Чоловік зрадив під час вагітності – чи варто його прощати?

Чоловік зрадив під час вагітності – чи варто його прощати?

Вірність і відданість у сімейному житті завжди були найціннішими якостями подружжя. Саме відданість своєму партнеру є сполучною ланкою та скріплюючим шлюбом елементом. Без цього не можна говорити про повагу та розуміння між чоловіком та дружиною. Тим більше про кохання чи інші почуття.

Але що робити, якщо чоловік зрадив дружині. Тим більше, під час її вагітності? Як жити далі? Прощати його чи ні? Мільйон запитань і жодної відповіді у голові. Давай розберемося з тобою разом як вчинити у цій ситуації.

Причини чоловічої зради під час вагітності

Чоловік зрадив під час вагітності – чи варто його прощати?

Фото автора Nataliya Vaitkevich: Pexels

Перш ніж рубати з плеча – прощати чи не прощати, необхідно чітко розібратися у самій ситуації. Так, звістка про його невірність найважча новина. У тобі вирують гормони, емоції захльостують з головою. Однак якщо ти читаєш це, значить, ти вже трохи заспокоїлася та шукаєш вихід.

Чудово. Перш ніж робити будь-які дії, потрібно зрозуміти справжню причину його походу наліво. Повір, чоловіки ніколи не роблять щось так. Завжди є обґрунтована, на їхню думку, причина. Отже, давай розбиратися, чому він так вчинив.

  • Почуття непотрібності та ревнощі.

Іноді чоловік відчуває ревнощі до майбутньої дитини. Або почувається зайвим у домі. Він звик бути єдиним та неповторним для тебе. До вагітності ви багато часу проводили лише вдвох, а з настанням вагітності вся увага тепер спрямована лише на тебе та майбутнього малюка.

Поява третього члена сім'ї завжди стрес як для жінки, а й чоловіка. Все частіше з'являються страхи та тривожність, увага від дружини практично немає, все крутиться навколо майбутньої дитини. Замість романтики та ніжності, від тебе надходять список побутових проблем та вимог. Духовна близькість між вами витончується. Тому, чоловік починає нервувати і з'являється нав'язлива думка втекти з дому у пошуках розуміння та жіночої уваги.

  • Фізичні фактори.

Найбільш тяжким як для жінки, так і для чоловіка є перший триместр вагітності. У тебе токсикоз, різкі перепади настрою, нестабільне гормональне тло. Все це вбиває твоє сексуальне бажання. Тому ти на рівні інстинктів не допускаєш інтимної близькості з чоловіком.

У пізніші періоди до всього іншого додаються набряки, біль у попереку, тонус. Це також не додає тобі бажання займатися постільними іграми з чоловіком. Також не можна забувати і про заборону лікарів на інтимне життя.

Деякі чоловіки дуже важко обходяться без регулярної інтимної близькості. Їм важко терпіти присутність коханої жінки, яку не можна мати як раніше. До цього додається нав'язливий страх нашкодити дитині при статевому контакті.

Чоловік зрадив під час вагітності – чи варто його прощати?

Змінив чоловік під час вагітності

Звідси і зрада. Чоловіки, які можуть жити без сексу, вирішуються на зраду під час вагітності. Навіть якщо дуже люблять і її, і дитину.

  • Ти не приваблюєш чоловіка в інтимному плані.

У період вагітності твої форми округляються. Така постать може більше не приваблювати чоловіка. Він більше не сприймає тебе як об'єкт сексуального бажання. Його фізично відштовхує твоя нова постать.

Буває й таке, що жінка перестає доглядати за собою. Тяжкий фізичний стан зовсім не мотивує стежити за собою. Іноді навіть важко буває прийняти душ або завдати макіяжу.

Все це може спонукати чоловіка на зраду. Але, зазвичай, така причина обумовлена непросто зовнішніми даними жінки. Якщо чоловік змінив тобі через те, що твоє волосся не мите три дні, швидше за все він зовсім не любить тебе.

  • Сильний стрес або гнітюча ситуація в будинку.

Чоловіки іноді більш чутливі до такої кардинальної зміни звичного життєвого укладу. Так, сильна стать не здатна виражати емоції так, як звикли це робити жінки. Вони всі звикли пропускати через голову. Тому, зміна його соціального статусу та нові проблеми моторошно лякають майбутнього батька.

Крім цього, через нестабільний емоційний стан, жінка може перетворитися на натуральну «пилу» і навіть не помітити цього. Постійні скандали та причіпки будинку, вимоги та закиди, на кшталт «ти винен», пригнічують чоловіка. Навіть найтерплячішого можна довести до білого коліна регулярними істериками.

У такій ситуації чоловік намагатиметься якнайрідше знаходитися вдома, щоб не чути всі ці скандали. Піддавшись негативному настрою жінки, він шукатиме втіхи на стороні. Шукатиме жіночу ласку, увагу та спокій. Того, що не одержує вдома від коханої дружини.

Чи варто прощати чоловікові зраду під час вагітності

Довіра до чоловіка втрачена, і її дуже важко повернути назад. Але, ти все ще його любиш, якщо запитуєш пробачити його чи ні. Так, ти відчуваєш огиду і неприязнь до нього, коли уявляєш його наодинці з іншою. І це абсолютно нормально.

Чоловік зрадив під час вагітності – чи варто його прощати?

Giphy

Тут потрібно дивитися на ситуацію з кількох сторін. Одна справа, якщо він щиро кається і говорить про те, що це була помилка та швидкоплинна слабкість. І зовсім інше, коли він абсолютно не бачить своєї провини у скоєному.

Щоб прийняти певне рішення, слідуй наступним порадам психолога:

  • Заспокойся.

Постарайся не думати про погане. Не прокручуйте саму сцену його зради в голові і не зациклюйся на ній. Це вже сталося, ти про це дізналася. Все, у минулому ти нічого не зміниш. Твій нервовий спокій зараз найважливіший. Твій стан безпосередньо передається дитині. Приймати важливе рішення необхідно у спокійному та врівноваженому стані.

  • Поговори із чоловіком.

Перед розмовою добре подумай про те, що ти говоритимеш і що питатимеш у чоловіка. Ти маєш з'ясувати, наскільки ваша ситуація критична. Детально розпитай чоловіка про те, що він відчуває, про його справжні причини такого вчинку. Можливо, він вважає це помилкою та швидкоплинною слабкістю. А можливо, там щось серйозне. Все залежить від людини, обставин та мотивів, які ним рухали.

  • Зроби висновки.

Після того, як ти прямо поговориш із чоловіком, ти зможеш зробити для себе відповідні висновки.

Якщо твій чоловік щиро кається, то його краще пробачити, адже дитину буде легше ростити у повноцінній сім'ї. Часом, чоловікові та дружині необхідно пережити кризові моменти, щоб сім'я стала ще міцнішою.

Якщо чоловік не вважає себе винним, то прощати його за зраду не варто. Так само, як і зберігати шлюб. Насильно милий не будеш, а дитиною не втримати чоловіка у сім'ї. Таке буває. Тому у будь-якому разі зберігай гідність.

Не принижуйся і не повертай його, навіть якщо дуже любиш. Надай йому право вибору і відпусти спокійно. Незабаром він може усвідомити свою помилку і вибачиться. Якщо ні, то в твоєму житті ще з'явиться чоловік, який полюбить і тебе, і твою дитину.

Чоловічі зради під час вагітності можуть бути пояснені тисячами та однією причиною. Зберігати вірність чи ні, залежить від рівня зрілості, усвідомленості та того, як чоловік бере на себе відповідальність.

Можна бути вірним і протягом усього сімейного життя, а можна змінювати навіть до шлюбу. Це питання вибору кожної людини. А прощати чи не прощати зраду чоловіка залежить лише від тебе. Адже у кожного своя ситуація, сім'я та цінності.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua