ТОП-4 типажу чоловіка, і які дівчата їм подобаються

ТОП-4 типажу чоловіка, і які дівчата їм подобаються

Сміємо припустити — якщо зацікавила тема, то на даному етапі ти перебуваєш у очікуванні. Ти готова вийти заміж, але біда, чоловік чомусь не прагнути робити пропозицію і брати тебе в законні дружини.

Ти можеш бути нескінченно гарною людиною, і мати безліч переваг, але є щось, що заважає бути тією єдиною і бажаною, якою чоловік готовий подарувати, фігурально кажучи, своє серце! Але, у нас тобі є чудова новина: твій електронний психолог «Samka» розбере актуальне питання на ряд ключових складових, і ти отримаєш повну відповідь.

ТОП-4 типажу чоловіка та які дівчата їм подобаються

ТОП-4 типажу чоловіка, і які дівчата їм подобаються

Фото автора Володимир Васильєв: Pexels

Давай почнемо з першорядного – умовно розділимо чоловіків на кілька типажів.

Це робиться для того, щоб ти розуміла — для кожного типажу привабливий у всіх сенсах певний жіночий психотип.

Чоловічий психотип можна поділити на:

 • Підприємець
 • Батько
 • Інфантильний підліток
 • Домовитий

Відразу хочемо відзначити, що майже всі чоловіки при знайомстві звертають увагу на зовнішні жінки. Вона може бути приголомшливою людиною, але при цьому, якщо зовні відштовхує чоловіка, то і без нас тобі стане ясно – не виникне бажання знайомитися з її внутрішнім світом.

Тому про який би типаж не йшлося, очевидно одне — завжди важливо дотримуватися певних універсальних правил:

 • продумати власний імідж;
 • макіяж ні в якому разі не повинен нагадувати бойове розфарбування і виглядати вульгарно і зухвало;
 • речі повинні підбиратися таким чином, щоб підкреслювали переваги і маскували недоліки фігури;
 • від тебе має приємно пахнути. Неправильно підібраний парфум може відштовхнути.

А ось тепер дорога читачка, ми підійшли з тобою до найцікавішої частини теми. Основна помилка багатьох пар полягає в тому, що вони вже на початковому етапі просто не підходили один одному. Так, могла бути тваринна пристрасть, інтерес, спільні теми, які створювали ілюзію того, що люди сто років знають один одного.

Навіть могли бути спільні захоплення, що формують скріплюючі фактори, але не враховувалося одне — люди, з психологічного погляду, не монтувалися один з одним. І виходить, що начебто як між чоловіком і жінкою була та сама іскра, але при цьому відносини не розвивалися — довгоочікувана пропозиція офіційної реєстрації шлюбу так і не була отримана.

Щоб ти розуміла — справа не в жінці і не в чоловікові, просто різні типажі, містять і різні набори вимог до партнера по життю. Саме тому ми наголошуємо на психотипах чоловіків. Тільки так можна зрозуміти — чи буде створено сімейний союз, чи люди розійдуться як у морі кораблі.

ТОП-4 типажу чоловіка, і які дівчата їм подобаються

На яких жінках чоловіки одружуються?

Чоловік – батько

Такому чоловікові однозначно не підійде владна та авторитетна жінка. Нескладно здогадатися, з чим це пов'язано — він просто не отримає того, що йому потрібне. Йдеться ось про що: цей типаж чоловіка отримує яскраві емоції, коли почувається головним.

Він такий собі татко, без якого не зможуть. Він оберігає, захищає, вирішує питання, почувається необхідним і значимим. Відповідно, він однозначно одружується з жінкою психотипу — донькою. Даний типаж жінки передбачає такі критерії:

 • легкість у спілкуванні;
 • невимушеність;
 • дитяча безпосередність;
 • неординарність;
 • почуття новизни.

Скажімо більше, такий типаж чоловіка, спокійно сприймає жіночі примхи, та зміну настрою. Зрозуміло, що все має бути дозовано — якщо жінка замість легкості почне завантажувати його нескінченними претензіями і докорами, то як ти розумієш, чоловік не отримуватиме головного — почуття значущості.

Чоловік – інфантильний підліток

Цей типаж протилежний озвученому вище. Чоловік позначеного психотипу вибирає такий психологічний типаж, як жінка мати. По суті, від біологічної матері, він плавно готовий перейти, фігурально кажучи, в руки майбутньої дружини.

Всі турботи та вирішення проблем лягають на її плечі. Хочемо тобі сказати, що в такому союзі чоловік і жінка задовольняють свої потреби. Чоловік отримує опіку, якщо так можна висловитися, а дружина почувається лідером, з яким не сперечаються і не суперничають.

Дивись, дуже важливо щоб ти розуміла: коли йдеться про інфантильного чоловіка він не завжди справляє враження якоїсь мямлі. Це може бути цілком цікава та товариська людина.

Він навіть може створювати бурхливу життєву активність, але як тільки мова заходить про відповідальність — з його боку включається задня. Саме тому його психотип – жінка мати. Вона негласно звільняє його від прийняття рішень і не ставить перед вибором, якого він не готовий.

ТОП-4 типажу чоловіка, і які дівчата їм подобаються

Giphy

Чоловік цього психотипу готовий одружитися з жінкою:

 • відповідальною;
 • вміє приймати рішення;
 • тій, яка не створюватиме умов вибору, а зробить цей вибір за них обох;
 • лідера у відносинах;
 • тій, з якою почуватиметься безтурботним підлітком, а проблеми вирішуються більш дорослою і досвідченою людиною в їхній парі.

Домовитий чоловік

Такий психотип шукає просту і зрозумілу, як кажуть, класичну жінку, заточену під будинок та сім'ю. Ключовий аспект при виборі супутниці життя полягає саме в тому, щоб жінка не була з якимись родзинками та не викидала щось таке собі.

Дивись, такий чоловік готовий жити з владною жінкою, і навіть не прагнутиме до лідерства, за однієї умови — його не можна прогинати, роблячи зауваження та вказуючи на недоліки гордовитим та вказівним тоном.

Даний типаж вибере за дружину жінку:

 • без жодних проблем;
 • господарську і таку ж господарську;
 • зрозумілу і просту як двічі по два;
 • невибагливу;
 • з якою буде зручно, комфортно та затишно.

Чоловік – підприємець

Таке позначення як «підприємець» є збірним. Щоб ти розуміла: йдеться про психотип статусного чоловіка, або того, хто прагне статусності. Відповідно жінка, насамперед, має бути видною. Вона як його візитна картка.

Як правило, такі чоловіки обирають за дружину моделей, співачок, письменниць тощо, загалом таких жінок, які привертатимуть увагу не лише зовнішніми даними, а й родом своєї діяльності.

Цей психотип ніколи не подивиться на скромну вчительку, яка нагадує сіру мишку. Нескладно здогадатися, з чим це пов'язано — з такою він просто не зможе вигідно виділитися. Ключова характеристика цього психотипу – підкреслити свій статус.

Насправді психотипів буває більше. Ми показали тобі одні з основних, щоб ти розуміла центральну деталь — як чоловік, так і жінка завжди орієнтуються на свої фундаментальні переваги. Це як одна людина любить солодке, а друга гостра. І якщо висвітлювати питання у розширеному та абстрактному форматі, відповідь на нього буде, м'яко кажучи, сильно спотворена.

Саме тому Samka підійшла до розбору теми саме з такого боку. А взагалі, якщо відповідати зовсім лаконічно, то напрошується дуже простий і зрозумілий висновок — одружуються з тими, кого люблять, хто чіпляє, і привносить у життя щось таке, чого раніше не було в житті чоловіка ніколи.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua