так, так, так що не треба в своїй голові мірятися з ним виступаючими частинами тіла і ревнувати свою дитину до кожного стовпа.

Трохи бажання дізнатися краще свою жінку – і буде вам злагода та любов!

Захарченко Кристина
zmorshki.in.ua