ТОП-10 ознак, що подобаєшся колезі по роботі

ТОП-10 ознак, що подобаєшся колезі по роботі

“Без розуму?! Він від мене? Дивиться закоханими очима? Чи це мені тільки здається? Начебто й відчуваю якісь погляди з підтекстом, а може, сама собі вигадувала? Чи є все ж таки якісь дзвіночки, якісь натяки або прямі сигнали, що я йому ну просто біса подобаюся? Хм … »

Так і є. І явні чи не дуже, але все ж таки можна зрозуміти, подобаєшся ти своєму колезі, чи ні.

ТОП-10 ознак, що подобаєшся колезі по роботі

ТОП-10 ознак, що подобаєшся колезі по роботі

Фото автора cottonbro: Pexels

У звичайному житті здається, що це простіше. Якщо вона є – чоловік підходить і знайомиться. А тут ситуація складніша: вплетена ще й робота у ваші стосунки. І іноді замислюєшся: «А він питає щось, тому що ми працюємо в одному проекті, чи все ж таки виділив саме мене з усіх інших співробітниць не просто так?»

Давай розбиратись.

  • Перше – ті самі погляди

Якщо тобі здається, що він справді частенько дивиться на тебе, бічним зором відчуваєш на собі чийсь погляд, то це одна з ознак, що ти йому небайдужа.

І ти можеш перевірити! Поведи поглядом так, щоб він потрапив до вектора твого огляду. І ти побачиш, буквально на півмиті (але тобі цього вистачить!), чи спрямований його пожираючий погляд на приголомшливу тебе, або поганець уткнувся в похмурий папірець.

  • Підходить у робітничих та неробочих справах

Постійно підходить до тебе і запитує про все на світі: як тобі погода, що думаєш з приводу нового проекту, чи дивилася гучний серіал, про який усі говорять, і ще багато питань на абсолютно різні теми.

  • Задає питання, що натякають, з приводу особистого життя

Наш жартівник запитує, чи не проти твоїх рідних, що ти іноді працюєш по суботах. І під рідними, швидше за все, він має на увазі саме молоду людину, а не сестер, братів чи батьків. “Жартує” він так. Несподівано раптом почуття гумору прокинулося.

Запитує, чим плануєш займатися у вихідні, чи є якісь справи чи зустрічі? Просто блискучий гумор. Сміється. І все це спрямоване на те, щоб не дізнатися, що в тебе в особистих справах!

  • Намагається тобі допомогти

Неважливо, стоїш ти пізно ввечері біля машини, ридаючи над спущеним колесом, або на роботі тупо витріщаєшся в новий принтер, – він завжди поруч. Дай знак, що тобі потрібна його сильна рука чи розумна голова, і він тут, як тут. Бетмен Пафнутийович за Вашим наказом з'явився!

ТОП-10 ознак, що подобаєшся колезі по роботі

Як зрозуміти, що колега у тебе закоханий?

  • Флірт, флірт, флірт

Звичайно, є такі фліртуни, у яких очі вже просто сіпаються від підморгування кожної зустрічної, а посмішка ніби прилипла назавжди до фізіономії.

Бухгалтерові він корчить пристрасні гримаси, неоднозначно дивиться на юристку під час наради, навіть буфетниця по секрету ділиться, що замість законних кав'ярень-пожирань пожирає її очима. Гарна, біса! Причому кожна. Кожна чортівка, і кожна гарна.

І такі вербальні та невербальні сигнали можуть зчитуватися неявно та двояко. Але якщо ти помічаєш, що цей тип виділяє у світі флірту тільки тебе, то це знову галочка, що ти йому подобається.

  • Цікавиться твоїм життям

Йому цікаві твої історії з дитинства, він запитує, як справи у твоєї матусі, якими спицями любить в'язати твоя бабуся, запам'ятовує, що в п'ятому класі ти намалювала на парті їжачка, а в десятому обізвала шкідливу подругу свині, – навіть найменші подробиці оповідань. Деколи створюється відчуття, що він практично знає про тебе вже все. Навіть те, що ти сама про себе не знаєш.

  • Ділиться своїми планами та мріями

І про тебе дізнається, і сам хоче щось розповісти про себе. Ви не найкращі друзі, але він хоче дізнатися, що ти думаєш про подарунок для батьків. Говорить про те, як бачить своє життя через рік. Довіряє тобі дуже особисті моменти та заповітні мрії.

  • Ревнує до інших колег

ТОП-10 ознак, що подобаєшся колезі по роботі

Фото автора Elevate Digital: Pexels

Смієшся з жарту вашого керівника, обговорюєш щось захоплено з іншим співробітником, або посміхаєшся охоронцеві на вході, а потім помічаєш, що він якось дивно починає поводитися. Ображається, чи злиться, не зовсім зрозуміло. А зрозуміло те, що йому неприємно, що ти приділяєш свою увагу ще комусь крім нього.

  • Спілкування поза роботою

Вихідний день роботи немає, а його увага триває. І картинки смішні скидає, і доброго дня бажає, і своїми історіями ділиться. Байдужий до тебе чоловік, швидше за все, цілком зможе дочекатися робочого дня, щоби розповісти якісь новини. А ось той, кому ти подобаєшся, намагатиметься і у вільний час нагадуватиме про себе.

  • Спільна перерва

Запрацювалася, втомилася, настав час і пообідати. Ідеш у бік кафе, і тут раптово і він іде разом із тобою. Ну, цілком випадково простояв за рогом 20 хвилин і зіткнувся буквально лобом. Збіг чи ні, але чомусь щоразу, коли ти збираєшся сходити на перерву, він тут як тут опиняється поряд з тобою. І так, це ще один сигнал, що, схоже, для нього ти не просто колега.

Романи з колегою по роботі можуть бути недовгими, а можуть стати найміцнішим союзом, в якому ви будете любити і поважати один одного до найглибшої старості.

І можна спиратися скільки завгодно на сигнали та натяки, вираховувати сумісність за знаками зодіаку та планет, але найголовніша сила – це твоє жіноче серце та чуйна інтуїція, які, напевно, допоможуть точно зрозуміти, як до тебе ставиться той чи інший чоловік.

Ну і пам'ятай, що, якщо є щось, що ти не можеш обговорити навіть із найріднішими людьми, тривожний стан не дає тобі спокою, і здається, що ти ніколи не зможеш відчути свободу та щастя, – у тебе є твій психолог, який завжди буде радий тобі допомогти.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua