Що можна написати колишньому кращому другові

Що можна написати колишньому кращому другові

Життя має властивість циклічності. У кожний певний цикл до нас приходить близька людина, яка посідає місце найкращого друга. Цикл змінюється, і людина, без якої ти не уявляла свого життя, йде на другий план. З часом спілкування припиняється, при цьому ви не сварилися і явних причин відмови у спільному проведенні часу ти не знаєш.

Так буває. Змінюються інтереси, погляди на життя, пріоритети і разом із цим змінюються близькі люди. Колишні найкращі друзі йдуть з твого повсякденного життя, але залишаються у твоїй пам'яті, разом із теплими, добрими спогадами про час, який ви присвятили своїй дружбі.

Лист колишньому другові

Що можна написати колишньому кращому другові

Фото автора Mike Jones: Pexels

Найчастіший привід, коли ми згадуємо про раніше близьких для нас людей, це свята та події, пов'язані з цією людиною. Тебе накриває ностальгія про нього і хочеться написати щось таке, що могло б викликати посмішку колишнього друга.

Але як саме і що могло порадувати друга?

Привітання – відправна точка спілкування

Як ти привітаєшся, такий тембр спілкування і задаси.

Може, у вас було якесь особливе привітання або ти якось ласкаво незвично називала свого друга, якому так хочеться написати. Варто використовувати це при вітанні.

Наприклад: «Здрастуйте, Незабудка!» або “Хай, Бульдог”;

Якщо ж нічого вигаданого у спілкуванні між вами не було, то можна до вітання додати емоцію про те, як ти рада, що можеш написати цій людині, незважаючи на відстань, час та відсутність постійного спілкування.

“Здорово, мені так захотілося тобі написати …”;

«Здрастуйте, так чудово, що зв'язок з тобою не втрачено …»;

Звичайно, звичайне «Привіт» та його утворюючі форми, наприклад, «привіт», завжди залишаться актуальними між друзями, навіть колишніми.

Основа листа

Ось у цій частині ти можеш максимально проявити себе для того, щоб принести радість адресанту. Які ж прийоми ти можеш використати?

Якщо твій лист прив'язаний до якогось особливого дня чи свята, то можна сміливо згадати смішний чи милий епізод, пов'язаний із подією, яка вас поєднувала.

«Я пам'ятаю, як в один новий рік ми з тобою до самого ранку співали Алеграву, що обидва прокинулися охриплі».

Що можна написати колишньому кращому другові

Як відновити контакт після тривалої паузи стосунків

«У день міста, пам'ятаєш, спізнилися на останній автобус і дві години йшли до дому і говорили про все на світі».

До приємного спогаду ти можеш додати свою думку, наприклад, “я більше ніколи так душевно не співала в караоке” або “для мене було дуже цінно обговорити з тобою ті теми”.

Для такого алгоритму дій підійдуть фрази: “а пам'ятаєш …” і “для мене …”. Тільки підстави спогад, який дорогий для вас обох.

Щоб зробити приємно своєму колишньому найкращому другу, ти можеш у листі описати ті якості, які ти дуже любила і цінувала в цій людині і чому вони були тобі важливі.

«Я так любила твій сміх, такий щирий і заразливий, що завжди приводив мене в хороший настрій, якщо навіть була чимось засмучена».

“Як мені пощастило з тим, що ти була в мене така смілива, це принесло мені так багато добрих моментів”.

Підкреслюючи індивідуальність, ти показуєш значущість цієї людини свого часу, що дозволило тобі виділити ці особливості та полюбити їх. Це має величезні варіанти на успіх, щоб викликати тепло в душі читача.

Ще як варіант ти можеш згадати те, чим тобі твій колишній друг допоміг у житті. Цим ти покажеш, що пам'ятаєш і досі вдячна, а якщо це пов'язано з якимсь смішним випадком, то чудово.

“Якби ти не пролила кави тому симпатичному хлопцеві, то він не закохався б у мій істеричний сміх і не покликав би мене заміж”.

«Як добре, що ти тоді зателефонувала замість мене, завдяки чому мені довелося йти на співбесіду. У результаті я змінила, нарешті, роботу більш перспективну».

Завершення

Прощатися завжди складно, навіть у листі. Достатньо буває звичайного «до побачення» або «поки». Але можна додати “люблю”, “сумую”, “цілую, обіймаю”, якщо якісь із цих слів рвуться з твоєї душі в написаний тобою лист.

Насамкінець можна звернутися до колишнього друга фразою «жду відповіді», якщо ти хочеш продовжити спілкування або відновити дружбу. Тільки не використовуй стандартні фрази «як-небудь зателефонуємо» або «треба якось зустрітися», це завжди несе у собі думку про те, що це порожні слова, яким не судилося збутися.

Якщо ти серйозно налаштована на зустріч або розмову по телефону, то пиши якомога конкретніше, коли і в скільки ти могла б зустрітися або поговорити, без факторів, які тебе відволікають. Наприклад: «я через тиждень іду у відпустку і із задоволенням з тобою побачусь», «в ці вихідні в мене абсолютно вільні — може нам зателефонувати».

Як добре, коли є теплі і приємні, подекуди кумедні і навіть викликають збентеження, спогади разом з якоюсь людиною. Дуже цінно мати зв'язок через роки з найкращими у минулому друзями. Необов'язково чекати приводу чи свята, щоб написати людині, яка принесла хороше у твоє життя.

Пиши щиро, по-доброму, щодо і без. Це обов'язково викличе усмішку у твого найкращого, хоч і колишнього друга.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua