«Важко приймати подарунки від чоловіків, так як відчуваю почуття обов'язку. Це нормально?”

Вам знайоме відчуття незручності і сорому, коли чоловік підносить подарунок? Розумію! Раніше, років так до 25, не дозволяла залицяльникам навіть заплатити за чашку кави, але з часом прийшло усвідомлення …

1. Приймаючи подарунок, ви нічим не зобов'язані

Адекватний чоловік не думає в площині «нагодував вечерею, подарував дорогий телефон і до нього чохол на iPhone 12 – буде відпрацьовувати в ліжку». У 90 випадках з 100 йому просто хочеться відчути себе таким собі всемогутнім джином, який може порадувати улюблену дівчинку, викликати її посмішку, а іноді (чим чорт не жартує) і сльози щастя.

Якщо розглядати ситуацію в цьому контексті, то ви навіть робите добру справу, приймаючи презент – допомагаєте йому самоствердитися. Природно, якщо це не стосується випадків, коли вас відверто намагаються купити і «розвести» на справи постільні. Але такий персонаж вельми і вельми пізнаваний.

Мій добрий знайомий Іван – один з найбільш гідних чоловіків, яких я знаю. І ось як він мені пояснив свою пристрасть до подарунків коханій дівчині:

«Я ніколи не був романтиком, ні на грам. Але Жанна змусила мене поглянути на відносини з іншого боку: я побачив, як щиро вона радіє і свічок за вечерею, і золотому колечку. Кайфовала вона, а мені здавалося, що я скупався якомусь енергетичному потоці. Це велике задоволення – розуміти, що ти можеш доставити стільки приємних емоцій ».

ВАЖЛИВО! В крайньому випадку, щоб заглушити муки совісті, можете зробити символічний жест у відповідь, наприклад, приготувати вечерю, влаштувати сеанс масажу, так, в кінці кінців, поцілувати і щиро подякувати.

2. Приймаючи подарунок, ви не позиціонуєте себе, як меркантильна особа

Ви ж, як розумна леді, не тримали у горла чоловіка ніж зі словами «Купи годинник, кому кажу!» і не влаштовували істерики а-ля «плач Ярославни», вимагаючи нове плаття, правда?

Швидше за все, якщо чоловік підносить подарунок, він уже бачить в вас жінку, що не зациклену на матеріальних благах. Тому що хлопці, звичайно, в цьому плані дуже ранимі: тільки відчувають, що їх «юзають» – йдуть в захід. Згадайте хоча б мільйон історій про багатіїв, журяться через те, що жінки бачать в них виключно грошовий мішок.

Так що заспокойтеся, видихніть і постарайтеся менше переживати про те, що про вас подумаю інші – повірте, вони набагато більш стурбовані своєю власною персоною, ніж вашої.

3. Якщо вам підносять подарунок, значить ви його заслуговуєте

І крапка! Навіть якщо ви в упор не бачите в собі прекрасну фею, яка заслуговує відпустки в Італії, шовкових піжам і абонементів в дорогущий спортзал, то ваш чоловік вважає інакше.

Саме час заспокоїться і подякувати йому за те, що він бачить в вас щось особливе, чарівне. Може, спробуєте поглянути на себе його очима?

І нехай у вашому житті буде побільше приємних сюрпризів. Бажаю приймати їх з легкістю і щирою вдячністю.

Захарченко Кристина
zmorshki.in.ua