Чому не вдається побудувати стосунки з чоловіком та завести хлопця

Чому не вдається побудувати стосунки з чоловіком та завести хлопця

Причин, чому не виходять стосунки з чоловіками, може бути дуже багато. Це і власний егоїзм дівчини, і несвідоме підпорядкування материнської моделі поведінка, і просте невміння почути свої почуття.

Найчастіше дівчина, жінка йде по життю, орієнтуючись на власні, не завжди усвідомлювані стереотипи, настає на ті самі граблі. Щоб нарешті стати щасливою і знайти другу половинку, потрібно розібратися з причинами, чому це відбувається, і виробити успішну стратегію.

У кожної людини своє життя, багате та різноманітне. Тому і причин, з якими можуть бути пов'язані невдачі у побудові стосунків із чоловіками, у кожного різні. П'ять найпоширеніших ти знайдеш у цій статті.

Ідеалізм

Чому не вдається побудувати стосунки з чоловіком та завести хлопця

Фото автора Airam Dato-on: Pexels

Читаючи романи, захоплюючись фільмами, серіалами чи просто спостерігаючи за життям інших людей, ти бачиш лише один бік. Характер героїв у повноті залишається у тіні. Але це не заважає тобі домальовувати образ людини, захоплюватися нею і уявляти, що і твій обранець буде таким самим.

В результаті, зустрічаючи симпатичну молоду людину, ти щасливо нагороджуєш її неіснуючими рисами характеру і закохуєшся.

Через деякий час приходиш до тями, починаєш бачити його реальне обличчя і розчаровуєшся.

Основна причина того, що відбувається, – ідеалізм, невміння чи небажання побачити молоду людину такою, якою вона є.

Адже найстрашніше у такій ситуації те, що, розчаровуючись, люди схильні виявляти агресію. Вони починають ненавидіти, злитися на партнера, не зважаючи на те, що це безглуздо. Як минулі ілюзії, і справжнє розчарування – плід уяви. Насправді чоловік міг бути дуже добрим, добрим, розумним. Просто за фантазіями розглянути та полюбити його не вдалося.

У цій ситуації погано не лише тобі. Молода людина теж почувається огидно – щойно їм захоплювалися, любили, а тепер через непотрібність викинули.

Єдине, що хочеться порадити в цій ситуації, – дивитися на світ широко розплющеними очима. Знайомлячись з новими людьми, не вигадуй, які вони, хороші чи погані, не стрій очікування. Просто спокійно пізнай їх, день за днем, крок за кроком.

Егоїзм

Часта причина невдач у відносинах – егоїзм. Ти вимагаєш до себе гарного ставлення, добра, а сама нічого не даєш. Вважаєш, що якщо тобі дарують подарунки, допомагають, терплять істерики, то все так і має бути. Важливо, щоб добре і комфортно було тобі, потреби та бажання оточуючих не береться до уваги.

З цієї ситуації зазвичай два виходи:

  • Тобі набридає людина, яка знаходиться поряд. Витиснувши його як ганчірку, розумієш, що більше нічого не отримаєш, починаєш шукати нову жертву.
  • Молода людина втомлюється від твого егоїзму, відчуває себе виснаженим, не може змусити спілкуватися з тобою і йде.

Усвідомити власний егоїзм і стримати його непросто. Потрібна велика робота, пов'язана з розумінням своїх бажань, особистих меж оточуючих, їх можливостей, характеру, потреб.

Спершу спробуй поговорити з близькою подругою про те, наскільки їй з тобою комфортно, чи трапляються випадки, коли їй здається, що ти переходиш усі межі, стаєш егоїстичною.

Візьми за звичку слухати людей, ставитися до них уважно, пропонувати допомогу, дякувати їм.

Чому не вдається побудувати стосунки з чоловіком та завести хлопця

Чому не вдається збудувати стосунки?

Звичка жити своїм життям

Часто з егоїзмом плутають звичку жити на самоті. Однак це різні речі – живучи одна, ти, мабуть, готова віддавати іншим тепло, ділитися радістю, добром. При цьому стикаєшся із проблемою, коли не можеш впустити у своє життя інших людей.

Ти звикла робити все сама – нести відповідальність, ремонтувати сантехніку, приймати рішення про відпустку, ремонт, купівлю нової машини. Інша людина, яка щиро намагається тобі допомогти, хоче разом вирішувати питання, починає тобі заважати. Ти звертаєш увагу лише на те, що в тебе він викликає роздратування. Але встань на його позицію – він не може бути безмовним бовдуром, який тільки виконує твої накази і намагається тобі догодити.

До речі, найчастіше догодити означає бути поруч, коли тобі це потрібне. Інтереси другої сторони не враховуються.

Подібна картина складається, коли жінка прожила на самоті кілька років. У неї були тимчасові партнери, але вони зникали через несумісність або її надмірну незалежність.

Якщо ти потрапила в таку ситуацію, рекомендується:

  • Подумай, чи цінна для тебе людина, яка виявилася поряд. Якою б самостійною ти не була, можливо, з його відходом ти відчуєш порожнечу і тоді краще спробувати стримати свою незалежність, відкритися, стати йому ближче.
  • Поговори з ним. Якщо все серйозно, обговоріть, що входитиме до його поля відповідальності, а що до твоє. Коли він почне виконувати те, про що ви домовилися, не лізь до нього. Можливо, ти вмієш краще запікати курку, але дай йому виявити себе, відчути себе потрібним. А сама просто відпочинь – сядь на диван, підверни ніжки і розслабся.
  • Якщо юнак кличе тебе на якийсь захід, подію, про яку ти нічого не знаєш, довірся йому. Не коментуй, не вигадуй відмовки, не бійся здатися дурною.

Пошук у чоловікові тата

Нерідко трапляється проблема, коли в будь-якому чоловікові жінка шукає тата. Дівчина шукає такого ж сильного, розумного, веселого; перебирає молоді, розчаровується, кидає їх.

Подібну ситуацію породжує зіткнення ідеалізму, інфантилізму та, ймовірно, проблеми у дитячо-батьківських відносинах.

Зверніть увагу на те, що кожна людина індивідуальна, не можна знайти двох людей, які були б абсолютно однаковими. Той, хто був твоїм татом, назавжди ним і залишиться. Він брав участь у твоєму народженні, вихованні, можливо, все ще чекає на тебе вдома, приготувавши чай, або сподівається, що ти спечеш його улюблений рибний пиріг. Він став таким, яким ти його знаєш, частково тому, що зустрівся з твоєю мамою, займався тобою.

Не можна змішувати ролі людей. Твій чоловік, з яким ти хотіла б створити сім'ю, радіти дітям буде завжди іншим. І ти ніколи не станеш своєю мамою. Наслідування батьківської моделі сім'ї зазвичай веде до хаосу у відносинах, тому будь сама собою і шукай ту людину, з якою тобі буде легко і вільно.

Нерозуміння власних потреб

Люди часто перебувають у омані, вірячи, що знають, чого хочуть і чекають від життя. Але є такі явища, як мода, стереотипи, бажання наслідувати оточуючих.

Уяви, що до вас у колектив приходить новий співробітник-чоловік. Стильний, симпатичний, розумний, спортивний, неодружений. Всі в нього тут же закохалися, та й ти відчула незвичайну стомлення. Згодом він починає цікавитися тобою, доглядати. Ви вступаєте у стосунки, причому ти навіть не хочеш зупинитися на мить і послухати чого хочеш.

Результат – одного разу ви приходите до висновку, що ви не пара, розлучаєтеся. Можливо, ти починаєш його чимось звинувачувати, злитися на нього. Але чомусь не замислюєшся про те, що весь цей зв'язок, що виник під впливом думки оточуючих, був спочатку приречений.

Порада у цій ситуації одна – слухати себе, свої почуття, серце, інтуїцію. Стереотипи та думка подружок це добре, але життя в тебе одне і краще провести його з тією людиною, з якою тобі буде добре.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua