Яких жінок люблять та цінують успішні чоловіки

Яких жінок люблять та цінують успішні чоловіки

Щоб налагодити взаємини з партнером або привернути увагу хлопця, що сподобався, нерідко доводиться працювати над собою. Будь-якій людині завжди є, чого прагнути. Особливо якщо робота над собою спрямована на досягнення особистого щастя.

Ти можеш бути бездоганно красива, розумна та реалізована професійно. Але закономірно відсутність уваги з боку протилежної статі змушує замислитись, чого в тобі все-таки не вистачає, щоб сподобатися успішному чоловікові.

Яких жінок люблять та цінують успішні чоловіки – ТОП-10 якостей

Яких жінок люблять та цінують успішні чоловіки

Фото Taisiia Stupak on Unsplash

Безперечно, єдиних критеріїв успіху не існує. Одні чоловіки віддають перевагу скромним і боязким, інші обирають у супутниці життя жваву та безстрашну дівчину. Однак, незважаючи на індивідуальні відмінності, виділити універсальний список кращих якостей у дівчині все-таки можливо.

Доглянута та акуратна

Погодься, тобі теж куди приємніше спілкуватися з людиною, незалежно, чи консультант це в магазині, партнер або перехожий на вулиці, який виглядає охайно і акуратно. Виражатися це може у багатьох проявах:

 • чистий та випрасуваний одяг;
 • непомітний макіяж або акуратно поголену особу;
 • незапущена стрижка, укладена зачіска;
 • приємний запах туалетної води;
 • відсутність видимих дефектів (синці під очима через недосипання, обгризані нігті тощо).

Сюди можна віднести почуття стилю. Це не означає, що ти маєш беззаперечно слідувати останнім трендам моди. Досить підібрати такий образ, у якому ти почуваєшся комфортно та впевнено.

Тільки не ховайся в мішкуватому костюмі, якщо, наприклад, комплексуєш із-за фігури. І з пишними формами можна і потрібно мати ефектний вигляд. У поєднанні з прикрасами та аксесуарами, підходящим укладанням та макіяжем ти підкориш будь-якого співрозмовника з перших хвилин спілкування.

Багато чоловіків відзначають, що після заміжжя, народження дітей або довгих років спільного співжиття їх подружжя перестає дбати про свою зовнішність. Якщо ти зустрічаєш свого коханого з роботи завжди в домашньому халаті та капцях, недбалим пучком на голові, навряд чи він бачитиме в тобі жінку.

Життєрадісна та оптимістична

Це дуже важлива якість, яку чоловіки цінують у жінок. Хлопцям вкрай приємно та комфортно перебувати поруч із дівчиною, яка:

 • підбадьорить і розвіє сумніви перед важливим заходом;
 • рішуче та сміливо долає труднощі;
 • може знайти вихід з будь-якої ситуації, незалежно від її складності;
 • здатна і вміє грамотно розпоряджатися наявними ресурсами задля досягнення поставленої мети;
 • не здається, не стере і не кидає справу на половині шляху.

Яких жінок люблять та цінують успішні чоловіки

5 якостей жінок, яких люблять чоловіки

Завжди радісна та задоволена жінка, яка вміє знаходити щастя навіть у дрібницях, діє на чоловіка як найсильніший магніт. Захоплюйся навколишнім світом сама і мотивуй тим самим людей, що оточують тебе, дивитися на життя позитивніше.

Крім того, якщо ти постійно чимось незадоволена, чоловік завжди сприймає це на свій рахунок, починає шукати причини в собі та закономірно, дратується, коли не бачить допущеної помилки.

Віддана та вдячна

Намагайся переконати свого чоловіка, що він найкращий, сильний і розумний на цьому світі. Йому буде приємно усвідомлювати, що ти щиро захоплюєшся його досягненнями, не знецінюєш заслуги і не дорікаєш за неспроможність у будь-яких питаннях.

Неважливо, ким працює і скільки отримує твій чоловік, не має значення, чи має особисті інтереси, і наскільки він компетентний у тій чи іншій сфері. Якщо ти вибрала його, то він виділився на тлі інших. Згадай, чим саме, і частіше нагадуй йому про це.

Поряд із жінкою, що захоплюється, чоловік росте особистісно. Він розуміє, що повинен точно відповідати твоїм очікуванням, зобов'язаний виправдати твою впевненість. Підтримуй його в будь-яких починаннях та вір у успіх. Тоді ти станеш головним орієнтиром у житті, причиною старань.

Прощаюча та приймаюча

Не думай, що під час сварки страждаєш лише ти. Будь-якому чоловікові важливо знати, що незалежно від сказаних слів та виплеснутих емоцій, ти все одно його любиш і будеш із ним. крім того, хлопцям важко визнавати свої помилки.

Якщо твоя тактика спілкування для досягнення бажаного та вирішення проблеми зводиться до тривалого розбору польотів, вказівки на його недоліки та помилки, образам, ти навряд чи викличеш у чоловіка мотивацію до продуктивних дій.

Яких жінок люблять та цінують успішні чоловіки

Giphy

Намагайся не помічати хоча б дрібних промахів. Немає потреби роздмухувати скандал на порожньому місці і шукати приводи для сварки там, де їх немає. Наприклад, після розмови з подружкою, у якої чоловік займається пранням, не слід у ту саму хвилину йти і пред'являти претензії своєму чоловікові – а чому це він цього не робить.

Якщо трапилася ситуація, яка дико на тебе чекає, і це не хвилинний порив, просто поговори з ним. Твій хлопець обов'язково оцінить, якщо замість звичного скандалу ви просто спокійно обговорите проблему.

Ненав'язлива та захоплена

Зрозуміло, що кохання займає думки жінки куди міцніше, ніж голову чоловіка. Але при цьому поважають особистий простір один одному, надавати певну свободу. Ти не винна:

 • вимагати безумовної уваги після того, як він повернувся з роботи;
 • постійно надзвонювати та писати повідомлення;
 • ображатись, якщо, на твій погляд, він недостатньо ніжний із тобою;
 • заважати виконувати домашні обов'язки, відволікати розмовами та лізти обійматися;
 • прагнути скрізь і завжди бути поруч із ним.

Чоловік куди більше цінує ту, яка певною мірою незалежна від нього. Якщо він пішов на роботу, це не означає, що ти маєш весь день сидіти біля вікна і сумно зітхати, доки він не повернеться назад.

Займи себе чимось. Це може бути робота по дому, захоплення чи банальний перегляд ТБ. Не треба вішатися йому на шию щоразу, коли він поруч. Не слід нав'язувати свою увагу тоді, коли це недоречно – а потім знову ж таки ображатися, що він «не цінує» і «не відповідає взаємністю».

Усі перелічені якості – запорука успіху у сфері любовних відносин. Робота над собою допоможе тобі і в професійній ніші, і в саморозвитку, і в будь-яких комунікаціях.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua