Чому чоловік не поспішає і не пропонує дівчині

Чому чоловік не поспішає і не пропонує дівчині

Познайомилась із чоловіком, він тобі подобається, ти йому теж. Здається, підходите одне одному ідеально. Але час іде, і ти одного разу помічаєш, що він, незважаючи на те, що ви вже зустрічаєтеся рік – заміж не кличе: чому чоловік не робить пропозицію і як підштовхнути її до весілля.

Жінка, чоловік та шлюб

Чому чоловік не поспішає і не пропонує дівчині

Фото Colin Maynard on Unsplash

Багато дівчат мріють про сім'ю. Причин – безліч; залежать від соціальної обстановки, стилю виховання, прочитаних книжок, переглянутих фільмів.

Можливо, і ти одна з тих, хто, зустрічаючись із хлопцем рік, мрієш почути про чоловіка пропозицію, а рухають тобою такі мотиви:

 • З дитинства ти чула, що найважливіше для жінки одружитися, створити сім'ю, народити дітей. В результаті зустрічаючи симпатичного чоловіка, який ніби підходить тобі, одразу починаєш мріяти вийти за нього заміж.
 • Швидше хочеш піти від батьків, і заміжжя здається чудовою можливістю.
 • Виросла з батьком-алкоголіком і, познайомившись з чоловіком, який не п'є, хочеш переконатися, що твій шлюб буде успішним.
 • Думаєш, що зручно завести сім'ю, набути нового статусу і далі жити повним життям – будувати кар'єру, подорожувати. Заміжжя стає таким собі квитком у майбутнє.
 • У відносинах із протилежною статтю стикалася лише з проблемами. І тепер, коли комусь ти сподобалася, прагнеш схопити його та зробити своїм.
 • Чоловік, якого ти зустріла, відповідає ідеальному образу. Ти справді закохана, причому дуже сильно.
 • Тобі важко подолати стереотип, що повноцінне інтимне життя можливе лише після укладання шлюбу.

Ось тільки молоді люди відносять до весілля дещо по-іншому. Навіть бачачи приклади знайомих, батьків, вони не поспішають одружуватися і мріють якомога довше насолодитися життям.

Чоловік не поспішає із пропозицією

Те, що чоловік насолоджується свободою та холостяцьким способом життя, теж може виявитися неспроможним стереотипом. Хоч є ті молоді люди, хто категорично виступає проти шлюбу, і те, що в його житті з'явилася саме ти, а він не робить пропозицію, з тобою ніяк не пов'язано.

Є й ті, хто поклявся не одружуватися до певного віку. Ти можеш танцювати, співати, грати на балалайці, але заміжжя не дочекаєшся.

Правда, в тому, що чоловік може не робити пропозицію з інших причин:

Чому чоловік не поспішає і не пропонує дівчині

Чому він не кличе вас заміж?

 • Ти йому подобаєшся, йому з тобою добре, але ти не та, з ким він хотів би прожити життя.
 • Він тебе боїться, бо ти – яскрава, жива, гарна, сильна. Ти перетворюєш його на свою тінь, і не кожен чоловік готовий це терпіти.
 • Іноді думками та поведінкою молодої людини керують його батьки, бабусі, дідусі або просто стереотипи.

Можливо, приклад не зовсім добрий, але один чоловік виріс у сім'ї, де тато – єврей, а мама російська. Мамі спало на думку, що синочок обов'язково повинен одружитися з єврейкою, щоб передати єврейство своїм дітям. Зауваж, це потрібно було ні татові, ні синові, а саме мамі.

Проте молодій людині не щастило. Попадалися найпрекрасніші дівчата, а потрібної не було. З одного з них він прожив в одній квартирі більше 3 років, але так і не зробив пропозицію. В результаті дівчина просто пішла, а чоловік почав чекати далі.

 • Чоловік із комплексами. У будь-якій жінці бачить зрадницю та ошуканку.
 • Він вважає, що всі жінки, яких він зустрічав досі – звичайні та сірі мишки. Варто на горизонті з'явитися Дженніфер Лопес або хтось подібний, він одразу одружиться.
 • Молодий чоловік переконаний, що жити з дівчиною це те саме, що чекати на автобус. Пішла одна, з'явиться інша, і немає причин для хвилювань та страху самотності.

Як бачиш, навіть якщо ти зустрічаєшся з хлопцем рік, мрієш про заміжжя, це не означає, що він готовий до шлюбу. Які таргани керують його життям, важко вгадати. Щоб зробити це і підштовхнути молоду людину до весілля, треба ретельно розібратися з причинами.

Але, перш ніж приступати до цього, переконайся, що тобі самій це потрібно, ти не витаєш у хмарах і не через півроку кусатимеш собі лікті.

Як підштовхнути чоловіка до одруження

Якщо хочеш чогось добитися від чоловіка, поводься з ним мудро та ніжно. Оточуючи його теплом, зачаровуючи, граючи своїми почуттями, то розкриваючи їх, то ховаючи, ти створюєш ауру кохання та комфорту.

 • Більше розмовляй із чоловіком

Спілкуючись зі своїм чоловіком, періодично порушуй теми шлюбу, але так, щоб це не дратувало, і не було схоже на те, що ти його пиляєш.

 • Згадай, що стільки років тому одружилися твої батьки.
 • Помічай, як чудово виглядають одружені пари, будь-якого віку. Візьми фотографії дідусів, бабусь, роздивляйся їхні очі – часто саме на погляд видно, що люди прожили разом багато років.
 • Звертай увагу на сімейні свята – скільки в них затишку та кохання.
 • Запитуй ненароком, якою він бачить ідеальну сім'ю.
 • Запрошуй його на свята, річниці друзів, батьків.
 • Розповідай про свої дитячі мрії, про те, яка ти щаслива, що він з'явився на твоєму шляху.
 • Не мучи обіцянками, не випитуй плани про весілля.

У жодному разі не насідай, інакше досягнеш зворотного ефекту.

 • Побудуй шлях через шлунок

Давай обмовимося, що цей засіб лише частково пов'язаний із шлунком. Насправді його мета – створити умови, в яких чоловікові буде дуже комфортно.

Ось, наприклад, що можна зробити:

 • Пригощай свого юнака його улюбленими стравами. Любить він чебуреки чи котлетки – навчись їх робити ідеально.
 • Не йди про проблеми, насолоджуйся життям з чоловіком, забуваючи на час невирішені питання, неприємності на роботі чи навчанні.
 • Якщо ти добре заробляєш, тобі подобається те, чим ти займаєшся, дай йому свободу вибрати роботу до вподоби, навіть якщо грошей він заробляє небагато.
 • Створюй умови для фізичного комфорту. Якщо ти любиш ходити в гори, а він вважає за краще сидіти вдома, не тягай його за собою.
 • Не влаштовуй істерик, від яких у нього починають тремтіти коліна, з'являється заїкання.

До речі, вже на цьому етапі ти ще раз зможеш переконатися, чи підходить тобі цей чоловік чи ні.

 • Познайомся з його батьками

Вірний спосіб підштовхнути чоловіка до шлюбу – познайомитись з його батьками та сподобатися їм. Тобі потрібно лише спілкуватися з ними час від часу, цікавитися проблемами та за необхідності їм допомагати.

Решту вони зроблять самі. Захоплюватимуться тим, яка ти гарна, дбайлива, розумна господиня.

Щоправда, і в цьому способі є проблема – важливо не перегнути ціпок. Інакше з променя світла ти перетворишся на чудовисько, яке має намір захопити їх дитину у свої тенета.

 • Брутальні засоби

Втім, є і більш брутальні засоби мотивувати чоловіка до весілля. Їхня проблема в тому, що навіть якщо ти отримаєш заповітну пропозицію про заміжжя і обручку, щаслива ти не будеш.

Загрози самогубства, шантаж вагітністю – ці способи звучать відразливо, але й сьогодні є жінки, які їх використовують. У їхнє виправдання варто сказати, що роблять вони це тому, що так почуваються.

Їм справді здається, що, якщо зараз вони не одружаться, то життя піде під укіс, і більше зустріти гідного чоловіка і полюбити його їм не судилося. Високий рівень імпульсивності, сильні емоції підпорядковують розум і не дають подивитися на проблему адекватної позиції.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua